Láska a tetování ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

JSEM SVĚTOVĚ PROSLULÝ TATÉR A NA TERMÍN SI U MĚ POČKÁTE ŠEST MĚSÍCŮ. Každý chce své tělo ozdobit mým uměním. Jsem ten nejžádanější artikl v L. A. a do postele dostanu každou holku, tudíž poslední, co čekám, je, že do mého tetovacího studia zabloudí Ash Carterová. Posledních sedm let jsem spal s polovinou žen na severní polokouli, ale žádná z nich se nevyrovnala té, kterou jsem opustil. Ash byla můj svět, jenže pro její vlastní dobro jsem se jí musel vzdát. Byla to největší chyba v mém životě a teď udělám cokoliv, abych Ash získal zpět. Sedm let jsem se neúspěšně snažil zapomenout na její kůži, oči a neuvěřitelnou odvahu. Nezměnila se. Říká se, že byste měli odpustit a zapomenout, ale Ash nikdy nezapomene na to, co jsem jí provedl, a já si to nikdy neodpustím. Ale pokud mě přijme zpět, dokážeme překonat minulost a jít společně vstříc budoucnosti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419330/big_laska-a-tetovani-sWo-419330.jpg 3.7409
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Baronet
Originální název:

Love & Ink, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (95)

Kniha Láska a tetování

TeaPeter
22. ledna

Zajímavý exkurz do literární krajiny pro úplné jiné publikum. Trochu jsem doufal, že to bude trochu více o tatuáži jako takové - ať už umělecky nebo technicky. Ale to se tam jen tak zablesklo na samotném okraji děje. Děje, který byl velmi oddechovou asambláží snad všech romantických filmů, co se tu mihly v posledních letech. And they lived happily ever after...

Evaho73
07.12.2022

V poslednej dobe mám chuť na nenáročnú oddychovú literatúru, a preto som sa pustila i do tejto knihy. Zaujal má jej názov, lebo som myslela, že v knihe bude viac prezentované tatérske  umenie. V kútiku duše totiž obdivujem príbehy, ktoré sú vryté do kože. Fascinuje ma ich originalita, autentickosť a kreativita celkovo.
Z príbehu som však bola sklamaná, lebo bol viac o druhej šanci medzi hlavnými postavami, ako o tatérstve.
Chýbala mi tu práve nejaká originalita a autentickosť.... škoda, lebo námetom mal príbeh potenciál pre niečo výnimočnejšie.


Monni
29.11.2022

I dospělí si potřebují přečíst pohádku a tohle byla taková pohádka pro dospělé. Příjemná oddechovka. Tenhle literární směr se nedá nijak moc extra hodnotit, ale i takové knihy jsou potřeba na oddych.

janka2000
28.09.2022

První láska. Očividně pro mnohé je těžký ji překonat. Když ji znovu potkáte, přece to není jen tak. Jenže se nejdřív musí člověk vyrovnat s minulostí.
Čtivý příběh o naivní hodné holce a špatným klukovi. Předvídatelný, ale jako oddychovka potěší.

MAU256
26.07.2022

Smutný a zároveň hezký příběh o první lásce, na kterou se jen tak nezapomíná. Ani sedmileté odloučení, které bylo zapříčiněnou dvěma otci, ani rozdíl mezi "světy" nepomohlo zapomenout na první lásku. Příběh se mi líbil, byla to milá romantická jednohubka.

Nermal
22.07.2022

Chtěl jsem změnu, nejen (chudá) holka a milionář, a tak jsem zkusil tetovací salón. Postavy byly sympatické, knížka čtivá, ale jako celek mě to moc nenadchlo, čekal jsem víc. Nevím, jestli to bylo tím, že to napsal chlap (spíš ne), ale v rámci žánru to byl spíš průměr. Takže Hawkinse dál asi moc číst nebudu a radši zůstanu u žen-spisovatelek.

Silvisek
29.06.2022

Hezka kniha, ale nebylo to tak napinave jak jsem cekala. Ale i tak super cteni

Raislin
04.02.2022

Jej! To bylo tak sladké! Taková naivní "pohádka". Jsem přeslazená a potřebuji teď něco trochu vážnějšího. I tak mám, ale z knihy fajn pocit a usmívám se. Takže kdo hledá něco nenáročného, vřele doporučuji.

1