Divoch Chase přehled

Divoch Chase https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56849/mid_divoch-chase-FQg-56849.png 4 252 252

Texas! série

Chase Tyler zachraňuje rodinný podnik sňatkem pro peníze. Ale když zažije okamžik, v němž hrozí tragédie, uvědomí si, že prožívá velkou, celoživotní lásku.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ivo Železný

Texas! Chase , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Divoch Chase. Přihlašte se a napište ho.

janina66
04.12.2023 2 z 5

Tak bohužel, mě se tato kniha od Sandry vůbec nelíbila. Už od začátku jsem se do čtení musela nutit, pak jsem i přeskakovala, abych na konci knihy zjistila, že jsem o nic podstatného nepřišla. Je to první kniha od autorky, která mi dějem nesedla.

nina3905
25.02.2023 4 z 5

Vydarené pokračovanie série naftarskej rodine. Parádne a veľmi vtipne sú tu rozhovory medzi bratmi a ich ženami.

petulkapeta
05.02.2023 4 z 5

Chase si po ztrátě sve milovane zeny a nenarozeneho ditete myslel,že nic horšího se mu stát nemůže...jak se mýlil když se znovu oženil a jeho žena byla v ohroženi...no příběh jsem zhltla a i když byl Chase zpočátku takový jaky byl měla jsem ho rada,kazdy prožíváme ztrátu jinak, ale ještě že se tu objevila Marcii,ta co ho milovala už od školky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Divoch Chase v seznamech

v dalších seznamech2x