Úniky

Allison Trentová nevypadá jako hackerka. Pokud není ve škole a nepřipravuje se k promoci, přivydělává si dokonce jako modelka. Ale za překrásnou tváří se skrývá geniální počítačový mozek. Její největší láskou je programování a schopnost pronikat do cizích systémů. Sní o tom, že napíše nový bezpečnostní program, který bude znamenat převrat v počítačových technologiích. Agent FBI Liam Scott má problém: v jeho útvaru dochází k úniku tajných informací. Potřebuje schopnosti prvotřídního hackera, který by se nezjistitelně naboural do serverů FBI a vypátral pachatele. Nemůže využít nikoho z vlastních lidí a ideálního adepta pro tento úkol nalézá v Allison. Je tu ovšem další potíž - Allison s takovou věcí nechce nic mít společného a jeho žádost odmítne. Liam samozřejmě neví, že Allison má svá tajemství a nechce, aby se k nim agenti FBI dostali. Liam Scott udělá téměř cokoli, aby ji získal ke spolupráci, dokonce poruší několik profesionálních zásad, když je třeba. A těžce bojuje s pokušením, které pro něho Allison představuje: v sázce je totiž jeho pracovní dráha, ale i budoucnost obou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360333/uniky-0z1-360333.jpg 4.1156

Buchanan-Renard (FBI) 13.

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Oldag

Wired

Kniha Úniky

petusska01
13.10.2020

Príbeh sa mi páčil, aj keď niektoré príbehy zo série sa mi páčili viac. Tuto bol ten vzťah medzi hrdinkou a agentom FBI taký nemastný neslaný - akože chápem, dialógy medzi nimi boli vtipné, plné erotiky ale také to bolo nijaké. Celkovo príbeh okej.

Lenjulka
07.09.2020

Skvěle zakončena série, celá série mě bavila....

Eva593
01.09.2020

Perfektní čtení

helenkan
31.08.2020

Tak jsem si zase vychutnala moje oblíbené agenty FBI. Příběh agenta Liama a hackerky Allison se mi líbil. I když mě někdy Allison štvala,jak se nechávala využívat tetou a strýcem.:-)

bekule
22.07.2020

3,5
Tato série mě bavila hodně ale poslední dva díly už jsou slabší . Jednotlivé dvojice a jejich příběhy jsou si hodně podobné , v paměti mě zůstaly jen dva díly Renardů ze začátku ,trojka a hlavně druhý díl , ten byl skvělý, osobitý a nezapomenutelný. Tady mě hlavně vadilo že autorka nás neustále přesvědčuje jací strašní jsou teta, strýc a bratranec Allison ,přičemž průměrně inteligentní člověk pochopí hned napoprvé, není potřeba to omílat stále dokola, přesně jak to uvedla už Zomy přede mnou. I přes tu kritiku jsem se při četbě bavila a i když za čtrnáct dní si ji už nebudu pamatovat nebyl to tak úplně ztracený čas strávený s touto knihou.

janina66
13.06.2020

Oddychový a velice čtivý příběh s romantikou a napětím. Agent Liam i Alison mně byli sympatičtí. Moc zajímavé téma hackerství.

vlastus52
31.05.2020

Knihu jsem přečetla jedním dechem, moc se mi líbila. Trochu romantiky, trochu napětí - tak to mám ráda

sun.from.ibiza
20.05.2020

Tuhle sérii miluji už od začátku. Ne, že by to tak nebylo stále, ale... už to nějak není úplně ono, nebo už jsem za ta léta začala být trochu rozmazlená. Každopádně kniha je prima, sympatické postavy, miluji tématiku hackerství, takže jsem vlastně spokojená :-).