Pája699 Pája699 komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tak jsem právě odjistila granát nad Bryndzovkama a týmem Eriky Fosterové, první díl dočtený :-) Kniha se mi velmi líbila, je čtivá a napínavá. Vraha sem si sice tipla, ale i tak jsem byla překvapená, jak k odhalení dospěli. Upřímně mi vadilo oslovení šéfinspektor detektiv x-krát po sobě skoro na každé strávce. Konec mi přišel zbytečně rychle ukončený a vlastně i pro mě bez vysvětlění zápletky. V ruce mám právě druhý díl, tak směle do toho :-)

22.08.2019 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Tak mě bohužel kniha vůbec nenadchla. Chyběla mi tam jiskra, šťáva, napětí, vzrušení. celý děj se tak nějak táhl a konec nebyl zase tak překvapivý....

20.08.2019 2 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Kdyby to šlo, dám i více hvězd. Tohle vyšetřování byl jeden velkej ficak a neskutečná jízda. Když už si člověk myslí, že konečně kapnul na to, jak to všechno bylo během lusknuti prstů je rázem všechno jinak. Konec mě vážně překvapil, tohle bych vážně nečekala. Už teď se těším na další případ od této autorky ???? jen tak dál....

17.08.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Dávám pouze 4 hvězdy. Do půlky knížky jsem se nemohla zaboha začíst a čekala jsem, jakým směrem to bude pokračovat. Až ve druhé části z pohledu Daphne to dostalo spád a jiskru a nešlo se od knížky odtrhnout. Jako klobouk dolů, vydržet tohle skoro 11 let. Manžel neskutečný magor, který patří do blázince. Konec za mě super, každý dostal to, co zasloužil!!

16.08.2019 4 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Skvělé a napínavé čtení. Za mě tedy takový průměr, znám lepší detektivky, ale určitě stojí za přečtení. Plno zvratů a napětí je v této knize dost a dost.

16.08.2019 4 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Tato kniha určitě stojí za přečtení, i když ze začátku to moc hezký čtení není :-( smutno mi bylo, zárověň zle z toho všeho a jak se zachovala její matka a nejlepší kamarádka? radši nebudu komentovat. Závěr skvělý, i když by si ty ničemové zasloužili víc. Určitě stojí za přečtení a mohu jen doporučit. Jedna z nejsilnějších a nejlepší z knih od této autorky pro mě.

16.08.2019 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Tak tohle byla fakt jízda, pecka, prostě BOMBA!! málem mi chytla knížka, jak jsem rychle obracela stránky a hltala příběh jedním dechem. Teším se na další případ agentky Sayer Altairové a doufám, že bude brzy :-)

07.08.2019 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

super napínavá knížka. Mě se strašně líbila, krásně se četla. Líbilo se mi vyprávění z obou pohledů kamarádek a návratu do minulosti, aby čtenář správně a vše pochopil. konec byl pro mě teda jedno velké překvapení. Určitě stojí za přečtení.

05.08.2019 5 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Bohužel budu asi jedna z mála, které si kniha nelíbala. Vůbec jsem se nemohla začíst, nevtáhlo mě to do děje. Místy jsem i stránky přeskakovala. Až ten konec byl čitelný a skončilo to přesně tak, jak se si myslela a tipovala. Jinak závist je opravdu špatná vlastnost!

02.08.2019 2 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Za mě určitě super kniha, která má spád, příběh, rozuzlení. Líbila se mi od začátku až do konce. Nešlo se od ní odtrhnout, četla se sama. I když místama to trošku bylo přitažené za vlasy a mimo realitu, ale i tak za mě jedna z nejlepších knih co jsem četla.

30.07.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Skvěle napsaná kniha, která mě úplně dostala. Moje první kniha od této autorky a vůbec na toto téma. Kniha mě neskutečně zasáhla a příběh mám vrytý do paměti, jak to bylo silné.

26.07.2019 5 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Taková příjemná oddechovka, kde nechybí napětí, vřušení, různé zvraty. Taková klasika od Sandry :-)

21.07.2019 4 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Za mě takový průměr od této autorky. Určitě má lepší knihy, ale určitě stojí za přečtení :-) Chvílemi mi přijde, že se děj trošku táhne a je zbytěčně natažený. Klidně by mohla mít kniha o pár stránek méně a pak by to byl teprvě fičák :-) Jinak o zvraty není nouze, Sandra má vždy ke konci příběhu nějaké Easo v rukávu, nad kterým vám spadne brada,je tomu i v této knize....

19.07.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za mě super psychologický thiller. Je až neuvěřitelné, čeho jsou lidé schopni pro peníze! určitě kniha stojí za přečtení...docela nechápu, tak malé hodnocení této knihy :-) já ji nemohla odložit z ruky a za chvilku bylo přečteno.

17.07.2019 4 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Sandra Brown

Bohužel pro mě kniha byla docela zklamáná...příběh mě nikterak nenadchnul, děj zdlouhavý..určitě šlo napsat míň než na 400 stránek. Pro mě zatím nejhorší kniha od Sandry, ale dám jí ještě šanci a přečtu si i další knihu :-)

12.07.2019 3 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Kniha je sice čtivá a napínavá, ale tak nějak jsem podle ohlasů čekala více. Tak nějak mi tam něco chybělo. Určitě ale stojí za přečtení dalšími čtenáři :-)

08.07.2019 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Otočila jsem poslední stránku této úžasné knihy a nemám tak nějak slov....prostě wow wow wow. Knížka mě úplně dostala, slzička ukápla...byla to moje první knížka od této autorky a určitě ne poslední. Nejde mi ted pořádně vyjádřit slovy, co po přečtení knížky cítím...určitě doporučuji dalším čtenářům :-)

02.07.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Paní Lanczovou prostě žeru :-) Vyplatilo se čekat tři roky...knížka je skělá, miluji ty její hlášky, směju se nad určitýma pasážema ještě teď :-) Krásně se čte, kniha nejde odložit z ruky, za dva dny přečteno. prostě super a doporučuji.

01.07.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dojemný,krásný a zárověň smutný příběh plný emocí. slzička ukápla...za mě mohu jen doporučit, knížka nejde odložit z ruky. Nutí vás to číst dál a dál. Moje první knížka od této autorky a určitě ne poslední :-)

27.06.2019 5 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Za mě tedy bohužel zklamání. Námět na záměnu dvojčat se mi fakt líbil, ale kniha mě vůbec nenadchla, nebavila mě. Spolek pana Gabriela mě neskutěčně nebavil a byl nechutný. Zbytečně natažené, měla jsem problém dočíst knihu do konce. Určitě má tato autorka lepší knihy, na které se už těším :-)

24.06.2019 1 z 5