Šťastní a mrtví

Ta žena ležela na zádech, ruce u boků, nohy natažené, jako by už spočívala v rakvi. Nevidoucí oči upírala vzhůru, koutky mrtvých úst se zvedaly, jako by se smála. Vyšetřovatelé měli okamžitě jasno: znovu zaútočil sériový vrah, kterého bulvár překřtil na Shropshirskou zmiji. Všechny jeho oběti vypadaly, jako by opustily svět v nejšťastnější chvíli svého života. Nedaleko odtamtud začal nový život Ben Hofland. V ospalé vesničce, kde se narodil a kam se teď po rozvodu vrátil s jedenáctiletým synem, konečně našel práci. Jako by se pro něj i pro Ollieho všechno začalo obracet k lepšímu. Poprvé za pár měsíců se Ben cítí doopravdy šťastný… Ale neví, že jeho a Ollieho někdo sleduje. Někdo, kdo pro Bena nechce nic než štěstí. Štěstí… a smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397211/stastni-a-mrtvi-dAO-397211.jpg 4.275
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Baronet

Lucky Ones, 2017

Kniha Šťastní a mrtví

Heli20

Kniha se moc dobře četla, dobře propracované osoby, vyšetřovatelka Imogen i Ben mi byli moc sympatičtí.Závěr jsem opravdu netušila.

martousek

Chvílemi jsem se do knihy opravdu začetla, bohužel však převažovali momenty, že jsem četla jen ze setrvačnosti. Mám ráda důmyslnost vraha, ale příběh musí být trochu reálný. S počtem mrtvol kvalita knihy bohužel nestoupá.

alzbeta4340

Zápletka poměrně zajímavá, autor ale nevytěžil ze svých postav všechno, co mohl. Při čtení jsem byla spíš nezúčastněný pozorovatel, o nikoho jsem se nebála a nikomu jsem nefandila. Průměrný thriller.

petula22

Napínavý, čtivý příběh, poměrně dobře propracovaný, zápletka zajímavá. Postava Bena mi byla sympatická... Jednu hvězdu ubiram za konec, ten mě moc neoslnil.

birgitte

Vynikající a čtivy román, napínavý od začátku do konce, doporučuji

šipek

Tak za mě výborný thriller s nevšední zápletkou. Připravit oběť aby byla šťastná a následně ji zabít co k tomu dodat dost nevšední téma. Všem čtenářům a milovníkům tohoto žánru knihu vřele doporučuji.

Zara

Místy lehce odhadnutelné
(SPOILER - proč má většina autorů setrvalou tendenci spárovat hrdiny? Jak předvídatelné, pokud je vyšetřovatel/ka + hlavní hrdinka/a nezadaná/ý),
ale děj plyne k logickému vyústění v příjemném tempu a ucházející kvalitě.
Ráda poznám předchozí autorova díla.

konicekbily

Moc dobře vymyšlená zápletka, všechno do sebe zapadá. Nemohlo se to stát, jako většina thrillerů, ale je to prima odpočinkové čtení.

Slepota
Slepota