Hlas měsíčního svitu

Hlas měsíčního svitu https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145174/bmid_hlas-mesicniho-svitu-jEl-145174.jpg 4 211 14

Údolí stínů série

Již počtvrté se vracíme do Údolí stínů, kempu pro teenagery s nadpřirozenými schopnostmi, kempu plného upírů, vlkodlaků, víl a čarodějek, kde se Kylie Galenová snažila zjistit, kým je. Teď už konečně zná pravdu! Stejně ale zbývá spousta otázek, které se jí honí hlavou. Nemá ponětí, jak se svým dědictvím naložit, jak využít své zvláštní schopnosti. Stále ještě váhá, komu dát své srdce. Derekovi, který jí konečně vyznal svou lásku? Nebo Lucasovi, který je však – jak se zdá – víc oddaný svým přátelům než jí? Navíc Kylii ohrožují temné síly, které usilují o její život. Zjevuje se jí další duch, jenž u ní hledá pomoc. Tentokrát je to ale duch člověka, kterého Kylie dobře zná a který… není mrtvý! Umí snad Kylie mluvit s dušemi lidí a zachránit je před smrtí? Ze zkušenosti moc dobře ví, že to nebude mít jednoduché. Kylie se musí brzy rozhodnout: zůstane se svými přáteli v kempu Údolí stínů? Nebo bude muset odejít a svěřit se do rukou osudu?... celý text

Horory Fantasy
Vydáno: , Baronet

Whispers at Moonrise , 2011

Babu002
01.03.2021 4 z 5

Super díl. Lepší než předchozí. Ale abych pravdu řekla, přišlo mi to zdlouhavé. Stačily by mi tři díly.

marie2577
28.09.2020 4 z 5

Napínave a zajímavé.. Nenudím se..????

Nikidree
15.06.2017 4 z 5

Jelikož jsem se k tomuto dílu dostala až po dlouhé době, musela jsem se při čtení rozpomínat, co se stalo v prvních dvou dílech. To se mi povedlo a k mému překvapení jsem přečetla celou knihu za den. Bohužel jsem při čtení zjistila, že je to pro mě už moc přesycené "starostmi" teenagerů. Některé věci jsou na můj vkus až moc vystupňované.
Od od prvního dílu se řeší dvě věci: 1) Derek nebo Lucas? a za 2) Co je Kylie zač ? Musí se autorce nechat, že i přes to je schopná do každé knihy zasadit děj, co má hlavu a patu a udrží mě, náročného čtenáře, u čtení. Bohužel tu však bylo několik pasáží, které jsem se snažila přetrpět.
Prostě mi bylo proti srsti, že je Kylie schopná i při velkém nebezpečí myslet na tom, jaké má trápení s Lucasem a kdesi cosi. Nebo jak se z něčeho pořád obviňuje, jak se strachuje a zároveň si sama snaží namluvit, že jako Spasitelka přeci musí pomoct atp.
I přes to všechno se mi kniha líbila a mohu ji doporučit :)

Roselunda 1928
13.06.2015 4 z 5

Pořád team Derek.

mišule5
09.03.2015 5 z 5

Taak, tento díl mi připadal ze začátku méně napínavý, ale od poloviny se to začalo rozjíždět :-) Začíná mi trochu vadit jak se pořád Kylie ptají, jestli je v pořádku, ale to je jen tak bokem. Jinak se budu opět opakovat, že je to pěkné čtení a těším se na další pokračování :-P

Aléda
02.11.2014 5 z 5

Sakra, zase skvělý, napínavý, ale i smutný díl. Nemůžu se dočkat až si přečtu poslední. Ten konec byl tak smutný, mám Lucase ráda, ale měl to Kylii říct...taky bych se naštvala, ale jak se se všemi loučila, to bylo dojemný. Jako i v předchozích dílech, děj byl napínavý, dobrodružný a čtivý. Dozvíme se ještě více o Chameleonech a dalších Kyliných darech. Těším se na poslední díl. 5*

Laural
16.07.2014 5 z 5

Nemůžu se dočkat konce,sakra s kým bude Kylie nakonec?
Já osobně fandím Lucasovi,ale že by mi Derek vadil to taky ne.Nejvíc se ale teším na to,jak to autorka celkově zpracuje,protože se mi velice líbil i tenhle díl,rozhodně si nenechám ujít konec série.

Teraslík
03.07.2014 5 z 5

Wow!! Úžasná kniha. V jednu chvíli jsem se rozbrečela a druhou chvíli jsem se tak smála až jsem taky brečela. Hodně jsem se zlobila na Lucase za to co udělal i když musel měl to aspoň Kylie říct. Prostě skvělá knížka plná napětí. Velice doporučuji.

angelbooks
05.06.2014 5 z 5

Až na to co udělal ke konci Lucas ( vím že musel ) a toho že tam skoro Lucas a ( možná ) ani Derek moc nebyly tak této knize nemám co vytknout dočetla jsem ji už včera a nelituju ani toho že jsem kvůli tomu šla spát skoro až v půl 11 :D.
Kniha vás nadchne že si budete muset půjčit/koupit i pátý díl :D aby jste se dozvěděli jak to dopadne :D. Pátý díl mám půjčený tak uvidíme jaký to bude :D
Kniha opravdu doporučuji, nudit se nebudete :D

alwaysbelieve
22.04.2014 5 z 5

Super, těším se na poslední díl :)

jesika.ta
06.08.2013 5 z 5

Uzasny . dokonce jsem nakonci toho brecela :) docela se tesim na posledni dil. doufam ze si vybere Dereka :D

Scharks
30.05.2013 4 z 5

Kniha byla super, ale občas mě dost štvala natvrdlost hlavních postav :) Jinak si myslím že je to plnohodnotným pokračováním a jsem opravdu zvědavá jak tuto sérii zakončí...

ciniminisek
26.05.2013 4 z 5

Bože zabijte mě. Co to zase je? Už víme co Kylie je a co to znamená..ale, ona je ještě něco navíc?! Celý díl se táhl v naivním a tupém duchu. Všichni všechno víme, jen postavy v knize stále tápou. Bylo to ubrečené, naivní až hloupé a přesně takové jsem to chtěla mít. Kterákoliv jiná kniha, by mi lezla krkem, ale k této sérii to prostě patří. S výběrem partnera souhlasím, jen mi přijde, že v tomto díle měl celkově málo prostoru a za ten konečný podraz, bych ho pověsila do průvanu. Musím taky podotknout, že tento díl mi přišel trošku nedořešený. Neobjasnil se tam motiv vraždy, ani kde nakonec děvčata byla pohřbená, ale kupodivu mi to došlo až postupem času, u čtení samotné knihy mi to nějak nepřekáželo. Na další díl se těším i netěším. Kylie bude mimo tábor a já nevím co od toho očekávat. Všechny postavy jsem si oblíbila a teď mi budou chybět. Zároveň mi bude vadit seznamovaní s novými postavami. No uvidíme co z toho vznikne. Každopádně to nebyl nejlepší díl, ale stále se drží na horní příčce YA fantasy.
Co se týče samotné obálky, mohla být lepší.

janey88
07.05.2013 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil nejvíc. Doufám, že bude pokračování, protože takhle to skončit nemůže!!

C. C. Hunter (p)
americká
2011  83%Zrozena o půlnoci
2013  88%Konečná volba
2012  85%Vzkříšena za úsvitu
2013  87%Hlas měsíčního svitu
2012  87%Proměněna za soumraku

Kniha Hlas měsíčního svitu je v