pavpaz pavpaz komentáře u knih

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Opět naprosto nádherné čtení. Nemohla sem se odthnout o knížky. Oba příběhy se mi moc líbily. Miluju prolínání dávné minulosti se současností.Už teď se nemůžu dočkat na další příběh další sestry.

01.08.2019 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Za dva dny přečteno, kniha se krásně četla, velmi poutavý příběh.

08.05.2019 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásný příběh, dojemný... Trochu mi trvalo než sem se dostala do konce, ale teď bych tam i nějaký rok přidala, abych mohla číst dál.

09.10.2021 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Taková pěkná romantická kniha, hezky se čte, dozvěděla sem se něco o Japonsku, to mě bavilo. Děj se dá očekávat.

10.09.2023 4 z 5

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Opět nádherně napsaný příběh, snad budou další stejně čtivé.

14.07.2019 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Poutavý příběh, určitě si přečtu pokračování...

02.10.2022 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Mám ráda takovéto knihy, oddychové, i když předvídatelné. Určitě si přečtu další díly.

24.12.2019 4 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Pěkně napsaná oddychová knížka. Líbí se mi prolínání dvou příběhů s rozdílem několika let.

25.08.2019 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Opět přečteno jedním dechem. Chvílemi sem si říkala, že to nemuseli oba tak natahovat. Chtěla sem, aby to skončilo jinak, no nestalo se.

24.01.2023 5 z 5

Ztracená sestra Ztracená sestra Lucinda Riley

Opět skvělé čtení, trochu mi nesedla část s Nualou, ale jde o můj problém, nemám ráda toto,, období'' . Otevřený konec mě překvapil, chci číst dál. Takže musím počkat na ten poslední díl.

20.01.2023 5 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Druhý díl mi trval trochu déle, než jsem ho dočetla, ale byl to opět zajímavý příběh.

21.01.2020 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Velice poutavě napsané, nečekaný závěr. Za mě skvělé čtení. Byla to má první od této autorky a určitě ne poslední.

14.07.2019 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Nádherný příběh, moc hezky se četl. Jen jsem si říkala, že celou dobu se příběh pomalu rozmotával a u konce to bylo takové rychle shrnuté, některé části příběhu. Už mám nachystaný druhý díl ke čtení.

26.06.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Musím se přiznat,že pro mě to zas takový trhák nebyl. Zbytečně zdlouhavé, často přeskakoval , chvílemi sem se nechytala o kom to píše. Ke konci bylo celkem jasné,kdo v tom má prsty....

08.09.2018 3 z 5

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Krásný příběh, opět. Jen to bylo zbytečně zdlouhavé a ke konci zase nějak moc rychlé.

08.07.2021 5 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Moc příjemné čtení, ráda čtu knihy, kde se prolíná dávná minulost s přítomností.

01.02.2020 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Zajímavý příběh, přiznám se, že Heřmánkové údolí se mi líbilo daleko víc, tady mi trochu vadilo, jak se s ději přeskakovalo.

11.09.2019 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Knihu sem přečetla sice za tři dny, ale nijak zvlášť mě nenadchla. Spíš sem chtěla být už na konci. Neustálé přeskakování, nedokončené myšlenky, které se dokončí až o pár kapitol dál a otevřený konec, co tím chce autorka říct?

26.03.2019 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze začátku mě moc nebavila, ale až se něco stalo, tak už se nedala odložit. Líbilo se mi prolínání mezi hrdinkami knihy, jak to vidí ony.

07.03.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Opět skvěle napsaná kniha! Nemohla sem přestat číst. Trochu sem od začátku věděla, kdo v tom má prsty, ale závěr mě překvapil. To jsem nečekala. Těším se na další dílo od této skvělé autorky.

14.01.2019 5 z 5