Pája699 Pája699 komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Pár knih jsem na toto téma přečetla a bohužel musím říct, že tato kniha mě nikterak nezaujala, bohužel. Pro mě dost nedůvěryhodný příběh.

24.10.2019 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nemůžu jinak, než dát 5 hvězdiček. Paní Coollen prostě umí psát! Od jejich knich se nemůžu prostě odtrhnout. Při čtení této knihy se mi střídali emoce. V jednu chvíli se člověk směje a vzápětí se mu chce brečet. Pro mě určitě silný příběh s tématem, který si zaslouží pozornost

24.10.2019 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Opět super počtení od začátku a ž do konce. Kniha od khihy lepší a lepší. Miluju tohle dvojici!

21.10.2019 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Nedá se napsat nic jiného, než zase super kniha. Pro mě i lepší jak jednička :-) Nová kolegyně Rose, tomu dodala správný šmrc a zpestření. za me super

21.10.2019 5 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

TOP TOP TOP tahle knížka. Kdybych mohla, tak dám i více hvězd :-) jedna z nejlepších knížek autorky. čtivé, napínavé, prostě super počtení. Přečteno jedním dechem.

14.10.2019 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Bohužel kniha nemastná, neslaná. Děj byl předvídatelný, bohužel mě to nikterak nezaujalo a nenadchlo. U této knihy jsem se nudila a tešila se,až bude konec.

14.10.2019 2 z 5

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Napínák od začátku až do konce. Vraha jsem si tipla velmi brzo, ale neubralo to knize napění, zajímavá zápletka.... Je tam pár zvratů, které jsem opravdu nečekala. Záverečná řeč vraha mě tak trochu děsila.....určo stojí za přečtení

07.10.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Nemohu jinak, než dát 5 hvězdiček. Za mě zatím nejlepší díl z celé série, prostě TOP! Velmi povedená kniha, žádná hluchá místa, napětí jak hrom. Malá piha na kráse: trošku mi vadil uspěchaný konec, ale jinak prostě opět super počtení. Waw

04.10.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Myslím si, že jsem našla nového spisovatele, který stojí za to :-) Vyšetřovatel Carl a jeho asistent Asad jsou prostě boží. Rozjela jsem sérii oddělení Q a už se moc těším na pokračování..všechny zbylé knihy zamluveny v knihovny. Pohodlně se usazuju a jde se číst :-)

03.10.2019 4 z 5

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Bohužel budu asi jedna z mála, kterou kniha moc nebavila, nezaujala, ve své podstatě i nudila. Prakticky od začátku víte co se stalo. 300 stránek pro mě o ničem. Byla jsem ráda, když jsem otočila poslední list. Ale je to jenom můj názor, každý ať si udělá ten svůj :-)

30.09.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Pan Bryndza prostě umí psát a vymyslel super sérii detekticních příběhů. Knížka se opět četla sama, jedních dechem. Bohužel v tomto díle mi tam chybělo takové to napětí a vyšetřování, než se vrah odhalí, jelikož brzy víme, kdo je za zločiny odpovědný. Ale určitě doporučuji dalším čtenářům. Každý si tam najde to svoje.

27.09.2019 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Toto je moje teprve třetí kniha na toto téma a musím říct, že mě až místy mrazilo a řadím tuto knihu jedné z nejlepších. Začátek měl sice slabší rozjezd, ale jinak to byla pro mě úžasná kniha se silným příběhem. Nešlo knihu odložit z ruky.

27.09.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

První seznámení s touto autorkou a jsem mile překvapena. Paní Marsons píše skvěle! Příběh napínavý jak struna, kniha se četla sama, nešla odložit z ruky. Jdu se s chutí pustit do dalších případů Kim Stoneové a jejího patracího týmu.

23.09.2019 5 z 5

Sirény Sirény Joseph Knox

U této knihy se určitě nudit nebudete. Drogy, sex, zkorumpovaný polda, temné ulice, rozuzlení. čtivé, napínavé. přečteno za dva dny.

19.09.2019 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Tak konečně o víkendu dočteno :-) musím říct, že i těď mě trochu mrazí, když si na nějaké scény vzpomenu. Trošku brutální, ale čtivé a napínavé až do konce. Super námět a zápletka. Kdo je oním Kaštánkem, jsem opravdu nevěděla až do samotného konce, proto to bylo i takové velké překvapení. Konec bych trošku rozvinula a i nějaké pasáže bych vymazala, byly tam pro mě zcela zbytečné a ztrácelo to trochu šmrncu při čtení, proto 4 hvězdy. Určitě se ale těším na další knihu autora.

16.09.2019 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Tak za mě určitě super detektivka, která stojí za přečtení. Nechybělo tomu skoro nic, jen mi svým způsobem vadilo, že vrah byl odhalen strašně brzy a tím mi tam chybělo takové to napětí, jak se snažíte číst a číst, aby jste vraha odhalili. Jinak slušný námět :-)

10.09.2019 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tak za mě jedno velké zklamání tato kniha. Zbytečně dlouhá, bez jiskry, napětí. Celkově mě tato kniha moc nebavila, ničím mě nezaujala. Možná to bylo i stylem psaní, který mi moc neseděl. Zkusím ještě přečíst SEDMILHÁŘKY a snad to bude lepší počtení podle recenzí :-)

09.09.2019 2 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Pěkně napsaný příběh, nechybí napětí, ale bohužel na mě konec zbytečně zdlouhavý a natažený. Určitě ale stojí za přečtení a chystám se i na další knihy od této autorky.

04.09.2019 4 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Super, čtivé, napínavé, přečteno jedním dechem...více slov není třeba... :-)

03.09.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvěle napsaná kniha, napínavá, čtivá, má to děj a spád.....fakt psycho. Konec mě trošku zklamal. Mohl se více rozvinout a dovysvětlit...na mě zbytečně brzo useklé, ale i tak mohu knihu jen doporučit, čtenář zklamaný nebude :-)

28.08.2019 4 z 5