Pája699 Pája699 komentáře u knih

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Super počtení, ze kterého až mrazí. Pro mě zatím nejlepší díl, co jsem od autorky četla. Téma je hodně citlivé, když se jedná o děti...rodiče si sahají až na samé dno a jsou schopny udělat cokoli, aby dostali děti zpět domů. Druhá linka děje, by tam ani nemusela být...trošku mi to kazilo napětí a svým způsobem zdržovalo :-)

20.12.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Skvělá, dobře napsaná kniha od této autorky. Víkend na zasněžených horách má být pohádka, v tomto případě tomu tak není. Nejde elktrika, cesty jsou nesjízdné, jste uvězněni s lidmi, které neznáte a vrah to tam kosí jak figurky na šachovnici. Vraha jsem trochu tušila, ale motiv me překvapil. Autorka nás nechává v napětí až do konce. No a ten závěr na poslední stránce? tak to jsem opravdu nečekala :-)

17.12.2019 5 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Určitě skvělá knížka se zajímavým příběhem...ALE....za mě tedy je tam pár otazníku a nemám odpovědi...pro mě málo vystvětlení nad určitýma věcma, ale to nechci nic prozrazovat, tak nemůžu rozepsat :-) předešlé knihy se mi líbili více....

16.12.2019 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Opět povedená kniha. Zamotaný jak blázen.. to rozuzlení....bomba. Tehle autor prostě umí. Za mě spokojenost.

11.12.2019

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Naprostá PECKA....pro mě zatím nejlepší díl, který byl plný zvratů...místama jsem ani nedýchala... Davida jsem si prostě zamilovala....no a ten konec...běžím do knihovny pro další díl :-)

09.12.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Perfektní detektivka, kde nechybělo napětí a vzrušení. Krásně se to četlo a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Některé pasáže byly z lehka přitažené za vlasy, ale i tak za mě moc povedené :-)

02.12.2019 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Miluju oddělení Q, ale tako kniha je pro mě menším zklamáním. Ať jsem se snažila sebevíc, tak jsem tomuhle dílu nepřišla vůbec chuť. Děj byl nudný, zdlouhaví a nebavil mě. Po celou dobu jsem se nemohla pořádně začíst. Autor má určitě lepší knihy. Tím nechci odradit další čteřáce, každý máme jiný vkus :-)

02.12.2019 2 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Děj upřímně není bůh ví co, ale jinak super oddechovka u který jsem se smála od začátku a ž do konce :-) Samý sex a humor :-) určitě si přečtu další knihy od autorky.

28.11.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Prostě před Carterem smekám. Další super jízda a povedený kousek je tato kniha. Carter prostě umí! Jeho knihy nejdou odložit z ruky ať děláte co děláte :-) Za mě určitě jeden z nejlepších spisovatelů. Rober a Carlos jsou super dvojka a už se nemůžu dočkat, dalšího případu.

25.11.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Temné hlubiny velice ráda doporučím. Je to jedna z nejlepších knih z celé série, co jsem od autora četla. Pan Bryndza je prostě skvělý autor a ani tentokrát mě nezklamal. Jeho knihy se čtou sami. Opět nechybělo napětí. Prostě skvělé!

22.11.2019 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

První setkání s autorem a dám zatím pouze 4 hvězdy. Věřím, že po těch všech recenzí narazím na "lepší" knihu. Nemohu říct, že by se mi kniha nelíbila, naopak. Krásně se četla, děj, spád to všechno mělo, ale ten konec mi přišel zbytečně zdlouhavý a překombinovaný. Určitě si přečtu další knihy od tohoto autora :-)

20.11.2019 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další super, napínavý příběh. V tomto případě, mě vrah opravdu nenapadl. Jooo paní Marson prostě umí psát a čtenáře vtáhnout do děje. Přiznám se, že v této knize mě více bavil děj sociopatky Alex a další pokračování ze soukromí Kim Stoneové. "vedlejší" vraždy jsem brala jako doplňující příběh :-)

20.11.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Pro mě je to určitě nejlepší kniha od autorky, co jsem zatím četla :-) Nemohu jinak, než jen doporučit dalším čtenářům! Zajímavé téma, ale z odhalení pravdy, mi bylo až do breku. Čtivá a napínavá....

13.11.2019 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Za mě povedený kousek od této autorky. Mě se naopak líbilo prolínání současnostni s minulostí. Čtenář tak pochopí, kdo co jak a proč a vše pak dává smysl. Chvilkama mě hlavní hrdinka štvala, sama jsem ji popoháněla, ať už jim to konečně řekne :-) Za mě super počtení.

12.11.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Mlčenlivé ženy určitě stojí za přečtení. I když je fakt, že jsem od knihy čekala o trochu více....taková pohodová knížka která se krásně čte, ale žádný wow efekt se nekonal. Líbí se mi autorčin styl psaní. Některé hlášky vážně stojí za to :-) psaní z dvou pohledů Meggi a Lary byl taky super.

07.11.2019 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Druhá kniha od tohoto autora a fakt smekám a tleskám. Nekutečný mazec a jízda v jednom. Tohle má prostě tyl a grády:-) Mrazí mě ještě teď a nad odhalením vraha jsem zůstala sedět s pusou do kořán. Jdu se pustit s chutí do dalšího dílu.....

04.11.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Svým způsobem jsem knihy od tohoto spisovatele odkládala. Bála jsem se, co mě v knize za brutality čeká :-) ale po přečtení této knihy musím říct, že jsem moc ráda a začla jsem číst. Autora jsem si zamilovala. Skvělý styl psaní, žádná zbytečná omáčka kolem. Originální námět, zápletka, rozuzlení. Prostě fičák od začátku až do konce. Hurá do dalšího dílu...jdeme se bát....

01.11.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Nechci říct, že by mě kniha nebavila, ale něco mi tam prostě chybělo. První díl se mi líbil více, ale i tak moc zajímavý příběh, který jsem přečetla za dva dny. Hurá do dalšího dílu :-)

29.10.2019 4 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Bohužel wow efekt se u této knihy nestal. Čekala jsem trochu více...kniha neurazí, ale ani nenadchne. Za mě slabý průměr.

29.10.2019 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Pár knih jsem na toto téma přečetla a bohužel musím říct, že tato kniha mě nikterak nezaujala, bohužel. Pro mě dost nedůvěryhodný příběh.

24.10.2019 3 z 5