Láska online

Láska online https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427671/bmid_laska-online-11Y-427671.jpg 4 669 140

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme. Večer se přihlásit a povídat si s ní mi pomáhalo před vším utéct – jen u ní jsem našel klid. Brzy jsem zjistil, že se ve skutečnosti jmenuje Eden. Uhranula mě od první chvíle, kdy jsme se přes internet spojili. Vypěstoval jsem si na ní závislost. O svých skutečných životech jsme toho navzájem moc nevěděli… a ona na tom nechtěla nic měnit. Anonymita však naši vzájemnou a nezastavitelnou přitažlivost nijak neoslabila. Spíš naopak. Díky ní jsme se tomu druhému otevřeli tak, jak bychom to možná za jiných okolností nedokázali. Eden byla vtipná, inteligentní, nádherná – vše, co jsem od ženy chtěl. Nemohl jsem ji však mít. Smířil jsem se s tím, že mezi námi zůstane vše při starém – dokud jsem nenarazil na informaci, která mě dovedla až k ní. Chopil jsem se šance. A právě tady náš příběh začíná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love online , 2019

petusska01
14.03.2020 4 z 5

Autorku mám veľmi rada, knihu som si veľmi chcela prečítať ale naozaj je jedna z tých slabších. Najprv sa tam akoby nič nedialo a potom sa tam dialo všetko až príliš rýchlo. Ale neľutujem, odporúčam aj tak.

georginaa
14.03.2020 5 z 5

Každý člověk skrývá svá tajemství. Ať jsou schované v duši, srdci, pod slupkou výrazu v tváři....vždy je něco, co nechceme, aby viděl někdo jiný. Jen pokud narazíte na člověka, kterému bezmezně důvěřujete, otevíráte svá tajemství a pomalu zjišťujete nesmírnou úlevu, že je tu někdo co vás poslouchá, poradí, pomůže ..prostě je tu pro vás.

Martina1988
12.03.2020 2 z 5

Hmm, čo napísať... na knižku som sa veľmi tešila, ale pre mna to bolo bohužiaľ sklamanie... žiadna akcia, zápletka- slabá, vtip takmer žiadny a uveritelnost slabá taktiež... Ward mám rada, radi sa medzi moje naj autorky, ale týmto ma naozaj sklamala...

Ivuska.09
11.03.2020 2 z 5

Já se bohužel musím přidat k těm, kteří nejsou z knihy úplně nadšení. Oceňuji, že v sobě nese hlubší téma, ale i pro mě to bylo málo uvěřitelné. Autorka má na svém kontě mnohem lepší díla. Ale chápu, že jiným čtenářům se příběh líbí.

ptavichripkaa
11.03.2020 2 z 5

Za mě tedy tohle ne. Mám ráda příběhy o popelce a bohatém princi, ale tohle bylo i na mě moc pritazene za vlasy.

keiko33
11.03.2020 4 z 5

Autorkine knihy mam rada, ale toto nebola najlepsia, aj ked som ju zhltla za par hodin. Prve dve tretiny knihy boli fakt super. Pribeh bol originalny, aj ked knihe chybalo viac vzrusenia. Pripadalo mi to, akokeby autorka sadla do rozbehnuteho vlaku, pridavala rychlost, no zrazu zabudla riadit a pridala koniec, ktory tu uz bol. Ten koniec bol tak nudny, strasne klise. Chvilami som mala chut Readerom zatriast, nech si ide pohladat "gule". Tie sladke recicky som az preskakovala. Na konci mi bolo luto, ze autorka zahodila potencial, ktory kniha na zaciatku mala, hoci autorka vie citatela prilepit ku knihe. Skoda toho konca.

NikolaSkop
11.03.2020 5 z 5

Super, hezky pribeh. Oddechovka ktera neurazi :) DOPORUCUJI.

TerezaMondeková
10.03.2020 3 z 5

Kniha... rozhodně je originální, ale příběh není moc reálný... spíš taková fajn oddychovka. V knize nechyběla láska, bolest, romantika, humor a nějaké to překvapení. Žádný extra velký zvrat, šťastný konec jako z pohádky. Nechyběl ani docela pěkný epilog. Ale některé okamžiky mi přišly i smutné. Opravdu jsem se slzám neubránila. Líbilo se mi, že se kniha vyprávěla z pohledů obou hlavních hrdinů. Ale nejvíc jsem si zamilovala Ollieho. Překvapilo mě, že byl tak dospělý, rozumný, chápavý a inteligentní na svůj věk.
Hodně mě překvapilo místo, na kterém se hlavní hrdinové seznámili. Hlavní hrdinka sice měla zvláštní práci, ale když jsme se dozvěděli důvod, proč to dělala, tak se to dalo pochopit. I hlavní hrdina se mi docela líbil. Taky si toho hodně prožil a spoustu věcí litoval a vyčítal si je. Měl v sobě spoustu bolesti, o které s nikým nikdy nemluvil.

Kiwicatko
10.03.2020 4 z 5

Tak tohle byla naprosto sladka pohadka :D
Ale na muj vkus plynulo vsechno az prilis dokonale. Moc “trecich ploch” mezi hrdiny tam nebylo, kdyz nepocitam, ze tam byla nejaka ta zarlivost.
Kazdopadne se mi libil zpusob seznameni ;)

Bet
10.03.2020 4 z 5

Opět autorka nezklamala, je to pohodové počtení :)

peitho.1
09.03.2020 5 z 5

Popravdě jsem dostala trochu něco jiného, než jsem očekávala, ale rozhodně nejsem zklamaná. V knize nenajdete hory různých dramat, což je v rámci žánru celkem vítaná změna. Hlavní postavy jsou sympatické a mají to v hlavě srovnané, děj ubíhá příjemným tempem a velice milé oživení je postava Ollieho.

lucka1998
08.03.2020 5 z 5

Výborná kniha se zajímavým dějem a pohádkovým koncem, přečtená jedním dechem...

EvaSupovic
07.03.2020 5 z 5

Nádherná knížka, nádherný příběh.

Katka7922
06.03.2020 5 z 5

Moc hezká obálka, překrásný obsah. Ano bez větších dramat, ale o to zábavnější, smutnější a pro mne kouzelnější. Všechny knihy od autorky se mi moc líbily, ale tahle u mě od teď bere první místo.
Netradiční seznámení Eden a Rydera, prostě dvou lidí, kteří se neměli za normálních okolností nikdy setkat, bylo napsané fakt báječně.
Ollie byl bonus navíc v celé knize. Při jeho "krvavém" SOS jsem se musela nejdřív smát a pak mi došlo, že je to vlastně hrozně smutný.
Konec byl přesladký a překrásný - prostě něco pro mojí romantickou dušičku :-)

ElikaS
06.03.2020 4 z 5

Knížku jsem přečetla za odpoledne a rozhodně nezklamala. Bylo to takové pěkné, něžné běz žádných velkých dramat.

milst

super čtení

marianamik
05.03.2020 5 z 5

Paráda,to bolo super čítanie. Kniha sa čítala sama,riadky len tak odsýpali. Škoda, že nepíše rýchlejšie. :):):)

Damienronnie
05.03.2020 5 z 5

Nevedela som sa jej dočkať a nesklamala . Prečítaná za jeden večer .

Evka3814
04.03.2020 4 z 5

Příjemné a milé,akorát mi tam chyběla woouw pecka. Moc mě bavil Ollie,byl takové to zlatíčko. Každopádně obálka je mňamózní ;)

Majuš333
04.03.2020 5 z 5

Paráda! Zbúchané za chvíľu :) Za mňa zatiaľ najlepšia kniha autorky ako sólovky :) Ale aj tak si už zuby brúsim na jej ďalšiu knihu - Až léto skončí :)