Malum – část první

„Láska je divoká, láska je slepá, pro ty dva je možná navždy ukrytá…“ Kdysi dávno žila dívka v oprýskaném karavanu a jednoho dne se propadla do světa Elitního klubu králů. Byla vtažena do temného víru lží, nenávisti a falše, ale také peněz, pompéznosti a moci. Jenže spoustu věcí ta dívka netušila, měla je teprve zjistit a odhalit tajemství, jež před ní byla skryta. Ta tajemství střežili hoši, kteří roztrhají její svět na kusy a rozdrtí ho na prach… Nate Riverside-Malum je král, ale i Tillie se do tohoto světa narodila, opomíjená z rozhodnutí své matky. V jejích očích nezáří hvězdy, ale zuří v nich oheň a ten je možná všechny spálí. Všechno, co si Tillie myslela, že ví, je smyšlená verze pravdy. A Nate je ten, o němž si holky mezi sebou šeptají a jehož iniciály vyrývají do zad. Její příběh není jako ostatní, protože její příběh je po smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413447/big_malum-wtx-413447.jpg 4.2304

Elitní klub králů 4.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Malum: Part 1, 2019

Kniha Malum – část první

Dela90

(+ SPOILER) Nenávist, lži, faleš, prachy, moc a spoustu tajemství to je elitní klub králů, kterého je součástí i Nate Riverside-Malum. Kromě toho, má teď dceru s ženou, ktero nenávidí, ale taky ho ničí. Protože k ní pořád cítí touhu. Tillie má šíleně temné dětství, a teď je navíc matka. Musí se o svou holčičku postarat. A pak je tu Nate, její otec.
Dokážou spolu stát po boku, aniž by se pozabíjeli? A co všechno ještě vypluje z řad králů na povrch?

Už se mi zatraceně dlouhou dobu nestalo, abych při čtení knížky cítila tolik emocí, jako u Maluma. Z jedné strany jsem byla doslova znechucená, jak se k Tillie chovali. Z druhé strany jsem tu knížku milovala, protože se touha je zase svedla dohromady, byli rodina. A pak bum, všechno bylo jinak. Brečela jsem, protože tohle si žádný rodič nezaslouží. Vytočená jsem byla díky Maddi, která se chovala jako naprostá koza - neskutečně mě její chování štvalo a drogy, jako fakt? Chvílemi jsem měla pocit, že je to úplně někdo jiný. Pak ty tajemství, které pořád a pořád vyplouvají na povrch a já prostě koukám s otevřenou pusou, jak to do sebe zapadá, jako jednotlivé dílky puzzle. Z Perdity a celého závěru knížky jsem totálně rozladěná a musela jsem pár dní počkat, než jsem byla vůbec schopná něco sepsat.
Je to prostě zvrácenost podle Amo a já fakt doufám, že ….?!

punkgirl97

Tenhle svět miluju. Naprostá dokonalost opět. Pokračování Naslouchače je opět napínavé, nabité novými informacemi, ale i vzájemné propojenosti.

Ilan poznává svět pětadvacítky, jak se dívají na sklenaře a celkově poznává minulost, nejen Pařížskou horečku, co se vlastně stalo a kdo všechno ji tam zažil. Nejvíce se dozvídá v místě zvané LAPOD, což vám nebudu spoilerovat, ale bylo to opravdu hustý. Ilan se zdokonaluje ve svém oboru.

Zvuk Velonu mi trochu připomněl Nimbus, protože funguje na stejný princip.

Přes všechny informace, které se dozvídáme miluju nejvíc Vargase a Kapitána.

Ke konci knihy se toho děje opět hrozně moc. A samotný konec knihy vás hrozně naláká na pokračování.

3,75/5

vlkove

Rozhodně to bylo mnohem lepší než předchozí díl série. Prostě taková klasická Amo Jones, hodně erotiky, hodně tajemství a pořád a pořád dokola.
Začátek byl hodně pomalý a některým náležitostem příběhu jsem úplně nevěřila, ale nějak se s tím smířím.
Je to prostě takové čtení, kdy když znáte autorku, tak už se ani nedivíte a jen čtete dál a čekáte co zase autorka dá dohromady.
Knihu bych přirovnala k prvnímu a druhému dílu série, kdy děj je zašmodrchaný ale ještě to částečně dává smysl. I když předpokládám, že když někdo čte tuto sérii, tak se moc na smysluplnost nezaměřuje.

CiaKawlone

Noo tak to zase byla věc. Velkou část knihy jsem si říkala, co to zase je a proč nás autorka provádí slepými uličkami. Vypadalo to dost dlouho spíš jako "úvod" a nějaké to vsazení do děje. Autorka zkrátka píše dobře. Dobře vykresluje jak charaktery, tak vizuální stránku věci. Příběh jako takový mě zhltnul přesto mám pocit, že předešlý díl byl lepší. Je to možná tím rozuzlením. Uvidíme co přinese další díl, potažmo díly.

rimmon

(+ SPOILER) Tak já upřímně nevím co si mám myslet.
Celá tahle knižní série mě bavila je to takový oddychový čtení.
Ale od třetího dílu už mi to přijde celý na hlavu.
Tenhle čtvrtý díl už čtu jen z povinnosti ale hodně mi vadí vyměněná hlavní postava, sexuální scény už mi tu přijdou uměle natlačené do děje a hlavně ten nesmysl po smrti dítěte hned sex.
Na začátku autorka upozorní na drsnou scénu ale nic drsného na tomhle díle opravdu není.
Přijde mi to jako vykrádačka prvního dílu protože zase je tady tajemna kniha, zase je tady dítě co se musi schovávat a zase je hlavní hrdinka zamilovaná do krále.
Tohle už známe ze stříbrné labutě.
To co mu hodně vadí je že každá kapitola podobně jako ve třetím díle už má název podle toho o kom je.
Sex, drogy a šukačka na terase mi přišla jako nejvíc nepravděpodobná scéna z cele knížky.
Děj má spád, nesedí tu časové údaje a už se ani neřeší jak se dostali na ostrov.
Celá knížka už mi přijde jen jako umělé natahování děje a místy mě ani nebavilo ji číst.
Celou sérii samozřejmě dočtu protože by mi nedalo spát že jsem to aspoň nezkusila ale tenhle díl mě opravdu zklamal.

Lavina

Právě dotčeno. Za mě klasicky šílená jízda, prostě od Amo. Upozornění na začátku mě trochu zmatlo, čekala jsem všechno možné, ale to co se stalo fakt ne...Jinak super kniha

Luigi1

Svérázný rukopis Amo.Zde je vše sex,drogy,važdy,násilí a zvrhlé hrátky.Nevím,ale mám výhradu k sexualní mašině Tilii.Je možné,žejsem nedávl asi pozor,ale co po porodním pohlavním styku,je vžito šest neděl a aby ji Nate tahal za bradavky a žádné mléko.Jestlí mi stránky o tomto problému unikli tak se Amo omlouvám.

AndyYoggy

To byl zase "zážitek"... Ani nevím kde mám začít. Nejprve výměna hlavní hrdinky. Tillie mi jako hlavní postava vůbec neseděla. Já sama jsem tedy nerodila, ale myslím si, že po porodu by se měl dodržovat sexuální půst ne? Ale to Tillie ne "Jen mě ošukejte všichni, já jsem Tillie a mám to u pr.." Autorka dle mého názoru nikdy dítě neměla, jinak by si totiž silné tahání za bradavky odpustila, protože prostě laktace..
Dále také musím zmínit varování na začátku knihy. Čekala jsem ledacos, ale ničeho se vlastně nedočkala. Dost pravděpodobné však je, že jsem po předchozích dílech už tak otupělá, že to ani nedokážu vnímat.
Shrnuto podtrženo, tento "skvost" nikomu nedoporučuji. Já to čtu nejspíše v zájmu sebedegradace. No... zbývá jen poslední kniha a vrátím se ke svému milovanému Kingovi.