Šťastný Lucky

Lucky je mladý temperamentní muž, který přitahuje ženy a on se jich rozhodně nestraní. Po setkání s tajemnou rusovláskou, které se zastane v místní hospodě, je obviněn ze žhářství. Jedinou jeho šancí je najít tajemnou neznámou...

https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62935/texas-texas-stastny--62935.jpg 3.9219

Texas! 1.

Vydáno: , Ivo Železný

Texas! Lucky, 1991

Kniha Šťastný Lucky

georginaa
07. listopadu

První díl jednoho ze sourozenců, kde Lucky je obviněn z trestného činu, který nespáchal. Naštěstí má kolem sebe plno lidí, kteří mu věří a pomáhají. Určitě budou dobré i další díly.

cukrovka

Čtivá romantika. Jasný předvídatelný děj u kterého si příjemně odpočinu. Ostatní členové rodiny navnadí na další díly.

oleg

Pohodové čtení na léto, mám ráda takové oddychovky, člověk si vyčistí hlavu a nemusí přemýšlet....

Nelička

Neurazí, ani extra nenadchne. Je to taková sladká americká romanťárna. Občas trochu nereálné, ale tak budiž. Přečetla jsem to za pár dní, ale další díly si už asi nechám ujít. Minimálně prozatím..

Laf
30.12.2020

Skvělá kniha se zajímavými zápletkami. Zařadila bych ji mezi odpočinkovou četbu :) Věřím, že i pokračování o dalších sourozencích bude stejně dobré.

petusska01
28.05.2020

Myslim ze vsetko co bolo treba tam bolo, aj ked sa to dost natahovalo vsetko zbytocne :) Lepsi pribeh ako druha cast ale nebude patrit medzi moje oblubene. Jednoducha oddychovka.

lusitta05
23.03.2020

Romantická oddychovka, celkom fajn,taká rýchlovka. Na konci trochu drámy. Idem si prečítať príbeh Chasa.

Knihomolka97
23.03.2020

Spokojenost. Knížka na jedno odpoledne. Romantická linka příjemná, i trocha okořenění v podobě vyšetřování žhářství (které ve výsledku opravdu nemohlo být jasnější :D ).
Jedinou výtku mám k ,,tajemné neznámé'', která mě někdy svým chováním opravdu štvala. K Luckymu nemám nic, je to zlato. :D
A teda ten konec mě rozsekal...:( To jsem nečekala.