Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427706/bmid_jak-randit-se-sestrou-nejlepsiho-ka-BV9-427706.jpg 4 377 97

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda? Jednoduše. Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře vašeho kamaráda mluvte a postupně sbírejte odvahu udělat první krok. Zatřetí: občas ji zaskočte u ní doma a vyznejte jí lásku. Ženy to přece milují, ne? Všechno se to zdá snadné. Tři neprůstřelné způsoby, které vám zaručí, že se do vás láska vašeho života bláznivě zamiluje. Aspoň jsem si to myslel. Ovšem mé pokusy získat Julii úplně selhaly. A proč? Julia je chytrá – opravdu chytrá a na lep vám nesedne. Nezajímají ji hry, dárečky, ani mé historky, a i když po mně možná taky touží, hned tak se mi nepodvolí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Secret do Dating Your Best Friend's Sister , 2018

nikca3882
22.08.2023 4 z 5

Knihu jsem stále posouvala po polici, až jsem se konečně odhodlala... Ale když jsem začala číst, než jsem se nadála, byl konec. Kniha mě velice bavila :)

Janulkaxxx
21.07.2023 3 z 5

Ze zacatku to bylo fajn, Brama si nejde neoblibit, ale ke konci uz to byla nuda.

MAU256
15.01.2023 5 z 5

Krásně čtivý romantický příběh, každou chvilku jsem se musela usmívat. Bram byl dokonalý, suverén ve své práci, ale jakmile se jednalo o ni, tak měl neskutečný strach. Když měl však jednoho dne možnost s ní být, udělal pro to cokoli - schválně prohrál a musel splnit sázku. Julia byla ve své práci nejlepší a přeci chtěla udělat dojem na něj, aby na ni byl hrdý. Patřili k sobě, jen si to Julia musela pořádně promyslet i ve svém srdci. Bylo to hezké čtení, romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

preny
01.01.2023 5 z 5

Super čtivo,nemohla jsem se od knihy odtrhnout,skvělá chemie mezi hlavními postavami.

Silvisek
19.11.2022 5 z 5

Kniha se mi moc libila. Vtipna a romanticka. Moc dobre se mi to cetlo

Nermal
14.08.2022 5 z 5

Po této knížce jsem sáhl, když jsem cítil, že si potřebuju přečíst nějakou zamilovanou oddechovku. A byl jsem spokojený. Humor, postupné jiskření a láska obou protagonistů, sympaticky napsané pro poklidné čtení s úsměvem na rtech. Četlo se to velice dobře, až jsem zapomínal, že už je hluboko po půlnoci.

B.Garden
02.08.2022 5 z 5

Trošku jsem se bála, že to nebude ono. Po pár stránkách jsem zmenila názor, kniha se krásně četla. Je napsana z obou pohledů. Bram byl dokonalý, vtipny a trpělivý chlap s velkým srdcem, řekněte kdo by ho nechtel? Epilog nemel chybu.

Kniholapka
20.07.2022 4 z 5

Krásný a lehký příběh, který utíkal sám...Skvělé čtení na odreagování.

Ralemo
18.04.2022 5 z 5

Velice vtipný a hezký příběh. Již jednou jsem četla a moc ráda jsem se k této knize vrátila. :) Zajímavá zápletka, trošku dramatu a šťastný konec. Bram byl miláček, šel si zatím co chtěl a tím byla Jules.

aquaver
09.11.2021 4 z 5

Celkem milá jednoduchá oddechovka. Na odreagování ideál :)

ZapisnikTerky
15.09.2021 2 z 5

Nějak mi tahle kniha nesedla. Možná to je překladem, možná ne. Ale je jasné, že budu spíš na hate-love a na bad boye :D. Zkuste juknout do mojí recenze.

suzanne1997
18.07.2021 4 z 5

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda byla kniha, na kterou jsem se popravdě dost těšila. Anotace příjemně navnadí a čtenář se s chutí začte do příběhu. První strany krásně plynou a člověk začíná mít pocit, jako by děj prožíval spolu se všemi postavami. Všechno je krásné, sluníčkové a děj se netáhne. Tedy dokud ... se nedají dohromady. Strany se pak sestávají z kusých scén plných sexu a sem tam nějaké věty navíc. Což příběhu moc nedodá. Posledních pár stran však celkový dojem opět o trošku vylepší. Kniha se skládá ze dvou pohledů hlavních hrdinů, které se doplňují, a minulosti, která všechno tak trochu kazí. Za mě je příběh průměrný a rozhodně nepředčil má očekávání. Čekala jsem o propracovanější scény a plynulejší příběh. Na druhou stranu, ten dotazník seznamky a klučičí parta byli k popukání, proto si příběh zaslouží minimálně o půl hvězdičky víc.

martina1797
06.06.2021 2 z 5

Bohužel musím říct, že tohle mi moc nesedlo. Celé to bylo takové naivní, těžko uvěřitelné a chování obou na mě působilo dost nevyzrále. Ke konci už jsem se tou knížkou opravdu prokousávala a do čtení se trošku nutila.

Kristy.Seb
15.05.2021 4 z 5

Dej se zdál že začátku naprosto tuctový. Ale Bram mě od začátku bavil. Ta jejich bratrská skupinka byla skvělá! Ten jejich humor parádní, prostě v dospělích mužích se stále ukrývá duše malého kluka. Nádherný číst o právě čisté nesobecke lásce. Nádhera! A ten dotazník do seznamky mě fakt bavil!

Honey19
10.05.2021 2 z 5

Přečteno rychle, je to taková jednohubka. Bohužel naivita příběhu u mne celý dojem z knihy převálcovala.

kacenka6144
16.04.2021 3 z 5

Takové o ničem. Scházel tomu nějaký příběh. Někdy jsem přemýšlela, kolik je vlastně Julii let. Bram poměrně sympaťák.

jana0338
11.04.2021 4 z 5

Docela jsem se bavila. Vtipné

Veroush
06.04.2021 4 z 5

Kolem a kolem 6 hodin čtení a je to :)
Znám i lepší příběhy, ale na oddych super. Bram je boží a Julii bych chvilkama pleskla, ale jinak super. Doporučuji

Laf
27.03.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je čtivá a psaná svižnou formou, takže nebyl čas se začít nudit. Místy nechybí ani pěkná dávka humoru. Jako oddychovka je to dobrá volba.

knihomolkaL
21.03.2021 4 z 5

Hodně romantiky, dost sexu, sem tam trochu humoru, sympatičtí hrdinové - co víc si přát.
Pobavilo mě to, odpočinula jsem si u toho a odreagovala se, a tak to mám ráda.

romance

Meghan Quinn
americká, 1986
2020  76%Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda
2023  86%Zas tak moc ho nežeru
2021  68%Moderní džentlmen
2023  79%Zas tak moc souzeni si nejsme
2024  92%Ne že bychom to nečekali

Kniha Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda je v