Seznam snů a neřestí

Za Valerií Carmichaelovou se díky jejím křivkám otočí nejeden muž – až na jednu výjimku: sexy Logana Mathise. Jediná výhoda je, že objekt její touhy je nejlepší kamarád jejího přehnaně ochranitelského bratra. Ale Valerie je odhodlaná získat Loganovu pozornost… i kdyby to znamenalo vymyslet si malou lež, aby získala práci v jeho novém baru. Logan už si nemůže vzpomenout na doby, kdy Valerie nebyla součástí jeho nejvášnivějších fantazií. Teď tahle žena s ďábelsky žhavými křivkami pracuje za jeho barem a provokuje ho každou zatracenou noc. Když Logan najde Valeriin seznam „nemravných erotických tužeb“, rozhodne se porušit veškerá pravidla a každou položku ze seznamu změnit ve skutečnost. Nikdo je ale nevaroval, že by mohli tvrdě dopadnout na zem. A nikdo je nevaroval, že někdy i to nejmenší tajemství může mít obrovské následky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415730/big_seznam-snu-a-neresti-A0v-415730.jpg 3.988

A Perfect Fit 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

On the Plus Side, 2017

Kniha Seznam snů a neřestí

etell

Prvá kniha - Na velikosti záleží ma oslovila viac. Ani tejto síce nechýbal humor, oslovilo ma aj to, že dej bol zasadený do baru a stále sa niečo dialo, ale...Neviem, chýbalo tomu niečo. Hlavný hrdina ma až tak nenadchol. Ale k autorke sa isto ešte vrátim.

Kessy1990
17.11.2020

Velice oddechové čtení, při kterém jsem i dost zasmála. Sice je to pro mě o dost méně reálný příběh než ten první díl, ale i přes to si tuto knihu ráda uložím do knihovny a opět si ji vezmu do ruky a znovu přečtu. Valerii i Logana jsem měla ráda sdtejně tak i Bretta a Maxe :)

Markett
04.10.2020

Tak tohle bylo hodně sladké a oddechové čtení, taková hezká erotická romantika. Valerie s Loganem byli dobrá dvojice, moc se mi na začátku líbily ty jejich slovní přestřelky. Sice bych si trošku jinak představovala konec, ale důležité je, že jsou zase spolu a je jedno jak se k tomu dostali. I Brett se mi na konci líbil mnohem víc než na začátku, s těmi jeho přehnanými ochranitelskými sklony bych ho opravdu praštila.
Knížka přečtená za dva dny a myslím, že je to velmi příjemné a nenáročné čtení. :)

Janík511
02.10.2020

Tentokrát mě kniha od autorky příliš nebavila. Příběh Sama a Leah jsem přímo hltala, ale tato zápletka mi přišla nezajímavá a ani konec ji nezachránil. Každopádně dávám autorce šanci na restart.

EvaSupovic
11.08.2020

Skvělá oddechovka od všední reality.

Lenjulka
02.06.2020

Tato kniha mě bavila, i Max byl skvělý jak provokoval a pomohl :) Jen jsem čekala, že ten seznam mu na konci vysvětlí.

FairyD.
19.04.2020

Mne osobne sa táto druhá časť tejto séria páčila viac aj napriek tomu že už pár podobných príbehov s rovnakou tématikou uzrelo svetlo sveta. Je to táka oddychová kniha ale človek sa pri nej nenudí, pár veci dokonca prekvapí. Obsahuje humor ba aj napätie, hlavné postavy sú sympatické takže človek si ich rýchlo obľúbi.

Serky
08.04.2020

Příjemná oddechovka, četla se moc hezky.