Až léto skončí

Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas. Když moje máma onemocněla, bylo na mně, aby bylo o naše hosty dobře postaráno. Měla bych být na vysoké. Místo toho prožívám to nejlepší období svého života… jako pokojská. Pohledný a tajuplný Noah je pro mě zapovězený. Vím, že tu nezůstane natrvalo. Vím, že je pro mě nejspíš moc starý. A přesto mě přitahuje. Navíc se mě pokusil zachránit, když se mylně domníval, že se topím. Dala jsem mu najevo, že ho chci. A on mě před sebou varoval. Začali jsme si po nocích povídat na břehu jezera. Naše přátelství se však brzy změnilo v něco, z čeho se možná nikdy nevzpamatuju. Protože až léto skončí, odjede. A já netuším, co na konci srpna budu dělat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427666/big_az-leto-skonci-CYe-427666.jpg 3.8591

Vydáno: , Baronet

When August ends, 2019

Kniha Až léto skončí

Radka1727

Pomalý rozjezd, celé to bylo takové těžkopádné, bez jiskření a chemie, Heather děsně podbízivá, příběh přeslazený bez nápadu a překvapení ... ( to s morčaty vyloženě trapné). No, ve dvojici s Vi Keeland je to jiný level.....

Silvisek

Kniha se mi moc libila.

Michaela1234

Ale jo, nebylo to špatně, jen na mě moc romantické a předvídatelné. Nejsem moc až na tak moc velkou romantiku, ale nebylo to tak hrozné. Přeci jen to je oddechové čtení ve kterém Vás nic nepřekvapí.

Vknihách

Od Penelope som už mala možnosť čo-to čítať, takže fajná oddychovka z jej pera bola dobrou voľbou. Samotný príbeh neohúri,no nie je ani vyložene okukaný. Hlavná hrdinka Heather je vcelku priemerné dievča. Mala by drať vysokoškolské lavice,no namiesto toho si sem-tam odskočí do práce obslúžiť pár zákazníkov v bistre a stará sa o mamu, ktorá je na tom psychicky dosť zle. Taktiež sa stará o domček pri jazere, ktorý s mamou prenajímajú. Na leto si ho prenajme starší chlapík,Noah. Dlho je záhadou, prečo si chatku prenajal na celé leto, prečo nemusí pracovať,pred čím utiekol z veľkomesta….Noah sa zdá byť riadny mrzút,ale Heather si ho svojou povahou aj tak získa. Celé leto jej pomáha a snaží sa "dať ruky preč". Ako inak,nevyjde mu to. Pretože čo bude, AŽ LETO SKONČÍ…?! Autorka píše veľmi dobre,jej knihy sa čítajú rýchlo. Vytvorí vždy zaujímavé postavy,rovnako tomu bolo aj tentoraz,dokonca aj tie vedľajšie, ktoré riadne zamiešajú "karty". Nechýbajú ani predsudky, domýšľanie si o tom druhom, vtipné momenty a dráma. Asi som nečítala romancu, ktorá by neskončila HAPPY END-om,tak ako táto. Nakoľko ma naozaj v príbehu žiadny moment neprekvapil, všetko sa dalo predvídať pár strán dopredu, plný počet knihe, žiaľ, nedám. Ale určite ju odporúčam

JessieEx

2,5*
Výběrem této knihy jsem bohužel sáhla trochu vedle. Knihy od Penelope Ward pořád všude vídám a tak jsem si říkala, že bych mohla konečně zkusit něco, co napsala sama... Loni jsem četla Nesnáším tě, kterou napsala spolu s Vi Keeland a bylo to super. Bohužel ale Penelope Ward asi nebude mou oblíbenou autorkou romanticko-erotických knih.

Na můj vkus to bylo příliš slabé, možná až slaboduché. Dialogy mi přišly hloupé, chování postav, hlavně Heather "napřesdržku" :D To jak se Noahovi stále podbízela hraničilo se zoufalstvím. Chyběla tomu jiskra, chemie, romantika, cokoliv. Vztah Heather a Noaha na mě místy působil až úchylně, asi kvůli některým fakt nevhodným výrazům :)

Já si myslím, že potenciál to mělo, ale způsob, jak to bylo napsáno, to ubil. Dokážu si představit stejný příběh v rukou Nicholase Sparkse. Pojal by to a zpracoval úplně jinak, ale myslím, že by to bylo super.

Ke konci se ale stalo něco, díky čemu jsem nakonec zvýšila hodnocení na 2,5*, kniha nebyla celá úplně špatná, ale jak už jsem řekla/napsala na začátku, další knihy od Penelope Ward raději vynechám :)

Ála1968

Určitě jsem už od P.Ward četla lepší knížky.Nějak mě příběh nenadchl,byl takový hrozně těžkopádný a rozvláčnělý.Přečetla jsem ho,ale vracet se k němu nebudu,prostě mi tam chybělo něco,kdy bych si řekla WAU byla to nádhera.Bohužel

Artep071

Nebylo to zlé ....ale ani to nebylo skvělé .... nevím proč, ale úplně mi tento příběh nesedl a místy to bylo až trapné ... vlastně ani nevím co k tomu víc dodat ... takže jo slupla jsem to , ale jednou stačilo :)

Janík511

Docela slabé bez nějakého erotického jiskreni.