Láska online

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme. Večer se přihlásit a povídat si s ní mi pomáhalo před vším utéct – jen u ní jsem našel klid. Brzy jsem zjistil, že se ve skutečnosti jmenuje Eden. Uhranula mě od první chvíle, kdy jsme se přes internet spojili. Vypěstoval jsem si na ní závislost. O svých skutečných životech jsme toho navzájem moc nevěděli… a ona na tom nechtěla nic měnit. Anonymita však naši vzájemnou a nezastavitelnou přitažlivost nijak neoslabila. Spíš naopak. Díky ní jsme se tomu druhému otevřeli tak, jak bychom to možná za jiných okolností nedokázali. Eden byla vtipná, inteligentní, nádherná – vše, co jsem od ženy chtěl. Nemohl jsem ji však mít. Smířil jsem se s tím, že mezi námi zůstane vše při starém – dokud jsem nenarazil na informaci, která mě dovedla až k ní. Chopil jsem se šance. A právě tady náš příběh začíná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427671/laska-online-11Y-427671.jpg 3.9414
Vydáno, Baronet

Love online, 2019

Kniha Láska online

knihomolkajesie

Moderní popelka tak trochu jinak. Nevím, proč, ale téhle autorce nějak nedokážu přijít na chuť. Sice příběh byl jiný než jsem čekala dle názvu a stručného popisu, ale i přesto mi to přišlo tuctové.

Luciee322

Super oddechovka.

Mufka

Když jsem viděla název knihy, nevěděla jsem, co přesně si představit, ale příběh mě zaujal, hlavní postavy byly sympatické a zajímavé a vyřešení celého příběhu mě prostě bavilo.

pollyn

Blbý název i obálka, jako vždy u Wardky :) tentokrát i blbý úvod, ale pak se to závratně rozjelo a zůstalo až do konce :)

LiLinka

Když jsem knihu začala číst, nenapadlo by mě, jaký příběh se v ní skrývá. Milostných scén popsaných velmi detailně je tam dost, ale hlavní příběh je nečekaně silný. Ryder mi ze začátku nebyl moc sympatický, ale ke konci jsem ho milovala za to, jak se k Eden choval. Sice se takový konec stává téměř jen v pohádkách, ale je to nadějeplné. Jako oddechovku doporučuji.

MarkétaI.
05.12.2020

(+ SPOILER) Největší plus knihy bylo, že Ryder nebyl žádný děvkař, což se málo kdy vidí a já jsem fakt ráda :)
Oni ten vztah měli tak zalitý sluncem, že jsem doufala aspoň v malý mráček.
Ke knize se sice asi už nebudu vracet, ale je každopádně čtivá a oddechová.

krevetka79
04.12.2020

Opět příjemné oddechové čtení, které v některých chvílích nutí k zamyšlení.
Pohádka alá Pretty Woman, ale nechybí vážné téma.
Za mě super jednohubka ????????

Nika320
29.11.2020