Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda? Jednoduše. Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře vašeho kamaráda mluvte a postupně sbírejte odvahu udělat první krok. Zatřetí: občas ji zaskočte u ní doma a vyznejte jí lásku. Ženy to přece milují, ne? Všechno se to zdá snadné. Tři neprůstřelné způsoby, které vám zaručí, že se do vás láska vašeho života bláznivě zamiluje. Aspoň jsem si to myslel. Ovšem mé pokusy získat Julii úplně selhaly. A proč? Julia je chytrá – opravdu chytrá a na lep vám nesedne. Nezajímají ji hry, dárečky, ani mé historky, a i když po mně možná taky touží, hned tak se mi nepodvolí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427706/big_jak-randit-se-sestrou-nejlepsiho-ka-BV9-427706.jpg 3.8316

Vydáno: , Baronet

The Secret do Dating Your Best Friend's Sister, 2018

Kniha Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

ZapisnikTerky

Nějak mi tahle kniha nesedla. Možná to je překladem, možná ne. Ale je jasné, že budu spíš na hate-love a na bad boye :D. Zkuste juknout do mojí recenze.

suzanne1997

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda byla kniha, na kterou jsem se popravdě dost těšila. Anotace příjemně navnadí a čtenář se s chutí začte do příběhu. První strany krásně plynou a člověk začíná mít pocit, jako by děj prožíval spolu se všemi postavami. Všechno je krásné, sluníčkové a děj se netáhne. Tedy dokud ... se nedají dohromady. Strany se pak sestávají z kusých scén plných sexu a sem tam nějaké věty navíc. Což příběhu moc nedodá. Posledních pár stran však celkový dojem opět o trošku vylepší. Kniha se skládá ze dvou pohledů hlavních hrdinů, které se doplňují, a minulosti, která všechno tak trochu kazí. Za mě je příběh průměrný a rozhodně nepředčil má očekávání. Čekala jsem o propracovanější scény a plynulejší příběh. Na druhou stranu, ten dotazník seznamky a klučičí parta byli k popukání, proto si příběh zaslouží minimálně o půl hvězdičky víc.

martina1797

Bohužel musím říct, že tohle mi moc nesedlo. Celé to bylo takové naivní, těžko uvěřitelné a chování obou na mě působilo dost nevyzrále. Ke konci už jsem se tou knížkou opravdu prokousávala a do čtení se trošku nutila.

Kristy.Seb

Dej se zdál že začátku naprosto tuctový. Ale Bram mě od začátku bavil. Ta jejich bratrská skupinka byla skvělá! Ten jejich humor parádní, prostě v dospělích mužích se stále ukrývá duše malého kluka. Nádherný číst o právě čisté nesobecke lásce. Nádhera! A ten dotazník do seznamky mě fakt bavil!

Honey19

Přečteno rychle, je to taková jednohubka. Bohužel naivita příběhu u mne celý dojem z knihy převálcovala.

kacenka6144

Takové o ničem. Scházel tomu nějaký příběh. Někdy jsem přemýšlela, kolik je vlastně Julii let. Bram poměrně sympaťák.

jana0338

Docela jsem se bavila. Vtipné

Veroush

Kolem a kolem 6 hodin čtení a je to :)
Znám i lepší příběhy, ale na oddych super. Bram je boží a Julii bych chvilkama pleskla, ale jinak super. Doporučuji