Pája699 Pája699 komentáře u knih

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

moje srdeční záležitost....netřeba slov...kniha naprosto úžasná!!

29.05.2019

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

moje srdeční záležitost....netřeba slov...kniha naprosto úžasná!!

29.05.2019

Panenka, která řekla ne! Panenka, která řekla ne! Galina Valkova

Příběh strhující, místy napínavý, představitelka zažila něco, co já bych nikdy ani v té nejhorší noční můře nechtěla zažít, ale chybělo mi tam něco..... trvalo mi se do knížky pořádně začíst. Nebylo to takové jééé to už je tři ráno, měla bych jít spát :-)

29.05.2019 3 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Mě knížka moc bavila, krásně se četla, ostatně jako každá knížka od této autorky :-)

28.05.2019 5 z 5

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

Dobrý knížka se super příběhem. Sjíždění vody i já miluju, fakt jsem se pobavila a zasmála. Knížku jsem přečetla jedním dechem už několikrát :-)

28.05.2019 5 z 5

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Další z mých oblíbených triolgie z dětských let :-) Ať je mi kolik je, ale vždy když potřebuji nějaký oddech, ráda si knížky od paní Lanczové přečtu. Má to příběh, děj, zasmějete se, není to na jendo brdo. I když tento poslední bych o trošku zkrátila, na můj vkus moc natažené, ale jinak nemám nejmenší vhrýdy :-)

27.05.2019 4 z 5

Podej mi ruku, Radko! Podej mi ruku, Radko! Lenka Lanczová

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Zadáno pro Blížence Zadáno pro Blížence Lenka Lanczová

Moje nejoblíbenějším trilogie z dětských let :-) Ať je mi kolik je, ale vždy když potřebuji nějaký oddech, ráda si knížky od paní Lanczové přečtu. Má to příběh, děj, zasmějete se, není to na jendo brdo.

Panna nebo Blíženec Panna nebo Blíženec Lenka Lanczová

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Každá kniha od Lenky Lanczové je krásně čtivá. Vždy mě to strhne a nemůžu se od knížky odpoutat. Určit jedna z nejlepších knížek.

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Od této knížky jsem se nemohla odtrhnout. Hltala jsem každí slovo a za jeden den bylo přečteno. Jako by to bylo včera :-) Děj krásný, napínavý, konec tedy smutný, ale takový je bohužel i život. Vše vždy nekončí růžově

Zlodějka snů Zlodějka snů Lenka Lanczová

Další příjemné, oddychové čtení od této autorky, ale neptaří to mezi moje topy.

27.05.2019 2 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Jedna z mých oblíbených knížek. Když si těď vybavím nějaké scény, tak se musím prostě zase smát :-) jen je trošku škoda, že konec je takový nedokončený, ale jinak super.

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

za mě určitě jedna z těch lepších khih od této autorky, ke kterým se ráda vracím :-) Krásně se čte a v táhne vás do děje.

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

super filmové ztvárnění a knihy se taky krásně čtou. Miluju tuhle ságu ke které se ráda vracím :-)

24.05.2019 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Další kniha o drogách, která mě zasáhla a nemám problém si ji přečíst více krát. Vždycky mě dostane. Povinně jsem to dala přečíst neteřím ( 13-16 let ) a jsem ráda, že kniha na ně měla ten správný dopad.

Mé syny zničil heroin Mé syny zničil heroin Elizabeth Burton-Phillips

Další kniha, která mě o drogách nezklama. krásně napsané

Úplná prázdnota Úplná prázdnota Iveta Vochalová

Za mě kniha naprostá bomba. Jako teeneger jsem ji četla několikrát a i dnes bych si jí s chutí přečetla znovu. Nemám nejmenší výtku, prostě super a určitě doporučuji :-)