Zrozena o půlnoci

Jednoho večera Kylie Galenová zjistí, že je s nevhodnými lidmi na úplně špatném večírku, a to navždycky změní její život. Matka ji pošle do tábora pro problematickou mládež v Shadow Falls a během pár hodin po svém příjezdu Kylie zjišťuje, že mládež v táboře není jen „problematická". Tady, v Shadow Falls, se vampíři, vlkodlaci, měňavky, čarodějky a víly učí ovládat své schopnosti a kouzla a žít v obyčejném světě. Kylie se sice nikdy necítila být normální, nicméně ani nepatří k místní hordě paranormálních zrůd. Nebo ano? Všichni kolem tvrdí, že je Kylie jednou z nich a že tady určitě není náhodou. A jakoby pobyt v táboře nebyl již tak dost složitý, objevují se Derek s Lucasem. Oba úplně odlišní, ale stejnou mocí nad jejím srdcem. Ačkoli se Kylie cítí velmi nejistá a v obavách ze všeho kolem, jedno jí začíná být jasné: Shadow Falls je místem, kam skutečně patří. -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93336/zrozena-o-pulnoci-93336.jpg 4.2265

Údolí stínů 1.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Baronet

Born At Midnight, 2011

Kniha Zrozena o půlnoci

Andynka

Velmi zajímavý nápad na další svět, kde žijí nadpřirozené bytosti. Kniha se velmi lehce četla a příběh byl milý. Každopádně je to kniha hodně naivní ohledně lásky a problémů ve vztahu, takže bych řekla, že je to určitě příběh pro mladší čtenáře. :)

IvaJakl
13.10.2017

Překrásná kniha přečetla jsem ji jedním dechem.

Fizulka71
20.07.2017

Spíš než pro ženy bych to zařadila do Pro mládež. Nicméně, nápad dobrý, styl psaní bez zbytečných okolků, i když jsem celou dobu tak trochu čekala, kdy se TO stane. Stalo se to až na konci, i když jsem čekala trošku víc. Ale zase jsem si po odhalení totožnosti Kyliina vojáka poctivě zaslzela. Takže jdu na druhý díl. Užijte si čtení!

anonym02
28.11.2016

Kniha byla úžasná!!! Velmi jsem si oblíbila autorčin styl psaní, a hned jdu na další díl.

Lenuna
11.11.2016

Skvělá série!! První díl byl sice takový zdlouhavý, ale rozhodně nelituju, že jsem ho dočetla, protože další díly jsou opravdu velmi napínavé. Rozhodně doporučuji k přečtení.

Shinju
28.07.2016

Chtěla jsem začít číst novou knižní sérii, ale musím se podívat po jiné, protože tato knížka není nic moc, nemyslím ovšem celý nápad, příběh je dobře vymyšlený, ale nic moc napsaný. Hlavní hrdinka stále dokola řeší ty samé problémy a všechny jsou vždy připomenuty, ale aby toho neřešila ještě náhodou málo, tak musí řešit i problémy ostatních např. její kamarádky, což je zbytečné. Vůbec se mi nelíbí, jak se hrdinka staví ke své výjimečnosti a je hodně lítostivá a nesebevědomá. Dočíst knihu a další díly by bylo trápení. Vůbec tím nechci poukazovat na to, že autorka neumí psát, ale její kniha mi prostě nesedla.

kyky0
04.01.2016

Tohle byla moje první přečtená série. Díky téhle knížce jsem si oblíbila čtení. A určitě si ji přečtu ještě hodněkrát. Takže já rozhodně doporučuji!

taanicka
28.07.2015

Pokud člověk hledá opravdu oddechové čtení a nechce strávit hodiny nad přemýšlením co se to vlastně v knize stalo, ano tohle je ono! Avšak mi přijde že i přes dobrý námět, který může být mnohem více rozepsán, mi tam stále něco chybí, lepší charakteristika postav a tak... ale člověk si přitom aspoň odpočine, jelikož se to čte praktcky samo.