Až léto skončí

Až léto skončí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427666/bmid_az-leto-skonci-CYe-427666.jpg 4 688 142

Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas. Když moje máma onemocněla, bylo na mně, aby bylo o naše hosty dobře postaráno. Měla bych být na vysoké. Místo toho prožívám to nejlepší období svého života jako pokojská. Pohledný a tajuplný Noah je pro mě zapovězený. Vím, že tu nezůstane natrvalo. Vím, že je pro mě nejspíš moc starý. A přesto mě přitahuje. Navíc se mě pokusil zachránit, když se mylně domníval, že se topím. Dala jsem mu najevo, že ho chci. A on mě před sebou varoval. Začali jsme si po nocích povídat na břehu jezera. Naše přátelství se však brzy změnilo v něco, z čeho se možná nikdy nevzpamatuju. Protože až léto skončí, odjede. A já netuším, co na konci srpna budu dělat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

When August Ends , 2019

Coucouha
01.11.2020 3 z 5

Taková milá oddechovka na jeden večer. Měla jsem špatnou náladu, takže jsem potřebovala něco klidného a romantického. Účel to tedy splnilo :).

janebeauty9860
27.10.2020 4 z 5

Oddechovka s happyendem :)

AliceTief
14.10.2020 5 z 5

Musím přiznat, že toto je po dlouhé době knížka, která se mi od této dvojice opravdu líbila, konečně trošku jiný příběh a né pořád to samé. Samozřejmě jen jako oddechovka, žádné těžké čtení =)

alzbeta4340
03.10.2020 3 z 5

Ústřední dvojice byla zajímavě podaná, ale jinak mě jejich příběh moc nenadchnul. Hlavně druhá půle byla až kýčovitá a přeslazená. Ale přečíst se to dalo, knihu doporučuji ovšem spíš než koupit raději půjčit v knihovně.

Nikyna8
03.10.2020 5 z 5

Nedala jsem na recenze a knihu přečetla, udělala jsem dobře krásná kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, odpočinkové čtení.

aniger
02.10.2020 4 z 5

Kniha byla příjemná a také vtipná. Líbila se mi a jsem ráda, že jsem si ji koupila. Opět jsem u této autorky zvolila dobře :)

niknikita
15.09.2020 2 z 5

Věděla jsem co můžu čekat, ale mám moc ráda vůni nové knihy...v tomto ohledu jsem zklamaná nebyla. Vlastně se naplnilo i očekávání a tak mám co jsem chtěla.
Příběh, který mi nic nedal, Heather a Noah byli oba na zabití a světe div se, přišel happyend.

maruska2906
14.09.2020 5 z 5

Úžasná kniha.

Kayla
13.09.2020 1 z 5

Bohužel se přidávám k lidem, kterým se kniha nelíbila. Zpočátku se mi příběh líbil, ale postupem času se mi hlavní hrdinka totálně zprotivila svým chováním. Především jak se snažila Noaha uhnat za každou cenu. A Noah byl taky na pár facek, všechno hrdince odkýval a téměř byl bez svého názoru. Noah se dle mě nechoval jako pořádný chlap, ale jako podpantoflák.
Příběh byl dost nereálný, stereotypní a řekla bych i negativně tak praštěný, že se to pomalu ani nedalo dočíst. Naštěstí jsem to zvládla, ale téměř po dvou měsících, kdy jsem knihu pořád odkládala. Za mě rozhodně zklamání. Autorku mám velmi ráda, ale tohle se jí totálně nepovedlo. Škoda. Jen ta obálka je hezká, ale to je tak všechno.

Hany.Honey
07.09.2020 odpad!

Ne, to ne! Vůbec to nebylo ani vtipný, ani sexy, ani zajímavý. Chytrolínka ve 20 letech jede po "starým" 35 (!) letým tragédovi, kterej jen čeká zavřenej v domku, až za ním dojde.

martina5069
02.09.2020 3 z 5

Moc pěkný příběh, Penelope Ward prostě psát umí, sice jsem od ní četla už lepší příběhy ale i tak je to velmy čtivé. Stacily mi na to 2 odpoledne v čekárně u doktora a kousek podvečera doma, příběh strašně rychle utíká a vy prostě musíte vědět jak to dopadne i když je to odzačátku jasné. No hlavní hradinové byly simpatičtí i když se ze začátku příběh teošku táhne v půlce se rozjídní a na konci vás čeká brutální zvrat. Já doporučuji jako letní oddechovku a víte co se mi líbilo nejvíc? Kniha je pojatá stylem prázdniny u jezera a tak i končí stejně jako já knihu dočetla teď na konci léta.

Bet
31.08.2020 1 z 5

Souhlasím s (havrmoni) hlavní hrdinka mě lezla na nervy. No a příběh nic moc.

Toledo
31.08.2020 3 z 5

Příjemné čtení, ale už jsem od autorky četla knihy lepší. Každopádně chválím nový příběh, který nabourává zašlé klišé ředitel vs. asistentka - osvěžující.

Vendulik
27.08.2020 3 z 5

Kniha je velice čtivé napsaná a dobrotě se čte ale ten konec to jako fakt. Zbytečně moc preslazeny. čekala jsem od příběhu více. Některé části byli humorné a jiné byli nudné.

knihomolkaL
22.08.2020 3 z 5

Přesněji bych dala hodnocení tak tři a půl hvězdičky. Další z řady romanticko - erotických příběhů. Čím více jich čtu, tím více mi začínají splývat. Už málokdy mě nějaký hodně příjemně překvapí. Prostě řečeno: neurazí, nenadchne.

laura
12.08.2020 1 z 5

Tak já nevím... Četla jsem vůbec stejnou knihu? :)

Příběh vlastně o ničem. Ona ho uhání, on ji odmítá. Vtipné mi to nepřišlo ani trošku, zato přeslazené až hrůza. A já se na ten příběh tak moc těšila! Postavy ploché, nežily.

Hloupoučké, bez jiskry, bez nápadu, násilně šroubované situace, předvídatelné, nic nového to nepřineslo a ten konec jsem vyloženě přetrpěla - a jak to jinak nedělám, přeskakovala jsem ty cukrem nacucané řádky, jen abych to už měla za sebou a mohla knihu zaklapnout a odložit. Božééééé, proč? Tak krásný příběh to mohl být...

Za mě bohužel ne.

astra3
12.08.2020 4 z 5

Nenáročná pomalu plynoucí romantika.

havrmoni
09.08.2020 3 z 5

Tak bohužel za mě zklamání. Hrdinka mi moc nesedla, celou dobu jsem z ní měla pocit,že je jí 15 a ne skoro 21let. Noah byl celkem fajn. Příběh plyne tak pomalu,líně skoro o ničem a pak bác... Zbytečný drama a takový zdlouhavý konec. Klidně to mohlo zůstat jako sladká nekomplikovaná romaňtárna, vždyť nemusí být všude nějaký zvraty apod.

Magda39
08.08.2020 3 z 5

Oddechovka - neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne.

ovecka535
08.08.2020 5 z 5