Krásny omyl

Caina Westa som stretla raz večer v bare. Zazerala som naňho, čo si nesprávne vysvetlil ako záujem. Prihovoril sa mi, no ja som ho bez mihnutia oka poslala do čerta. Vynadala som mu do egoistických klamárov a podvodníkov, až fešák vyvaľoval oči. Viete, pred časom zbalil moju kamarátku, pričom pozabudol na jednu maličkosť. Bol ženatý. A tak som mu vyčistila žalúdok. Vysvitlo však, že som vybehla na nesprávneho. Veď som sa aj čudovala, prečo sa tvári tak nechápavo! Skrátka, trápna situácia. Z podniku som zdúchla a ani mi nenapadlo sa ospravedlniť. Zbytočná strata času. Aj tak toho plejboja už v živote nestretnem, všakže? Presne to som si myslela... až do chvíle, keď som na druhý deň ráno vošla do triedy. Nuž, dobré ráno, profesor West. Som vaša nová asistentka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406521/krasny-omyl-4rv-406521.jpg 4.541
Vydáno:, Ikar (SK)

Beautiful Mistake (2017)

Kniha Krásny omyl

Princezna_1
včera

Autorka opět nezklamala. Přečteno za 1 den.

Majuš333
předevčírem

Paráda!!!!! Zbúchané za pár hodín...ako vždy pri jednej z mojich najobľúbenejších autoriek :)
Ale aj tak si počkám na české vydanie a až to si dosýta vychutnám :)

AliceTief

Moc krásný příběh, jako vždy od této autorky se knížka moc pěkně četla, sice mě chvíli strašně rozčilovalo, že se pořád nemohl rozhodnout jestli s ní být nebo ne, říct nebo neříct, ale žádné zklamání =)

Evitsa

I když téma bylo vážné tak kniha je plná humoru a ten začátek rozhodně nemá chybu! :-)
Nevím ,proč si to dával sice za vinu,ale to už asi tak chodí...
Knihu doporučuji,čte se úplně sama :-)))

Anna-Soltysova

Zase jedna z tých kníh, ktoré nedokážete odložiť a chcete ich prečítať do konca. Je to niečo iné, ako som doposiaľ čítala od Vi Keeland, ale páčilo sa mi to. Krásne. Som zvedavá, čo bude nasledovať.

Schalli

Škoda, že knížka není v češtině. Slovenština je na mě taková moc "umazlená". Jinak hezky napsané.

keiko33

Po precitani anotacie som cakala uplne nieco ine. Taku klasicku vtipnu romantiku, ako ine od tejto autorky. No to bol len oblbovak. Pribeh zo spovedelnice tomu dodal ine svetlo. Po docitani si poviete: "Pani, to bola zapletka." Aj ked ten koniec bol dost rychly, hodilo by sa este par stran.

EvaSupovic

Osud si vždycky cestu najde :-)