Seznam snů a neřestí

Seznam snů a neřestí https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415730/bmid_seznam-snu-a-neresti-A0v-415730.jpg 4 116 25

A Perfect Fit série

< 2. díl

Za Valerií Carmichaelovou se díky jejím křivkám otočí nejeden muž – až na jednu výjimku: sexy Logana Mathise. Jediná výhoda je, že objekt její touhy je nejlepší kamarád jejího přehnaně ochranitelského bratra. Ale Valerie je odhodlaná získat Loganovu pozornost… i kdyby to znamenalo vymyslet si malou lež, aby získala práci v jeho novém baru. Logan už si nemůže vzpomenout na doby, kdy Valerie nebyla součástí jeho nejvášnivějších fantazií. Teď tahle žena s ďábelsky žhavými křivkami pracuje za jeho barem a provokuje ho každou zatracenou noc. Když Logan najde Valeriin seznam „nemravných erotických tužeb“, rozhodne se porušit veškerá pravidla a každou položku ze seznamu změnit ve skutečnost. Nikdo je ale nevaroval, že by mohli tvrdě dopadnout na zem. A nikdo je nevaroval, že někdy i to nejmenší tajemství může mít obrovské následky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On the Plus Side , 2017

uzivatel83509
18.04.2024 5 z 5

Podle obálky a obsahu jsem čekala tak trochu klasickou romantiku, které je všude plno.. kniha mě ale hodně mile překvapila! Bylo to super čtení, nabité jiskřením, mezi Valerií a Loganem. Oba se lásce bránili, ale copak to jde za takových podmínek? :-) Bavila jsem se u některých situací - nejvíc mě pobavil seznam sexuálních praktik, který Valerie napsala, že by nikdy nechtěla zkoušet a Logan si to přebral podle svého a také některé myšlenkové pochody Logana :-) Brett to myslel dobře, ale docela to už přeháněl.. hezké čtení!

dooky
04.07.2023 4 z 5

Podobně jako u prvního dílu - oddychovka na pár hodin, která pobaví a svižně se čte. Tento díl se mi vlastně asi líbil o něco více než první.

Evikkurcik
02.02.2023 4 z 5

Nenáročná oddychová kniha, četla se dobře

Hypatia1010
16.10.2022 3 z 5

Tento díl byl o něco slabší než ten první. Ale četlo se to dobře, je to prostě nenáročná oddechovka s trochou erotického náboje a občas i vtipné pasáže příběh okořenily. V podstatě od začátku víte, co můžete očekávat a jak to dopadne. Takže nenáročné čtení, pro chvíle, kdy potřebujete tzv. vypnout.

Zelený.úval
29.09.2022 4 z 5

Občas mě trochu štvala přílišná sebejistota Valerie, ale jinak byla kniha celkem fajn a četla se dobře.

Aranel15
02.09.2022 3 z 5

Nenáročná oddechovka s téměř hmatatelným sexuálním napětím. Akorát mě trochu štval Brett, který to svým ochranářstvím přeháněl.

georginaa
04.11.2021 5 z 5

Začala jsem číst tímto druhým dílem, první si teprve koupím, jelikož mě to fakt bavilo. Divoké slovní přestřelky, seznam který má nechtěné situace se přemění přesně v opak, to jsem se nad tím musela smát. O Maxovi by mohla být též jedna kniha, ten je tak provokativní, že by se mu k němu hodila dívka, co ho zkrotí. Ale to předbíhám, jednoduše chci říct, že je to pohodové čtení, které mě baví. Jen bych vytkla obálku, ona byla blondýna s dlouhými vlasy, měli by trochu zapracovat na reálnosti knihy.

etell
01.01.2021 2 z 5

Prvá kniha - Na velikosti záleží ma oslovila viac. Ani tejto síce nechýbal humor, oslovilo ma aj to, že dej bol zasadený do baru a stále sa niečo dialo, ale...Neviem, chýbalo tomu niečo. Hlavný hrdina ma až tak nenadchol. Ale k autorke sa isto ešte vrátim.

Kessy1990
17.11.2020 4 z 5

Velice oddechové čtení, při kterém jsem i dost zasmála. Sice je to pro mě o dost méně reálný příběh než ten první díl, ale i přes to si tuto knihu ráda uložím do knihovny a opět si ji vezmu do ruky a znovu přečtu. Valerii i Logana jsem měla ráda sdtejně tak i Bretta a Maxe :)

Markett
04.10.2020 4 z 5

Tak tohle bylo hodně sladké a oddechové čtení, taková hezká erotická romantika. Valerie s Loganem byli dobrá dvojice, moc se mi na začátku líbily ty jejich slovní přestřelky. Sice bych si trošku jinak představovala konec, ale důležité je, že jsou zase spolu a je jedno jak se k tomu dostali. I Brett se mi na konci líbil mnohem víc než na začátku, s těmi jeho přehnanými ochranitelskými sklony bych ho opravdu praštila.
Knížka přečtená za dva dny a myslím, že je to velmi příjemné a nenáročné čtení. :)

Janík511
02.10.2020 3 z 5

Tentokrát mě kniha od autorky příliš nebavila. Příběh Sama a Leah jsem přímo hltala, ale tato zápletka mi přišla nezajímavá a ani konec ji nezachránil. Každopádně dávám autorce šanci na restart.

EvaSupovic
11.08.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka od všední reality.

Lenjulka
02.06.2020 5 z 5

Tato kniha mě bavila, i Max byl skvělý jak provokoval a pomohl :) Jen jsem čekala, že ten seznam mu na konci vysvětlí.

FairyD.
19.04.2020 4 z 5

Mne osobne sa táto druhá časť tejto séria páčila viac aj napriek tomu že už pár podobných príbehov s rovnakou tématikou uzrelo svetlo sveta. Je to táka oddychová kniha ale človek sa pri nej nenudí, pár veci dokonca prekvapí. Obsahuje humor ba aj napätie, hlavné postavy sú sympatické takže človek si ich rýchlo obľúbi.

Serky
08.04.2020 5 z 5

Příjemná oddechovka, četla se moc hezky.

veveronka
11.03.2020 3 z 5

Oddechovka.Neurazi ani nenadchne.

petusska01
06.02.2020 3 z 5

Príjemné, môže byť. Stačí prečítať raz :) hlbší zmysel tam nenájdeme ale kvôli nemu som to ani nečítala :)

Damienronnie
25.01.2020 5 z 5

Príjemná oddychovka

Nuttelka
28.12.2019 4 z 5

Klasický scénář jak u těchto knih bývá :-) Val s Loganem mě bavili, jen ten Brett mi už pak s tím svým ochranářstvím vytáčel. Kdo hledá nenáročnou oddechovku, tak doporučuji.

lusitta05
09.11.2019 5 z 5

Mne sa takéto oddychovky páčia, príbeh sa dobre skončí,romantiky akurát a nemám čo vytknúť.

erotika romantika hobby

2017  75%Na velikosti záleží
2019  77%Seznam snů a neřestí

Kniha Seznam snů a neřestí je v