Most do Země lásky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hanka Kolářová, studentka třetího ročníku jazykové školy, prožívá spolu se svou kamarádkou Denisou běžné starosti a také spoustu vzrušení především při jízdách stopem a o víkendech bez rodičů na venkovské chalupě. Obě dlouhovlasé modrooké blondýnky si rozumí víc než skutečná dvojčata... Dokud se neobjeví kluk Marek, do kterého se Hanka šíleně zamiluje. Denisa sice chodí s vysokoškolákem Lubošem, jenže... Hanka zjišťuje, že to v životě vůbec není tak jednoduché, jak se zdálo. Prožívá těžké zklamání, ale nakonec neváhá dát lásce novou šanci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/2156/most-do-zeme-lasky.jpg 4.1337
Žánr:
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Most do Země lásky

Přidat komentář
Leona91
09. března

Jedna z nejsilnějších knih autorky. Ten příběh mě úplně vtáhl do děje. Kniha se vymyká tím, že končí vcelku tragicky alespoň pro druhou hlavní postavu. Marek ač mi byl velmi sympaticky u mě propadl na celé čáře. Otevřený konec by chtěl pokračování, ale doufám že mu Hanka další šanci nedala.

zdenca5653
14. ledna

Kniha byla čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Určitě ji dám jednou dceram přečíst aby věděli jaké riziko je stopování a že to není zábava. Konec je otevřený a docela by mě zajímalo jak to s Hankou a Markem dopadne.

JancaMia
04.12.2018

Príma oddechovka .. jen ten konec je takovej ... zvrácenej .. na druhou stranu když příliš dlouho riskujete ..musíte dostat za vyučenou ..

zbožňuju_knihy
30.05.2018

Zrovna jsem na neschopence a tak brouzdám a přemýšlím čím si zkrátit dlouhé chvíle.. tak jsem tak narazila na Lenku Lanczovou a tuto úúúúžasnou knihu, která mne uchvátila před já-nevím-kolika-lety a musím číst (i když už dávno nejsem cílová náctiletá skupina) opravdu moc se těším :-) na repeté!

Janca001
15.04.2018

Tato kniha je o lásce, přátelství, ale i o smutku.
Ale je super

Alinois
26.01.2018

Přiznávám že Denisin konec mě hodně šokoval ... ale nějak jsem měla špatný pocit už od začátku, když brali stopování jako děsnou legraci.

Terisek99
25.10.2017

Další úžasná kniha od Lanczové. Příběh zakončen sice nečekaně a smutně, ale přesto měla zajímavý konec.

EvikU.
07.04.2017

Ano souhlasím, určitě jsou hodnotnější knihy, ale u těchto si nejvíc odpočinu a zasměju. ❤