Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427706/bmid_jak-randit-se-sestrou-nejlepsiho-ka-BV9-427706.jpg 4 377 97

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda? Jednoduše. Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře vašeho kamaráda mluvte a postupně sbírejte odvahu udělat první krok. Zatřetí: občas ji zaskočte u ní doma a vyznejte jí lásku. Ženy to přece milují, ne? Všechno se to zdá snadné. Tři neprůstřelné způsoby, které vám zaručí, že se do vás láska vašeho života bláznivě zamiluje. Aspoň jsem si to myslel. Ovšem mé pokusy získat Julii úplně selhaly. A proč? Julia je chytrá – opravdu chytrá a na lep vám nesedne. Nezajímají ji hry, dárečky, ani mé historky, a i když po mně možná taky touží, hned tak se mi nepodvolí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Secret do Dating Your Best Friend's Sister , 2018

Terez9119
17.02.2020 3 z 5

Taky úplně nechápu zdejší vysoké hodnocení. Příběh byl hrozně plytký a spíš než o lásku šlo o sex. Pořád ji tak moc chtěl, že jsem pochybovala, že ji vážně tak miluje, jak pořád tvrdí, ale že ji chce jen do postele. A Julia se místy chovala jako hrozná koza. Chápu, že je velká romantika, když o vás muž (krásný, bohatý, dokonalý) tolik stojí a pořád vás o tom přesvědčuje a pořád pro vás dělá další a další věci, ale je potřeba, aby se trochu snažila i žena, a to mi tu chybělo. Až do úplného konce se mi ta "láska" zdála dost jednostranná. Oddychovka tedy ano, ale průměrná.

mimisko
16.02.2020 2 z 5

Uf u této knihy jsme měla pocit, že autorka ždíma hádam každou stránku. Nechápu to vysoké hodnocení tady. Nudný začátek, profese hlavní hrdinky absolutní nesmysl. Žena s doktorátem založí seznamovací agenturu, to jako fakt? Navíc o vztazích ví asi tolik co koza o voze. I když Bram občas opisoval jak je to úžasné, že vede takovou agentúru a jak je ona úžasná spíše jsem měla pocit, že sám tomu nevěří. Samotná Julie mne místy neskutečně štvala nebo mi lezla na nervy svou zabedněností. Jediné plus za to, že nevzdychala a neochkala nad Bramem pokaždé když ho potkala. Kniha měla být zábavná a humorně podaná romance ale dle mne se to autorce nepovedlo.

Majka1979
16.02.2020 5 z 5

Nádherná kniha, smiala som sa, veľmi ľahko sa čítala, príbeh ma zaujal. Je to skvelé, oddychové čítanie. Som veľmi spokojná a knihu vrelo odporúčam :)

musivila
15.02.2020 4 z 5

Pěkná oddychovka, četla se dobře jen … jen jsem neměla potřebu číst nepřetržitě (jako u jiných). Čekala jsem nějaký větší zvrat, oživení děje, ale nic … tohle byla romantika jak hrom!

Evka3814
14.02.2020 5 z 5

No rozhodně další moje oblíbená autorka:) Kniha mě hned zaujala anotací a NEzklamala. Super oddychovka po dlouhém dni,nemohla jsem se od ní odtrhnout. Příběh super,postavy super. Obálka sympatická;)))

Peťa2110
14.02.2020 2 z 5

Toto bolo bohužiaľ pre mňa nudné a skôr sklamanie. Čakala som na nejaký zvrat niečo "viac" no nedočkala som sa... Rada by som vyzdvihla vtipné hlášky ktoré boli jediné na knihe skutočne dobré.

werastk
14.02.2020 5 z 5

Tak pri tejto knihe som sa ozaj zabavila. Boli v nej vtipné dialógy medzi postavami, zábava, romantika, láska a žiadna zbytočná dráma. Také light čítanie na oddych a relax :-)

lusitta05
14.02.2020 5 z 5

Tak presne toto som potrebovala! Skvelá zábava, vtipná, romantická kniha, prečítaná na jeden dych. Podľa môjho gusta, môžem odporúčať.

Kiwicatko
13.02.2020 3 z 5

Nevim proc, ale s touhle knizkou mam problem. Ano, je mila, prijemna, sladka....ale neco mi tam tak strasne nesedelo nebo chybelo nebo oboje. Tohle na muj vkus plynulo zkratka az moc pokojne.

Tesset
11.02.2020 5 z 5

Tohle bylo super. Nechyběla tomu hromada vtipu, postavy byly sympatické, krásně to ubíhalo. Velmi povedené čtení. Doporučuju.

luzajickova
11.02.2020 5 z 5

Proboha! TUHLE KNIHU JSEM SI PROSTĚ NEMOHLA NEZAMILOVAT!!
Jules mě chvilkama štvala ale Bram byl tak strašně romantický♥
Ale když byla Jules konečně s Bramem zamilovala sem si je oba♥
Kdo by takového chlapa nechtěl No ne? Vtipná Romantická a skvěle napsaná KNIHA ♥
Rath mě překvapil jak se k tomu postavil čekala sem že s tím nebude souhlasit a to bude ta zápletka ale spletla jsem se.. choval se jako OPRAVDOVÝ Bratr!
Roark Ir taky super bavil mě :)
Clarissa skvělá kamaarádka♥
Linus a Anitta skvělý Asistenti♥
Carly mě také mile překvapila :)
Těším se na další knihy od autorky ♥
Doufám že bude další kniha co nejdříve ♥
NAPROSTO TUTO KNIHU MOHU DOPORUČIT pobavíte se a oddechnete si u ní :)

Katka7922
10.02.2020 5 z 5

Přesně tuhle zábavu jsem teď potřebovala.
Kniha je vtipná a zamilovaná. No která z nás by takového egomaniaka se zlatým srdcem, jako je Bram, nechtěla, že?
Julia je normální holka co věří vědě víc než svému srdci, ale když si do svého života pustí nejlepšího kamaráda svého bratra tak se dočká nejen příjemných večerů, ale i krásné a zasloužené lásky :-)
Prostě romantika jako hrom.
Všechno je to protkáno skvělým humorem takže jsem se u knihy moc a moc bavila.

JaTa
10.02.2020 5 z 5

Příjemné, oddychové čtení. Vtipně napsané.

Ivuska.09
09.02.2020

Oddechovky z Baronetu mám poslední dobou moc ráda. Sice v nich nenajdete nic objevného, ale je to takové pohodové a uklidňující čtení. A to platí i o tomto příběhu. Moc jsem si užívala hlavně tu část, než hlavní hrdinové učinili ve svých vztazích další krok. Pokud chcete něco, co vás pobaví a u čeho si odpočnete, je to dobrá volba.

Damienronnie
08.02.2020 5 z 5

Vtipná , príjemná oddychovka :)

marianamik
07.02.2020 5 z 5

Pekné, vtipné a sladké.

EvaSupovic
07.02.2020 5 z 5

Tak to bylo přesně podle mého gusta a řehtala jsem se skoro celou knihu. Super a více takových....

romance

Meghan Quinn