Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda? Jednoduše. Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře vašeho kamaráda mluvte a postupně sbírejte odvahu udělat první krok. Zatřetí: občas ji zaskočte u ní doma a vyznejte jí lásku. Ženy to přece milují, ne? Všechno se to zdá snadné. Tři neprůstřelné způsoby, které vám zaručí, že se do vás láska vašeho života bláznivě zamiluje. Aspoň jsem si to myslel. Ovšem mé pokusy získat Julii úplně selhaly. A proč? Julia je chytrá – opravdu chytrá a na lep vám nesedne. Nezajímají ji hry, dárečky, ani mé historky, a i když po mně možná taky touží, hned tak se mi nepodvolí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427706/big_jak-randit-se-sestrou-nejlepsiho-ka-BV9-427706.jpg 3.8357

Vydáno: , Baronet

The Secret do Dating Your Best Friend's Sister, 2018

Kniha Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

MAU256

Krásně čtivý romantický příběh, každou chvilku jsem se musela usmívat. Bram byl dokonalý, suverén ve své práci, ale jakmile se jednalo o ni, tak měl neskutečný strach. Když měl však jednoho dne možnost s ní být, udělal pro to cokoli - schválně prohrál a musel splnit sázku. Julia byla ve své práci nejlepší a přeci chtěla udělat dojem na něj, aby na ni byl hrdý. Patřili k sobě, jen si to Julia musela pořádně promyslet i ve svém srdci. Bylo to hezké čtení, romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

preny

Super čtivo,nemohla jsem se od knihy odtrhnout,skvělá chemie mezi hlavními postavami.

Silvisek
19.11.2022

Kniha se mi moc libila. Vtipna a romanticka. Moc dobre se mi to cetlo

Nermal
14.08.2022

Po této knížce jsem sáhl, když jsem cítil, že si potřebuju přečíst nějakou zamilovanou oddechovku. A byl jsem spokojený. Humor, postupné jiskření a láska obou protagonistů, sympaticky napsané pro poklidné čtení s úsměvem na rtech. Četlo se to velice dobře, až jsem zapomínal, že už je hluboko po půlnoci.

B.Garden
02.08.2022

Trošku jsem se bála, že to nebude ono. Po pár stránkách jsem zmenila názor, kniha se krásně četla. Je napsana z obou pohledů. Bram byl dokonalý, vtipny a trpělivý chlap s velkým srdcem, řekněte kdo by ho nechtel? Epilog nemel chybu.

Kniholapka
20.07.2022

Krásný a lehký příběh, který utíkal sám...Skvělé čtení na odreagování.

Ralemo
18.04.2022

Velice vtipný a hezký příběh. Již jednou jsem četla a moc ráda jsem se k této knize vrátila. :) Zajímavá zápletka, trošku dramatu a šťastný konec. Bram byl miláček, šel si zatím co chtěl a tím byla Jules.

aquaver
09.11.2021

Celkem milá jednoduchá oddechovka. Na odreagování ideál :)