Ónyx - Všetko bude inak...

Puto, ktoré nás s Daemonom spája, sa mi ani trochu nepozdáva. Daemon je vďaka svojim mimozemským schopnostiam odhodlaný dokázať mi, že to, čo ku mne cíti, je viac ako len bizarné puto. Rozhodla som sa od neho držať ďalej, hoci vo svojej snahe získať si ma nepoľavil. Práve naopak. No máme aj väčšie problémy... Do mesta zavítal ktosi, kto je horší ako Arumovia... Ministerstvo obrany. Ak prídu na to, čo Daemon dokáže a na to, že sme prepojení, tak som odpísaná. A on tiež. Okrem toho, v našej škole sa objaví chalan, ktorý má svoje vlastné tajomstvá. Vie, čo sa mi stalo, a chce mi pomôcť, aby to však mohol urobiť, musím Daemonovi klamať a vyhýbať sa mu. Ako keby sa to dalo. Je to proti zdravému rozumu a napokon voči Daemonovi začínam prechovávať čoraz hlbšie city. Vtom sa však všetko zmení. Uvidím niekoho, kto nemá byť nažive. Musím to povedať Daemonovi, hoci viem, že sa nezastaví, dokiaľ nezistí pravdu. Čo sa stalo s jeho bratom? Kto ho zradil? A čo od neho aj odo mňa chce ministerstvo obrany? Nikto nie je tým, za koho sa vydáva. A nie všetci všadeprítomné lži prežijú......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419642/onyx-vsetko-bude-inak-Scn-419642.jpg 4.486

Lux 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Zelený kocúr

Onyx, 2012

Kniha Ónyx - Všetko bude inak...

petrzel
30.12.2020

Krásná oddechovka

Myška43
24.03.2020

No páni, úplně jsem knize podlehla. Druhý díl je též super, děj se nadále zajímavě vyvíjí. Netušila jsem, že mě Mimíci tak chytnou. Jdu na třetí díl. Takže, já doporučuji, pro mě je to opravdu originální příběh!!!!!

petusska01
28.02.2020

Kludne sa ku knihe aj celej serii hocikedy vratim. Nie je to az tak bezny scenar a hlavne sa mi paci to napatie medzi hlavnymi postavami az sarkazmus :) pribeh vie pobavit, aj zarmutit aj prekvapit. Moze byt!

Damienronnie
09.12.2019

Wau paráda . Dúfam že preložia aj ďalšie diely .

SknihouVrukách
04.11.2019

Táto kniha bola opäť Wau. Očakávala som rovnako dobrú knihu ako Obsidian, ale Ónyx bol lepší. Začiatok mi prišiel tak isto dobrý ako v jednotke, ale potom sa to rozbehlo. Od druhej polovice sa v knihe nachádzali nové zápletky, ktoré ma prekvapili a s nimi a súviseli aj napínavé scény. Najlepšia akcia bola na posledných stranách a z toho, čo sa dialo v knihe som bola v napätí. Postavy boli opäť úžasné a autorka vie písať úžasné fantasy/sci-fi knihy s romantikou. Páčilo sa mi, že v knihe bola kapitola z pohľadu Deamona. 4,5*/5*

Majuš333
18.09.2019

Milujem túto sériu a je jedno, koľký krát ju čítam, nikdy sa mi nezunuje. Zbožňujem ten vyvíjajúci sa vzťah medzi Katy a Daemonom. Aj keď ma v Ónyxe vždy zabolí Adamova smrť. Je ťažké zvyknúť si na smrť, či zradu u tých, ktorých sme si obľúbili, aj keď len v knižnom svete :( Dúfam, že sa čoskoro dočkáme Opálu alebo Tieňov... Bolo by načase spoznať aj Bethin a Dawsonov príbeh :)

Evitsa
12.09.2019

Já tuhle sérii prostě žeru!
TOP TOP TOP