petusska01 petusska01 komentáře u knih

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Cela seria je bomba! Neviem si vybrat, ktory parik mi je najviac sympaticky, ale musim povedat ze aj tento posledny ma velmi prekvapil! Ale pacilo sa mi to velmi a preto odporucam! aj celu seriu!

03.05.2020 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Pacilo sa mi to. Mam rada aj predchadzajuce diely, fajn ze sa tam stretli aj uz zname postavy. Jasne, malo to nejake nedostatky a celkovo to bola prilis jednoducha a rychla kniha, ale nie zla. Taka lahka oddychovka, predvidatelna :)

03.05.2020 4 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Nakolko mam velmi rada tuto seriu, chcela som tuto knihu docitat. Ale popravde to bolo zo zaciatku velmi narocne. Ved to vsetko sme uz citali a nejake velke odhalenia a zvraty tam ani neboli. Bohuzial, nudnych stran bolo viac ako tych zaujimavych na konci. Ako nikoho to nezabije ale ani nepotesi podla mna. :) Takze kniha maximalne pre skalnych fanusikov serie...

03.05.2020 3 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Elle Kennedy je moja oblubena autorka a vsetky knizky odporucam :) ani tato ma nesklamala, Hunter sa ukazal v super svetle! bavilo ma to, postavy sympaticke, erotika bola, zapletka bola, byvali hrdinovia z inych knih boli, ja som velice spokojna :)

20.04.2020 5 z 5

Ozaj velmi prijemna knizka, jednoduchsia ale aj zabavna aj erotika bola, aj blazniví priatelia a vsetko co treba na take oddychove 3 hodinky citania. Viem si predtsavit ze si ju niekedy precitam znova, takze odporucam. Jules mi trosicku liezla niekedy na nervy popravde ale tak potom by tam neboli ziadne zvraty.

17.04.2020 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Odporucam aj druhu knihu tejto serie! Na tychto hrdinov som sa namotala uz v prvej knihe a nesklamala! super

14.04.2020 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Mne sa toto velmi pacilo, ozaj. Uz som ju dokonca citala 2x :) vsetci hrdinovia sa mi pacili, dej bol fajn aj zapletka, bolo to rozpracovane a vsetkeho tam bolo akurat :) odporucam!!

14.04.2020 5 z 5

Klan Klan Adrienne Young

Napocudovanie sa mi to velmi pacilo. Dej bol strhujuci, emocie prepracovane a popisane tak az som ich sama citila. Taktiez opisy krajiny, kultury a podobne boli dotiahnute. Co samozrejme popri tom vsetko trosku absentovalo bola ta romanticka cast medzi hlavnymi postavami. Coz mi trochu chybalo ale chapem ze to nie je ten druh zanru :) Ale postavy boli tak velmi sympaticke ze som chcela proste viac :) Myslim ze napriek tomu ze to nie je zaner ktory obvykle vyhladavam tak je to ozaj velmi pekna kniha a zhltla som ju za chvilu! Odporucam!

02.04.2020 4 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Nie som si ista ci sa mi to pacilo. Strasne mi liezol na nervy Teo. Velmi velmi. Mozno nebudem moct citavat takuto literaturu popripade som mala velmi vysoko nastavenu latku od Bowen - My a tam ani jeden z hlavnych postav nebol uplakany precitliveny a zakomplexovany typek, ktory proste nevedel co so sebou. Dej celkom dobry, zapletka tiez prekvapila a aj to dobre skoncilo vsetko ok, ale toho typka som nevedela prekusnut. To predsa nemoze nikoho pritahovat.

02.04.2020 2 z 5

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Nebolo to zle, trochu povrchne spracovany dej - ucitel/studentka, drogovo zavisla mama. Ale bola to oddychovka s jednou prekvapivou zapletkou, ktoru som ozaj necakala takze aj prekvapila, aj bola miestami vtipna, erotika bola, takye viac menej vsetko splnene.

21.03.2020 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Autorku mám veľmi rada, knihu som si veľmi chcela prečítať ale naozaj je jedna z tých slabších. Najprv sa tam akoby nič nedialo a potom sa tam dialo všetko až príliš rýchlo. Ale neľutujem, odporúčam aj tak.

14.03.2020 4 z 5

Kvet Kvet Elizabeth Craft

Nie som si celkom istá či sa mi to páčilo alebo nie. Hlavná hrdinka mi celkom liezla na nervy a niktore rozhodnutia som vobec nechápala odkiaľ prišli. Tate je tiež taký v podstate nijaký a dokopy tam ani nič nerobí. Celkom odreagovačka, len sa nad tým netreba príliš zamýšlať :)

12.03.2020 3 z 5

Žár a led Žár a led Simona Ahrnstedt

Z troch dielov sa mi táto čítala celkom ťažko, nezaujala, strašne sa to tam naťahovalo. Ale postavy boli celkom sympatické. Druhý krát ju čítať nebudem, ale nebola to až taká veľká strata času :)

12.03.2020 3 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Príjemné a vtipné, môže byť :)

12.03.2020 4 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Nebolo to zle, ale nebolo to ani tak dobre. Najma kvoli tomu, ze som sa nevedela stotoznit so ziadnou postavou a Kiera a.k.a. hlavna hrdinka bola pre mna uplne neschopna a liezla mi na nervy. Ku koncu a v druhej casti uz ako tak okej, ale nevedela som sa cez to preniest :)

28.02.2020 2 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Mám tuto autorku rada a knihy ako tato sa citaju lahko a rychlo :) kludne si ju po case precitam znova, mam rada autorkinych hlavnych hrdinov :)

28.02.2020 4 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Celu seriu som si oblubila, najma prve dva diely. Pribeh pobavi, zarmuti aj prekvapi. Hocikedy sa k tomu vratim :)

28.02.2020 5 z 5

Ónyx - Všetko bude inak... Ónyx - Všetko bude inak... Jennifer L. Armentrout

Kludne sa ku knihe aj celej serii hocikedy vratim. Nie je to az tak bezny scenar a hlavne sa mi paci to napatie medzi hlavnymi postavami az sarkazmus :) pribeh vie pobavit, aj zarmutit aj prekvapit. Moze byt!

28.02.2020 4 z 5

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Ani neviem, ani dobré ani zlé :) téma je neokukané, ale nebolo to úplne rozpracované, všade samé domnienky, ostalo to všetko otvorené, nevysvetlené...bude pokračovanie alebo? Celkovo to neurazí ani to nie je úplne stratený čas, ale čakala som viac.

19.02.2020 3 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Knihy od tejto autorky som si celkom oblubila, tato ma sice az tak velmi nebavila, ale nemozem povedat ze by sa mi nepacila :) bolo to fajn, oddychovka, troska srandy, samá komplikacia najprv na jednej potom druhej strane...moze byt :)

14.02.2020 4 z 5