Rebelka noci přehled

Rebelka noci
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417209/mid_rebelka-noci-Fv9-417209.jpg 4 88 88

Stříbrné perutě série

< 2. díl

Thorn už se proměnila z normální dívky v mocnou polobytost – míšence člověka a Stříbrných perutí. Její ohnivě rudé perutě svědčí o zradě, které se v očích klanu kdysi dopustil její otec. Proto se na lov Thorn vydává nejen náčelník klanu, ale také jeho syn Lucien, kterému Thorn darovala své srdce, a současně přitom zlomila to jeho. Thorn uprchne do pověstmi opředeného Glastonbury, aby nabrala ztracené síly. Když se pak ocitne v ohrožení její rodina, musí v sobě Thorn probudit dědictví světla.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Silberschwingen: Rebellin der Nacht , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rebelka noci. Přihlašte se a napište ho.

Ticiana
23.05.2024 4 z 5

Druhy dil nam trosku osvetluje hlavne Predstavene a jejich roli. Za me tenhle svet nebyl az tak rozvinuty, a druhy dil se mi cetl lip, protoze se toho i vic stalo. Nyx jsem nemohla vystat, Lucien byl skvely. Cteni je to ale spis pro mladsi rocniky.

Nikei
01.09.2022 4 z 5

Druhý díl plynule navázal na první a vůbec nezklamal. Je to velmi pěkná knížka, ideální pro oddychové čtení.

Mihal27
07.08.2022 5 z 5

Skvelé pokračovanie knižky, velmi zaujímavý príbeh so sympatickými postavami. " Malá Trnka s Lucienem boli skvelý. Koniec ma úplne dostal. Mám rád fantasy, síce trochu mimo môj žáner ale vôbec nevadí.

Určite odporúčam.

Knižní novinky (37. týden)

08.09.2019

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Rebelka noci v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x

láska magie dědictví pro dívky

Emily Bold
německá, 1980