Až léto skončí

Až léto skončí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427666/bmid_az-leto-skonci-CYe-427666.jpg 4 688 142

Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas. Když moje máma onemocněla, bylo na mně, aby bylo o naše hosty dobře postaráno. Měla bych být na vysoké. Místo toho prožívám to nejlepší období svého života jako pokojská. Pohledný a tajuplný Noah je pro mě zapovězený. Vím, že tu nezůstane natrvalo. Vím, že je pro mě nejspíš moc starý. A přesto mě přitahuje. Navíc se mě pokusil zachránit, když se mylně domníval, že se topím. Dala jsem mu najevo, že ho chci. A on mě před sebou varoval. Začali jsme si po nocích povídat na břehu jezera. Naše přátelství se však brzy změnilo v něco, z čeho se možná nikdy nevzpamatuju. Protože až léto skončí, odjede. A já netuším, co na konci srpna budu dělat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

When August Ends , 2019

IvikaS
07.08.2020 3 z 5

Na můj vkus se v tom nějak moc plácali.

Jejunka
04.08.2020 5 z 5

Ja mám prostě tuto autorku ráda. Každá její kniha mě potěší. Jsem spokojená s příběhem, fakt dobrý.

Perlivav
03.08.2020 3 z 5

Já prostě nevím... Miluji romány, ale s každou další knihou od této autorky (a konec konců i od Vi Keland) si přijdu, že všechny knihy jsou podle jedné šablony - oba hrdinové vždy krásní, chytří, bez charakterových chyb a jiných špatných vlastností, dělají zásadně rozumná rozhodnutí, kterým předchází dlouhá diskuze, kde si říkají vše narovinu. A jako bonus mají za sebou těžkou životní zkoušku... Je to asi moje čtvrtá kniha od autorky (autorek) a chuť přečíst si i nějakou další mizí v nenávratnu. Prostě jim ty příběhy nevěřím ani trochu. Vím - jde o červenou knihovnu, ale tohle mi přijde vážně moc přitažené a co je ještě horší = bez vtipu.

Tanya007
01.08.2020 5 z 5

Hrozně se mi to líbilo... Víc nebudu dodávat....

jitka7
29.07.2020 3 z 5

Zajímavý začátek, vtipný, ale pak přišel zlom. Začala mě kniha strašně nudit. Všechno se táhlo a strašně vleklo.

luccys194
28.07.2020 3 z 5

Knihy od Penelope Ward miluju, ale tahle mi prostě nějak nesedla. Šíleně jsem se na ni těšila, ale byla nemastná neslaná, škoda. Příběh hezký, ale něco tomu chybělo... a konec předvídatelný, jak jinak.

happy19
28.07.2020 5 z 5

Nejlepší kniha bez spolupráce s Vi..
Prožijete příjemný příběh osudové lásky...,-)
A to potřebujeme číst..viďte ženský??!
XOXO

musivila
26.07.2020 3 z 5

Knihu jsem měla přečtenou raz dva, ale to je asi tak vše. Nejdříve jsem si myslela, že na ni nemám jen správnou náladu. Ale po přečtení komentářů viz. níže asi nejsem jediná, kterou kniha neoslovila. Taková nemastná neslaná. Nějak jsem se nedokázala vžít do hrdinů, sympatizovat s nimi … škoda :-( Co dodat … nenáročná letní oddychovka :-)

-Sinéad-
25.07.2020 3 z 5

Tato kniha mě nijak zvlášť moc neoslovila. Něco mi tam chybělo...

veveronka
24.07.2020 1 z 5

Tato kniha byla nejslabší ze všech.Dost mě to zklamalo,protože ostatní jsou super

BlankaHill
22.07.2020 3 z 5

Pěkné oddechové čtení. V tomto žánru už jsem ale četla lepší. Heather mi trošku vadila a ke konci i ty časové skoky. První polovina super, pak už mě to tolik nebavilo. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

etell
21.07.2020 5 z 5

Na knihu som sa tešila a vôbec nesklamala. Práve naopak, zaujala od prvej stránky. Postavy sú sympatické, zápletka zaujímavá až prekvapivá. Hlavná hrdinka je mladá, ale páči sa mi, že nepadla do klasického klišé - naivná, predvídateľná a podobne. Skôr je vtipná so zaujímavým pohľadom na život. Toto čítanie potešilo moju romantickú dušu.

petusska01
21.07.2020 5 z 5

Musím povedať, že som príjemne prekvapená. Okrem ľubostného príbehu sa tam riešia aj ťažšie témy, takže má to aj hĺbku. Postavy sú sympatické, príbeh vtipný. Odporúčam ako letnú oddychovku :)

levap

Za mě pěkné čteníčko

uminaa
20.07.2020 5 z 5

Ďakujem veľmi pekne za ďalší krásny príbeh, za príjemné chvíle oddychu a za to, že táto kniha v sebe nesie aj niečo viac. Stačí len čítať s otvoreným srdcom a mysľou ;)
Teším sa na ďalšie stretnutie :)

dikyna
20.07.2020 5 z 5

Mě se moc líbila. Krásná letní oddychovka.

ivetapl
18.07.2020 4 z 5

Tak přesně tohle jsme potřebovala. Otevřít knihu, začíst se a nemoci se od ní odtrhnout. Úžasná, vtipná, malinko smutná, překvapivá, odpočinková kniha. Za den přečteno, takže u mě měla úspěch veliký. Miluju když se takhle začtu. Tohke je něco pro mě. Doporučuji

Wabinka
17.07.2020 4 z 5

Musím říct,že tato kniha se mi asi líbila nejvíc z těch,co Penelope napsala sama.Četlo se mi to dobře,tak mouchy hledat nebudu.Jedná se přece o velmi odpočinkovou četbu. Ale mnohem povedenější knihy pro mne jsou od ní ve spoluautorství s Vi Keeland.

Lofda
16.07.2020 2 z 5

Já půjdu proti proudu, vysoké hodnocení tentokrát dát nemůžu.. Jako bych všechno už četla někde jinde, jen tady je to nějak natěsnáno do jednoho příběhu. Nemáš co bys pochválil, radši mlč. Takže řeknu jen tolik, že jsem od autorky četla mnohem lepší knížky ;-)

Majka1979
15.07.2020 5 z 5

Veľmi pekný príbeh, veľakrát som sa pobavila, niekedy mi išli až slzy do očí, určite kniha stála za prečítanie a som rada, že zdobí aj moju knižnicu :)