petusska01 petusska01 komentáře u knih

Jet Jet Jay Crownover

Jet je rebel, velmi sexi, takze sa mi to pacilo :) trochu moc komplikacii a cele to trocha viazlo ale stoji to za to si precitat :)

11.02.2020 3 z 5

Seznam snů a neřestí Seznam snů a neřestí Alison Bliss

Príjemné, môže byť. Stačí prečítať raz :) hlbší zmysel tam nenájdeme ale kvôli nemu som to ani nečítala :)

06.02.2020 3 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Fajnová oddychovka, rýchlo sa to čítalo, miestami to bolo veľmi vtipné a erotické scény boli tiež "žhavé" a nebol na nich postavený celý príbeh.

05.02.2020 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Výborná! Dej neokukaný, prvá časť síce trochu pridlhá ale udržiavala ma stále v napätí :) Leka je mi velice sympatický :)

04.02.2020 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Čakala som trošku viac, ale bolo to pohodové a rýchlo prečítané - taká oddychovka, viac krát ju čítať netreba, postavy neboli veľmi prepracované - išlo to tak po povrchu všetko.

03.02.2020 2 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Elitný klub kráľov ma bavil, aj keď teda všetci vrátane autorky by mali chodiť na psychoterapie. Ale je to kniha, malo to začiatok, stred aj koniec. U tejto knihy to je nejaké neucelené, nedokončené, postavy sa mi plietli s Erin Watt (Royal, Brooke, Saint..) až som si aj ja myslela že mi preskočilo a už som ani nevedela že čo čítam, kde sa to stalo, čo sa stalo. A koniec? Tak to len WTF? Sklamalo ma to.

17.01.2020 1 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Páčila sa mi aj prvá časť, táto druhá bola tiež výborná a prečítala som ju na jeden šup. V istých chvílach som síce chcela už hlavné postavy poslať do kelu lebo snáď by sa mohli naučiť komunikovať ale tak to už by nebola zápletka. Teším sa na ďalšiu časť "Cítiť znovu".

16.01.2020 4 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Nebol to zlý príbeh, aj postavy boli sympatické ale akosi ma to nevtiahlo do deja a citala som to na preskacku s inymi knihami lebo ma to prestavalo miestami bavit. Ale odporucam, taka pohodovka na vecer.

16.01.2020 2 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Velmi som si oblubila celu seriu! odporucam

13.09.2019 5 z 5