Na velikosti záleží

Lea Martinová bojuje celý život s nadváhou a chutí na sladké. Už má plné zuby dietních sušenek, počítání kalorií a matčiných kritických poznámek. Nedávno si otevřela pekárnu, se kterou sklízí jeden úspěch za druhým, ale její sebevědomí, zvlášť ohledně mužů, je pořád nízké. A na takového fešáka, jako je Sam Cooper, by si nikdy netroufla, kdyby jí ho drzá kamarádka nepřihrála v baru rovnou do náruče. Jak ale přesně došlo k tomu, že ho před rodinou vydává za svého snoubence? Jejich malá lež se může brzy změnit v jednou velkou sladkou pohromu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358570/big_na-velikosti-zalezi-kXo-358570.jpg 3.7165

A Perfect Fit 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Size Matters, 2016

Kniha Na velikosti záleží

Jurajovamaka

Pekný romantický príbeh ❤
Taký koláčik ku kávičke. :-)

Lucy6827

Kniha mě nejprve nalákala obálkou a potom komentáři. Přirovnala bych ji ke své oblíbené knize L. Lanczové - Náhradní princ, jen trošku pro starší než náctileté (díky věku hlavních postav) :) Děj vypráví jak Lea tak Sam a protože ten se rozhodl, že si zahraje na jejího snoubence, tak sem tam dojde k určitým nedorozuměním a veselým situacím. Docela jsem se pobavila a na konci knihy jsem se dozvěděla, že... Na velikosti záleží :) :) :)

Myška43

,,Než se do něčeho pustíš, dopředu si to promysli, ty troubo!

No, jsem ráda, že si to Sam nepromyslel a já si mohla přečíst tento velmi vtipný příběh.
,,Tvůj bejvalej je kokot k pohledání." Ano, také jsem měla před 22 lety takového vola, co mě pořád peskoval, ať hubnu, více cvičím a jeho nejoblíbenější přezdívka pro mě, byla otesánek.
Takže vím, co to s vašim sebevědomím udělá a naprosto jsem Lee rozuměla a věděla, jak se cítí.
Pak jsem potkala svého ,,Sama", jako ona a bylo po starostech.

Teď mám chuť zajít do hospůdky ,,U Rezavýho kýblu", dát si pár drinků, odebrat se se svým ,,Samem" domů a přát si jediné, aby ,,zakukal do lesa".

To už nikdy z paměti nevymažu. Až mi bude někdy ouvej ráda opět sáhnu po této knize, protože bezpečně vím, že mi zvedne náladu.

maryska09
13.12.2020odpad!

Velmi nerada nechávám knihu nedočtenou alespoň kvůli úctě k papíru, na kterém je vytištěná, ale tady to vážně nešlo. Hloupoučký příběh o krásné, ale zakomplexované dívce a o neméně krásném, ale nerozhodném muži jsem po půlce vzdala. Po neustálých narážkách na velikost pohlaví na to v polovině vlítli, a ačkoliv bylo vše úžasné, tak on se stále nechce vázat a ona si stále myslí, že je odporně tlustá. Opravdu nechci vědět, co vše se ještě musí stát, než se dostanou do vysněného závěru a nemám chuť to na dalších 150 stranách zjišťovat.

Kessy1990
17.11.2020

Konečně příběh o ženě která není anorektička ale pořádný kus ženy jak se po našem říká krev a mlíko :) Strašně jsem se u této knihu posmála a odpočinula si. Příběj Sama a Lea se mi líbil. Určitě doporučuji a v mé knihovně bude mýt i tato kniha místo a určitě si ji zase přečtu. Škoda ve sladárnách jsou pořád jen hrdinové krásný(krásná). Tohle byla super změna!

adela2230
07.11.2020

Taková odpočinková kniha. Je to moc hezky napsaný příběh. Navíc to vystihuje myšlenky některých žen.

Noisette73
09.09.2020

Toto nebyl můj šálek kávy, čekala jsem humorný, odpočinkový příběh o životě a strastech jedné baculky. Vyklubal se z toho prvoplánový erotický román, které já z duše nenávidím.... Hrdinové měli ploché charaktery a smýšleli pro mě velice zvláštně.
Obálka také jaksi nesedí, slečna na obálce rozhodně žádná baculka není a vypadá jako ze žurnálu, takže škoda papíru.

kačenka80
11.06.2020

Jde o červenou knihovnu kde je předem jasné jak vše dopadne. Dala se číst ale není to typ knih co bych musela. Kdo má rád slaďárny bude asi nadšen.