Dědička světla přehled

Dědička světla
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407478/bmid_dedicka-svetla-diA-407478.jpg 4 131 131

Stříbrné perutě série

1. díl >

Magie, láska, napětí: Zcela nová romantasy autorky bestsellerů Emily Boldové! Thorn může sotva dýchat, tělo ji bolí, ze zad jí vychází záře – děje se s ní cosi nevysvětlitelného. A brzy se to má dozvědět: Je napůl člověk, napůl příslušnice národa Stříbrných perutí a zcela nečekaně se ocitá ve smrtelném nebezpečí. Jako polobytost totiž měla být zabita hned po narození. Ještě větší dobrodružství však začne ve chvíli, kdy se dostane do rukou Lucienovi, synovi mocného náčelníka klanu Stříbrných perutí v Londýně. Lucien Thorn učaruje…... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CPress

Erbin des Lichts , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dědička světla. Přihlašte se a napište ho.

Ticiana
21.05.2024 3 z 5

Kniha pro mladsi ctenare. Vlastne mi to prijde jako serie Polibek bez duse, ale tato serie neni proste tak dobra. Nastesti jsou to 2 kratke knihy.
Jen jsem zvedava, jak to dopadne. V prvnim dilu vlastne ani neni uplne vysvetleny puvod peruti, vysvetleni, ze se tak vyvinuli mi proste nedava smysl. Thorn je proste mezi 2 svety a snazi se zjistit, co se vlastne deje. Zatim taky nevim, proc zrovna ona je tak dulezita.

11.05.2024 1 z 5

Pokud chcete cist o tom, jak nekdo nekoho nenavidi a zaroven miluje a je mu 15 a 19let, tak je to kniha primo pro vas. Je psana/prelozena do jazyka adolescentu, vcetne vsech emocnich vykyvu. Pro14-ti letou slecnu (i dusevni) bez vetsich pozadavku fajn pocteni na brzke zapomenuti. Pro kohokoliv dalsiho je to cire utrpeni.

Fakt jsem se snazila, ale tuhle knizku proste nejsem schopna docist. Duvodem mozna bude to, ze je mi tak o 23let vic, nez bylo asi puvodne mysleno. A i na YA je to pomerne hloupe, plytke a bez nejakeho dalsiho sdeleni. Proste YA po nekolikanasobne lobitomii.

michaella03
30.03.2023 5 z 5

Číst tohle o pár let dřív, tak jsem úplně na větvi.
Vstupujeme do nového světa, ve kterém Stříbrné perutě žijí spolu s lidimi, vše má logické vysvětlení, žádné prvoplánové řeči a věty typu "takhle to prostě funguje" - ta propracovanost na mě udělala velký dojem, je to velmi líbivý svět.
Autorka píše skvěle, děj je nabitý akcí a emocemi, které prožíváte spolu s hlavními postavami; těch téměř čtyři sta stránek uteče jako voda :).
Konec je samozřejmě otevřený, těším se na víc malé Trnky a Luciena ;).

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Dědička světla v seznamech

ve Čtenářské výzvě10x