Krásny omyl

Caina Westa som stretla raz večer v bare. Zazerala som naňho, čo si nesprávne vysvetlil ako záujem. Prihovoril sa mi, no ja som ho bez mihnutia oka poslala do čerta. Vynadala som mu do egoistických klamárov a podvodníkov, až fešák vyvaľoval oči. Viete, pred časom zbalil moju kamarátku, pričom pozabudol na jednu maličkosť. Bol ženatý. A tak som mu vyčistila žalúdok. Vysvitlo však, že som vybehla na nesprávneho. Veď som sa aj čudovala, prečo sa tvári tak nechápavo! Skrátka, trápna situácia. Z podniku som zdúchla a ani mi nenapadlo sa ospravedlniť. Zbytočná strata času. Aj tak toho plejboja už v živote nestretnem, všakže? Presne to som si myslela... až do chvíle, keď som na druhý deň ráno vošla do triedy. Nuž, dobré ráno, profesor West. Som vaša nová asistentka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406521/big_krasny-omyl-Rt9-406521.jpg 4.2778

Vydáno: , Ikar (SK)

Beautiful Mistake, 2017

Kniha Krásny omyl

MAU256

Najdi minci, podrž ji v hrsti, a budeš mít celý den štěstí.

Cainovy oči přelétly podlahu, kde ležely mince, a pak se mi zkoumavě podíval do obličeje. "Cos to, sakra, teď udělala?"

Krásný romantický příběh sexy profesora Caina a Rachel, která se stane jeho asistentkou. Jak si osud s námi dokáže pohrát.

moudivlacek

Z názvu by člověk mohl očekávat pouze erotiku a jen tak se pobavit. Ale i tento příběh má v sobě mnohem víc. Hlavní hrdina profesor Caine a jeho asistentka a studentka Rachel jsou k sobě fyzicky přitahováni, ale Caine má pocit, že je mu Rachel povědomá. Příběh líčí jejich vztah nevztah - nahoru a dolů jako na houpačce, skvělý sex, ale oba dva si něco schovávají. Caine je první, který pozná, kdo je skutečně Rachel, a neumí se s tím vnitřně poprat. Rachel i Caine si nakonec musí uvědomit, co pro ně znamená minulost, kdo jsou, kým se stali, a s kým vlastně chtějí vkročit do budoucnosti. Příběh hravý, veselý, ale s velmi závažným podtextem, mi říká, že mě autorka zas dostala do kolen a já věřila každé slovo. Díky.

Andrejka91

Paní Vi opět nezklamala, krásný a dojemný příběh, nabitý děj a knížka přečtená za chvilku, protože ji nešlo dát z ruky.
Opravdu klobouk dolů nad autorkou, že vždy dokáže vymyslet příběh, který tu ještě nebyl a podat ho takovým stylem, že se vám na dlouho vryje do paměti.

adrianna0305
04. květnaodpad!

Takový sexy odpad :-)

LucySmile

Pěkný, čtivý, plný sexu - přesně jak je slibováno. Postavy sympatické, děj se skvělou zápletkou, klasická oddychovka. Možná obálku bych změnila.

Michelleee

Moc pěkná a čtivá knížka. Začalo to zcela jako romantické klišé a skončilo to se zajímavou zápletkou. Líbil se mi vtipný začátek a prolínání minulosti s přítomností. Obálka se mi moc nelíbí.

Pasadenka

I když prostředí univerzity zní hrozně sexy, zápletka byla tento krát slabší. Stále platí, že mě Vi hrozně baví a každá knížka je super oddechovka. Jen k této se už nevrátím. Takový průměr.

uzivatel1061

Super příběh. Potkat sexy profesora chce každá a obzvlášť takhle vášnivého. Jediné mínus dávám za hlavní hrdinku. Na můj vkus podlehla příliš rychle a v některých situacích ztrácela důstojnost. Každopádně příběh parádní, takže hlavní hrdince odpouštím.