Láska online

Láska online https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427671/bmid_laska-online-11Y-427671.jpg 4 669 140

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme. Večer se přihlásit a povídat si s ní mi pomáhalo před vším utéct – jen u ní jsem našel klid. Brzy jsem zjistil, že se ve skutečnosti jmenuje Eden. Uhranula mě od první chvíle, kdy jsme se přes internet spojili. Vypěstoval jsem si na ní závislost. O svých skutečných životech jsme toho navzájem moc nevěděli… a ona na tom nechtěla nic měnit. Anonymita však naši vzájemnou a nezastavitelnou přitažlivost nijak neoslabila. Spíš naopak. Díky ní jsme se tomu druhému otevřeli tak, jak bychom to možná za jiných okolností nedokázali. Eden byla vtipná, inteligentní, nádherná – vše, co jsem od ženy chtěl. Nemohl jsem ji však mít. Smířil jsem se s tím, že mezi námi zůstane vše při starém – dokud jsem nenarazil na informaci, která mě dovedla až k ní. Chopil jsem se šance. A právě tady náš příběh začíná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love online , 2019

AliceTief
09.04.2020 5 z 5

Tak to byl opravdu strhující příběh, nedokázala jsem se od knížky odpoutat. Malého Ollieho nejde nemilovat a do poslední chvíle jsem si opravdu nedokázala představit, jak děj dopadne. Opravdu pecka!

LucinQa77
06.04.2020 5 z 5

Skvělá kniha!

Knihomolka97
04.04.2020 5 z 5

Tyhle knížky já můžu. :)
Nádherný příběh se sympatickými postavami, které si nejde neoblíbit. Ryder, Eden a samozřejmě Ollie. Při čtení jsem se připitoměle usmívala a uchechtávala, jedna část mě rozesmutnila a na konci mi dojetím i slza ukápla.

AnnieR.
04.04.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, až na ten pohádkovej konec a stěhování domu, to bylo moc. Líbilo se mi, že ač se to zdálo složité, bylo to celkem jednoduché. Ještě že měl tolik peněz, jinak by jim to asi nevyšlo. Eden byla fajn. Rayder byl fajn, vlastně tam nebyla žádná postava, která by mi vyloženě vadila. Nejlepší byl ale Ollie ❤️ když jsem si tuto knihu objednávala, vůbec jsem nečekala, že to začne takhle. Prostě jsem čekala, že se seznámí jako běžně na online seznamce, ale tohle ne. Vůbec mi to nevadilo, prošlo mi to vlastně dost zajímavé. A celou tu knihu jsem všem fandila. Opět jsem se nemohla od knihy odtrhnout a tak jsem šla spát v půl páté ráno...

Tuto knížku jsem do čtenářské výzvy dala jako "obálka, která se mi nelíbí". Není to vyloženě tak, že se mi nelíbí, ale já tenhle typ obálek nemám ráda, nechápejte mě špatně, ten chlap je fajn... Ale pro mě by asi bylo těžké číst knížku, u které se mi obalka nelíbí. Když si vybírám co budu číst, musí mě na první pohled zaujmout obálka. Takže i když ten chlap je pěkný, tuto knížku jsem vybírala podle anotace a to už o tom něco vypovídá.

⭐⭐⭐⭐

Chvilkasnění
03.04.2020 5 z 5

Podle mě je tahle kniha vážně super. Přinutí vás se zamyslet nad pár věcma. :)
Je to pohodové čtení a pokud nemáte srdce z kamene určitě ve vás něco zanechá. Doporučuji. :)

Ivet1990
29.03.2020 4 z 5

Další skvělá kniha od autorky. Děj byl dobře napsaný a tím pádem se velmi dobře četl.

Lucka.79
26.03.2020 5 z 5

Dostala jsem přesně to, co jsem od téhle knihy očekávala ... a jsem spokojená. Za mě jedna z těch lepších knih v tomto žánru.

havrmoni
26.03.2020 4 z 5

Taková fajn romantická oddechovka. Jde tam o víc než o sex a scény s Olliem se mi líbili moc. Je to opravdu nekomplikovaný příběh, ale přesto obsahuje i vážné věci k zamyšlení. Tentokrát je tam humoru pomálu.

janesy
25.03.2020 2 z 5

Co napsat...každopádně tato kniha je dle mého autorky nejslabší. Tak, jak jsem se na ni těšila, ve finále velké zklamání - prostě nic moc :(. Zázrak se tentokrát nekonal :(!

Denisa31
25.03.2020 3 z 5

Přečteno najednou, ale za mě kniha která neurazí, ale ani nenadchne. Četla jsem od této autorky už tři knihy a ta to je podle mě nejslabší.

petulkapeta
25.03.2020 5 z 5

fakt přečteno skoro na jeden zatah..taky jsem čekala jine online,ale tleskam autorka me opet potěšila :)

Lenjulka
24.03.2020 5 z 5

Skvělá kniha, jen rychle přečtená.... Jen jsem nečekala takové "online", ale spíš seznamku nebo něco podobného.

-Sinéad-
23.03.2020 5 z 5

Úžasná kniha přečtená za dva večery!

Tesset
23.03.2020 5 z 5

Přečteno na jedno posezení. Skvělé oddechové čtení se sympatickými postavami a vtipnými scénami. Žádné velké zvraty, ale krásně pomalé plynutí děje, což mi poslední dobou vyhovuje. Doporučuji.

jeny-v
23.03.2020 4 z 5

Kniha má v sobě příběh, příběh o zodpovědnosti, pocitu viny, ztrátě svobody, důvěry, ale i silného pouta - lásce a naději. Začátek jsem trochu nechápala, proč to Montana dělá a Ryder mi taky nesedl. Ale čím více jsem otočila stran, tím více jsem si Eden a Rydera zamilovávala.
Že to bude pohádka se zvonečkem... ano, proto jsem do toho šla, přečetla a nelituji.

pavlikova9332
21.03.2020 5 z 5

Krásný čtivý příběh. Knihy od P. Ward jsou prostě úžasné.

Irsaf
20.03.2020 5 z 5

Moc hezká, milá oddechovka pro dospělé čtenářky a čtenáře. Moje první od autorky, ale určitě ne poslední.

lusitta05
17.03.2020 3 z 5

No áno, Popoluška našla svojho princa, ale mňa to nejako neoslnilo. Naozaj ako rozprávka, bez nejakých zvratov, ale tuším som sa nudila. Dej plynul, žiadne poriadne iskrenie, čakala som viac.

anishta
16.03.2020 4 z 5

Ani mě to nezklamalo ani nenadchlo. Pěkný příběh, ale takový moc růžový. Asi by se mi tam líbilo nějaké větší drama, stalker nebo tak něco.

dikyna
15.03.2020 5 z 5

Prostě wau ????. Mám ráda tyhle pohádky,můžu si pěkně prožívat s nima tu úžasnou pohádku a odplout od reality ???? a o to přeci jde. Mě se to moc líbilo a Ryder byl prostě úžasný ????