Šepot mrtvých

Král králů, vychovaný k vládnutí, to je Bishop Vincent Hayes. Bezohledný, nebezpečný, krutý, i jeho však lze zranit. A když ho dosud loajální bratři z Elitního klubu zradí, je z toho třeba vyvodit důsledky. Madison ztrácí půdu pod nohama, vykořeněná a ublížená kope kolem sebe. Zlost a žárlivost však musí ustoupit stranou, když přijde útok z jiné strany a vynoří se staří nepřátelé i ztracení přátelé. Tajnosti a lži bolí, pravda a odhalení však zraňují ještě víc. Dokážou si oba mladí rebelové odpustit a vykročit na společnou cestu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380634/sepot-mrtvych-T6m-380634.jpg 3.9102

Elitní klub králů (3.)

Tacet a Mortuis (2018)

Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Baronet

Kniha Šepot mrtvých

LenRan

Jenda hvězda za výběr hudby a obálku. První díl jsem byla na vážkách, nevěděla jsem co si myslet. U druhého jsem jen kroutila hlavou, co to je a u posledního jsem se tomu musela smát. Co mne ale úplně dostalo, byl "nepovinný" závěr knihy, kdy jsem se ujistila, že autorka to opravdu nemá v hlavě v pořádku. Určitě nedoporučuji tímto dílem ztrácet čas.

Ditules

Průměr...

veveronka

Zklamání,díl od dílu slabší

eliska1141
04. lednaodpad!

Takže...s recenzí jsem si počkala až dočtu tento poslední díl..Po prvním...hmm mno,mohlo by to být zajímavé...Druhý díl..už jsem louskala jakž takž...A při třetím jsem si jen říkala PROČ??PROČ TA SPISOVATELKA FURT JEŠTĚ PÍŠE!!(buch,buch..mlatím hlavou o stůl)Vydavatel když to vydával musel být evidentně uplně nalitej jinak nechápu jak se tohle mohlo vůbec dostat na trh.Ježíší kriste!Pár braků už jsem četla to jo. Tuhle sérii jsem dočítala jen proto že nerada odkládám knihy nedočtené, ale panebože...Tady jsem se proklínala že jsem s tím vůbec začala!Úplně mimo mísu zasazení času. Jako představa že banda děcek ze střední šu...jak zběsilí a skoro profi pornoherci?Jako váážně??Pořád je to banda 16cti letých dětí a tohle bylo hardcore porno.Příběh nebyl špatně vymyšlený ani zapletky..ale panebože..Fakt mi chcete namluvit abych věřila tomu že tohle dělají děti na střední.? Velebnosti jdu blejt..Bud paní spisovatelka má zalibu skoro v dětském pornu nebo je uplně blbá,nebo je blbej vydavatel.Jestli tomuhle vyjde ještě nějaké pokračování radši jsi půjdu oči vydloubnout než znovu číst takovýhle přemrštěný brak!

ajla5
24.12.2018

Hrozně jsem se nudila.

martineknatasa
20.12.2018

Nevím, nějak mi to nesedlo.

anishta
18.12.2018

Oukej, to bylo peklíčko... Ale budu na to koukat hlavně jako na knihu ze žánru "erotika", protože erotické scény jsou tady celkem jako luxusní, ale zbytek???
Nejen, že jsem celkem zmatená, že bude další díl... Proč?!?!?! Ale nějak furt jako některé věci nepobírám... Vysvětlení všech zápletek mi přišlo poloviční a bez argumentů??? Vyřešení jen tím, že zabijí jednu osobu???
Většina postav se tady chová... Bože, nemůžu to ani říct, protože bych musela být sprostá... Většinu bych nejraději nakopala do pr... No víte kam...
Celkově jsem zmatená, asi jako ze všech předchozích dílů a furt uvažuju proč to sakra čtu??? A dokonce už třetí díl??? A víte co je nejhorší, že si asi budu chtít přečíst i ten poslední díl!!! :D Teda snad poslední...
Každopádně se autorce musí uznat že píše čtivě a naštěstí je to i celkem krátké...
Hodnotím jen 2,5* za čtivost a erotické scény...

Lenka40
13.12.2018

Třetí díl ze série Elitní klub králů bych nejradi hodnotila 3 a půl hvězdičkami. Co se týká děje ,tak nám na povrch vyplynou další tajemství z Madisinina života, máme tam řádnou akci, nějaká ta překvapení a dokonce se nám tam objeví i nějaké ty mrtvolky. Také se dozvímě něco více o Bishopovi což bylo fain. To se mi líbilo . A teď s čím jsem měla problém ,tak opět Medison a její závislost na Bishopovi , ale zároveň je schopná skončit v posteli s jakýmkoliv z králů. Co se týká sexu ,tak o něj opět není nouze a dokonce bych řekla , že paní spisovatelka přitvrdila a podrobně nám milostné scény popsala. Co mě ale opět lezlo na nervy bylo "vtáhla spodní ret mezi zuby". Jinak knihu jsem přečetla za dva dny a těším se , jak to bude celé pokračovat.

Shanib
11.12.2018

Bylo to skvělé! Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Pohled Bishopa se mi líbil a sice ho jeho city k Madi změnily, ale přišlo mi, že tomu tak je jen když je s ní. Co se mi rovněž zamlouvalo byla změna Madi od druhé poloviny knihy. Víc se uklidnila co se kluků týče a i ten její slovník byl lepší. Je jasné, že jeden bez druhého prostě nemůžou být, což zahrálo na moji romantickou strunu...a hernajs, já tady opravdu chci šťastný konec! Dalším mým oblíbencem je samozřejmě Nate, kterému bych moc přála něco dobrého a nevadil by mi třeba nějaký spin-off, kde by byl on hlavní postavou, až to všechno skončí.
Co se týče záporů, tak vlastně přetrvává to, že si nejsem jistá, jestli si spisovatelka místy neprotiřečí nebo zda nám to jen vysvětlí až později. Například proč Madi jako malou nezabili, ale rozhodli se ji potají zachránit? Rovněž bych uvítala větší rozepsání se o tom, proč zrovna ji Hector vybral pro Bishopa. A pak tu je Katsia, jakožto "jediná" členka svého linie...jak to, že ji nezabili jako malou, když je to žena? Totiž není mi vlastně tak úplně jasné, jestli je jedním z králů nebo ne, ale mluví tam o tom, že ji nemůžou zabít, protože je poslední z generace. V tomhle mám prostě zmatek.
Každopádně opravdu doufám, že v češtině vyjde i čtvrtý díl! Už aby to bylo.

veronika0382
04.12.2018

No páni, to byla zase jízda! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

Pedruska01
02.12.2018

Po dlouhé době jsem se mohla dostat k poslednímu dílu Stříbrné labutě a neskutečně jsem se těšila. Na to, jak to vlastně dopadne - co v tom vůbec je, na tu partu kluků a na Madison. Dostala jsem sice takovej nářez, který znám, ale kapku ředěný. Takové 3/4 knihy jsem se nedokázala odtrhnout, pak bum a já tu knihu třeba na několik dní zaklapla. (Začalo to tou "hurá" akcí s ostrovem Perdita - to už je taková fantas.) Četlo se to samozřejmě velmi dobře a přidaný pohled Bishopa byl sic milým prvkem, ale ve finále tam nemusel být, když předešlé dvě knihy také tento prvek nemají.
Hlavní hrdinka Madison, nikdy jsem pro ti ní neměla žádné výhrady, dnes ale mám. V tu poslední 1/4 knihy byla... já nevím, jak vygumovaná. Poslední velké rozhodnutí a odlet do "války" - to mi přišlo tuplem, jak když měla vylízáno. Bylo to tak nečekané, zbytečné, unáhlené a stále si říkám proč jako? Teoreticky, kdyby zůstala sedět na zadku, tak se nestane to, co bylo potom, že. To, že v jedné části mi autorka připravila několikanásobný infarkt - smekám před jejím uměním šokovat, ale ta "náprava" byla horší. Beze slova jsme se vrátili skoro tam, kde jsme byli před infarktem a ani slovo, co a jak. Tohle jsem prostě nepochopila. Trošku mám pocit, jak kdyby mi někdo záměrně vyškubal stránky a já byla fakt bezradná. Dále, ok, chápu, že Bishop je žhavý zboží, že při pohledu na něj každý vlhnou kalhotky, ale Madi se chystá truchlit za svého blízkého a jen jak ho spatří, tak otočka a už smýšlí, jak by si ho připravila k večeři? Proboha! Přehnané.
Někdo pode mnou měl názor, že Bishop vyměknul tou zamilovaností. Nejspíš musím souhlasit. Přeci jenom, předtím před ním člověk měl respekt, až se ho bál - teď tomu až tak není. Možná to je způsobeno tím jeho pohledem přidaným do příběhu. Ale stejnak, je to hajzl, kterýho prostě musíte mít rádi. Milovat a nenávidět ho zároveň. Na Nata jsem se těšila, bylo to takový drzý, ale přitom milý a přítulný koťátko. :D Vlastně i Brantley mi přirostl k srdci. Celkově, ta myšlenka, že cca 8 lidí miluje a touží po jedný holce je... maličko přitažená za vlasy, ale bylo to dobře vykresleno. Rozhodně ta ochrana a loajalita. Má romantická a maličko zvrácená duše si to užívala. :)
Ten příběh samotný, v téhle třetí části, ač jsem si myslela, že mi všechno vysvětlí, nestalo se tak. Ještě miliony nejsou objasněny. Stále je to zahalené hádankami, hustou mlhou a propletenci rodinných vazeb. Navíc, objevily se některé aspekty, které pořádně zamíchaly kartami. Ten jejich svět je šílený a jen těžko se dá pochopit, zda vůbec. Takže jsem stále zvědavá, napnutá a těším se na další díl! Tahle série se mi vážně líbí a hrozně mě baví, jsem opravdu nadšená takovým bizardním příběhem, jen mě mrzí ta vráska na kráse, na kterou jsem v třetím díle narazila, a proto musela srazit jednu hvězdu v hodnocení.
Samozřejmě doporučení je jasné a já můžu směle čekat na ten další zavšivenej díl! :)

Nikkaa
02.12.2018

Jop,pro mě topovka,pokud bude čtvrtý díl tak se už nemůžu dočkat, tohle mě prostě baví,ale takové knihy nepatří dětem do ruky...Te amo,Amo Jones!?!?!

Petra.M
29.11.2018

Tak z tohoto dílu mám velmi rozporuplné pocity. Něco se mi líbilo, něco naopak vůbec. Hlavní problém je podle mě v tom, že autorka to má skvěle vymyšlené, ale nedokáže to dobře převést na papír, takže děj i dialogy jsou často zmatené, místy až nejasné. Možná by neuškodilo, kdyby byla kniha o krapet delší, aby autorka měla prostor k vysvětlení všech těch šíleností. I tak jsem ale zvědavá na další díl :)

rampapa
25.11.2018

Zamilovala jsem se do téhle knížky.❤❤Madison a Bishop k sobě holt patří a jsem zato ráda ????????????Jen nevím jestli vydržím čekat na další díl ????????????

Lea48
22.11.2018

Asi nejsem věková skupina pro tuhle paní spisovatelku (i když young adult čtu velmi ráda). Stříbrná labuť měla dobře nakročeno, i když hlavní hrdinka si mé sympatie zrovna nezískala. Čekala jsem postupné rozkrývání linií postav, celých králů a labutí, ale v každém díle víc bych řekla, že je to neucelené, chaotické. Jako by ani spisovatelka nevěděla, kudy se dát. Jestli napsat dopodrobna propracovaný erotický román, knihu o novodobých "mafiánech" nebo co tímhle počinem vlastně myslela. Za mě zklamání, protože námět je skvělý a čtivost knížky taktéž

Kiwicatko
22.11.2018

Tak ja vam teda nevim....sem z tehle serie nejaka rozpolcena. Na jednu stranu velmi zajimavy namet s tim, jak lidi dokazou kvuli moci zmagorit, ale opravdu bylo nutne to podat tak, jak to podala sposovatelka? Zadna z postav nebyla normalni. Kdyz jsem si konecne nejakou oblibila (ackoliv to byl teda dobrej cvok), tak mi ji odstrihnou.
Ale jinak?
Madison-holka co neudrzi kalhotky nahore ackoliv se dusuje, jak je pro ni Bishop dulezitej. V podstate od startu serie pada na usta komukoliv, kdo ma ptaka.
Tatum-panna, ktera se zmeni v devku stoleti, hlavne kdyz si vrzne.
Tillie-chce jinyho, ale strasne ji zajima, co delal po jejim zmizeni ten, ktereho uz “asi” nechce
Bishop-tvrdej kral, kterej strasne vymekl, drsnost mu zustala jen v sexu a i po nem ma vycitky, ze ji zustaly na tele modriny.
Nate-zalezi mu na dvou holkach, ale pro formu opicha vsechno, co dycha.
.....mohla bych takhle pokracovat do nekonecna. Pro me teda postavy znacne neuspokojive.

Serie neni spatna, ale i prestoze jsem si rikala, ze rozumim tomu, ze to je podano tak, ze bohaci muzou vse, jsem musela velmi zavirat oci pred vulgaritou, brutalitou a mnohdy i debilitou postav, kterym melo byt 17-18. Mozna to melo byt zasazeno vekove trochu jinak.

dancav28
21.11.2018

Tuhle sérii zbožňuju, skvělé pokračování. Celá kniha je napínavá a čte se rychle. Doufám a aspoň jsem to tak pochopila, že bude 4. díl :). Akorát si myslím, že zařazení knihy, jako pro děti není úplně vhodné.

mmmisulka.r
21.11.2018

No, nemůžu říct, že mě to opět neohromilo, ale! Upřímně, občas to už byl maglajs na entou. Předchozí díly byly už tak dost přitažený za vlasy, ale tady to byl ke konci fakt extrém.
Nicméně, klobouk dolů, četla jsem a ani nedutala. Takže odpouštím občasnou zamotanost i přeplácanost a netrpělivě očekávám další díl. Snad už nebude tolik tlačit na pilu, ne ve zvrhlosti, ale v překombinovanosti prostředí Králů... Slušná kovbojka!

EvaSupovic
21.11.2018

Je to hodně zvrácená série a proto možná tak žádaná :-D Obdivuji spisovatele za jejich představivost a um hodit to na papír :-)

Evka3814
20.11.2018

Tuto sérii fakt miluju,doufám že nikdy neskončí:) je temně tajemná a plná adrenalinu. Baví mě všechny postavy a už se nemůžu dočkat dalšího pokračování. Bude to zase dlouhé čekání:((

keiko33
18.11.2018

No ano cita sa to rychle, ale to zaradenie je matuce. Keby tam nebolo tolko prehnane vela a podrobne opisovanych sexualnych scen (nehovoriac o pridavku na konci, ktore uz hranicilo s pornom), styl pisania a vek hlavnych postav sa skor hodi pre young adult. Na zaciatku bol Bishop opisovany ako tvrdy chlap, no ku koncu s neho urobili makotu. To pocuvanie a opisovanie pesniciek, podrobny opis kazdeho oblecenia, neustale sprchovanie a opijanie Madison, ktora ma len 17, no kopu veci posobilo chaoticky a nepremyslene. Taka parodia na Royalovcov. Davam 4*, ale len pre krasne obalky. Urcite su krajsie ako obsah.

MarKy95
16.11.2018

No, nemůžu se dočkat na další díl.

1moniccka
16.11.2018

Luxus úplně jsem do to pohltila prostě nádhera něco jsem tušila jak to bude asi a tak to bylo.jsem nadšená že bude pokračovaní i když si strašně dlouho počkáme u ní má vycházet až příští rok v březnu což je dlouho na mě už teď jsem četla úryvek a dost dobry už aby to bylo i unáss

Knihomolka97
16.11.2018

To byla jízda! Moc se mi líbilo, že autorka psala i z pohledu Bishopa.
Za mě zatím nejlepší díl a jsem zvědavá na další díly. :-)

Evitsa
15.11.2018

Nevím proč,ale celou dobu jsem si myslela,že série má pouze 3 díly.Jsem nadšená,že jsem se mýlila a série pokračuje.

Až do konce člověk neví co ho čeká na další stránce a co za tajemství vyjde
na povrch,fakt super .Jen škoda,že zase musíme čekat až vyjde další díl,chjo....

Co mě pobavilo bylo..."Nemůžeš si sem přitáhnout v tý svý drahý sportovní káře a házet po mně prachy,jako bych byl nějakej striptér,co ti zatancuje na klíně" :-)