Láska online

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme. Večer se přihlásit a povídat si s ní mi pomáhalo před vším utéct – jen u ní jsem našel klid. Brzy jsem zjistil, že se ve skutečnosti jmenuje Eden. Uhranula mě od první chvíle, kdy jsme se přes internet spojili. Vypěstoval jsem si na ní závislost. O svých skutečných životech jsme toho navzájem moc nevěděli… a ona na tom nechtěla nic měnit. Anonymita však naši vzájemnou a nezastavitelnou přitažlivost nijak neoslabila. Spíš naopak. Díky ní jsme se tomu druhému otevřeli tak, jak bychom to možná za jiných okolností nedokázali. Eden byla vtipná, inteligentní, nádherná – vše, co jsem od ženy chtěl. Nemohl jsem ji však mít. Smířil jsem se s tím, že mezi námi zůstane vše při starém – dokud jsem nenarazil na informaci, která mě dovedla až k ní. Chopil jsem se šance. A právě tady náš příběh začíná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/427671/laska-online-11Y-427671.jpg 4.2122
Vydáno, Baronet

Love online, 2019

Kniha Láska online

LucinQa77
včera

Skvělá kniha!

Knihomolka97

Tyhle knížky já můžu. :)
Nádherný příběh se sympatickými postavami, které si nejde neoblíbit. Ryder, Eden a samozřejmě Ollie. Při čtení jsem se připitoměle usmívala a uchechtávala, jedna část mě rozesmutnila a na konci mi dojetím i slza ukápla.

Annette.xR

Kniha se mi líbila, až na ten pohádkovej konec a stěhování domu, to bylo moc. Líbilo se mi, že ač se to zdálo složité, bylo to celkem jednoduché. Ještě že měl tolik peněz, jinak by jim to asi nevyšlo. Eden byla fajn. Rayder byl fajn, vlastně tam nebyla žádná postava, která by mi vyloženě vadila. Nejlepší byl ale Ollie ❤️ když jsem si tuto knihu objednávala, vůbec jsem nečekala, že to začne takhle. Prostě jsem čekala, že se seznámí jako běžně na online seznamce, ale tohle ne. Vůbec mi to nevadilo, prošlo mi to vlastně dost zajímavé. A celou tu knihu jsem všem fandila. Opět jsem se nemohla od knihy odtrhnout a tak jsem šla spát v půl páté ráno...

Tuto knížku jsem do čtenářské výzvy dala jako "obálka, která se mi nelíbí". Není to vyloženě tak, že se mi nelíbí, ale já tenhle typ obálek nemám ráda, nechápejte mě špatně, ten chlap je fajn... Ale pro mě by asi bylo těžké číst knížku, u které se mi obalka nelíbí. Když si vybírám co budu číst, musí mě na první pohled zaujmout obálka. Takže i když ten chlap je pěkný, tuto knížku jsem vybírala podle anotace a to už o tom něco vypovídá.

⭐⭐⭐⭐

Chvilkasnění

Podle mě je tahle kniha vážně super. Přinutí vás se zamyslet nad pár věcma. :)
Je to pohodové čtení a pokud nemáte srdce z kamene určitě ve vás něco zanechá. Doporučuji. :)

Ivet1990

Další skvělá kniha od autorky. Děj byl dobře napsaný a tím pádem se velmi dobře četl.

Lucka.79

Dostala jsem přesně to, co jsem od téhle knihy očekávala ... a jsem spokojená. Za mě jedna z těch lepších knih v tomto žánru.

havrmoni

Taková fajn romantická oddechovka. Jde tam o víc než o sex a scény s Olliem se mi líbili moc. Je to opravdu nekomplikovaný příběh, ale přesto obsahuje i vážné věci k zamyšlení. Tentokrát je tam humoru pomálu.

janesy

Co napsat...každopádně tato kniha je dle mého autorky nejslabší. Tak, jak jsem se na ni těšila, ve finále velké zklamání - prostě nic moc :(. Zázrak se tentokrát nekonal :(!

Doktorka Samantha
Doktorka Samantha