Pája699 Pája699 komentáře u knih

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Brečím, utírám slzy...Příběh Sky z pohledu Holdera..Určitě nemůžu říct, že by to byla ztráta času a řekla si, že jsem četla jednu knihu 2x. Z pohledu Holdera se promě dost vsvětlilo, jak to bylo s Les, což mi v prvním díle chybělo. No a ty dopisy pro Les..za mě další povedená kniha autorky!

25.03.2020 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Super napínavé čtení u kterého se určitě nudit nebudete! Přečtu si i zbylé díly ze série.

23.03.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Určitě nejlepší díl z celé série, aspoň za mě. Jsem upřímně zvědavá na další díl od autorky, jak to bude pokračovat díky tomu konci...jako vážně? to jsem opravdu nečekala :-(

17.03.2020 5 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Výborně napsané! Super počtení! zajímavá otázka...co jsme všechno ochotni udělat pro peníze? Roz, matka samoživitelka, která má dluhy roztáčí své kolo osudu. Jedno ANO má lavinový efekt na následné události které se začnou dít....Určitě doporučuji

12.03.2020 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Pro mě originální a neotřelý námět. Vraha si sice tipnete brzo, ale i tak vás to nutí číst dál a dál. Mě to prostě bavilo, i když je opravdu k zamyšlení "úprava" myšlenek u lidí. Trošku bych i více rozepsala motiv vraha těchto činů. To mi přišlo trošku odbyté. První setkání s autorem a určitě ne poslední.

09.03.2020 4 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

První setkání s autorem a musím říct, že za mě to bylo super čtení, kde nechybí napětí. U knihy se určitě nudit nebudete. Komisař Winter je sympaťák...Bohužel jenom konec mě trošičku zklamal..byl zbytečně uspěchaný. Pár stránek navíc by tomu neuškodilo, jinak ale super.

05.03.2020 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Je fakt, že i já jsem se tak trochu u této knihy nudila, Jsem zvyklá na něco jiného od autorky. Líbí se mi více, když tým pracuje pospolu. Tady každý měl svůj případ a trochu se to vleklo, i když se to teda na konci všechno pospojilo a zapadlo do sebe. Vraha jsem měla na mušce velmi brzo a můj tip se i potvrdil. Doufám, že další kniha bude mít ten svůj správný šmrc a drive :-)

02.03.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Kdybych mohla, dám i víc jak 5 hvězd. Lásky plný a srdce rvoucí příběh Quinn a Grahama, který mě rozsekal na kousky. A ty dopisy na konci..i přes slzy jsem hltala každé slovo. Doufám, že takových chlapů je více a nejen v knížkách. Co to je endiometrioza vím moc dobře z vlastní zkušenosti.

27.02.2020 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

U této knížky jsem tak trochu na vážkách. Nebyla úplně špatná, ale určitě znám daleko lepší knihy. Spisovatelka píše dobře... Za mě takový průměr...místy to bylo opravdu nechutné a zvrácené..málo propracované a dopadení pachatele mi přišlo zbrklé a uspěchané. Na jedné strácne tápají a na druhé už je vrah odhalen. Zkusím přečíst ještě nějakou knihu autorky a uvidíme :-)

25.02.2020 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Pohodový, super příběh Lousi Clárkové. Autorka má výhodu, že se její knihy čtou sami a nejdou odložit z ruky...příběh je poutavý... píše brilantně, ale na druhou stramu mi přijde zbytečné takto natahovat bezvadný první díl. Pro mě trošku zbytečné. Aspoň ale víme, že se Louisa postavila na vlastní nohy a je konečně SAMA SEBOU :-)

24.02.2020 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Příjemné oddechové čtení, ze kterého vás bolí pusa a břicho od samého smání :-) Některé hlášky jsou fakt nakažlivý, jako třeba Blakeovo "Žíši" nemá chybu. Na druhou stránku předešlé knížky se mi líbili o chlup více, ale určitě doporučuju. Krásně se u toho odreagujete.

19.02.2020 4 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Autorka má určitě lepší knihy než je tato, ale svým způsobem se mi kniha líbila. Jedna autonehoda pomalu začne odhalovat tajemství poklidné vesničky. Každý má co skrývat...Vyprávění z více pohledů mi nevadil, za mě to bylo plus :-) takové oddechové čtení...

17.02.2020 4 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Mě se kniha líbila a jako že hodně :-) Dle mého jedna z nejlepších knih autora. Tim prostě umí vtáhnout do děje a nepustit. Zase jsem se nemohla odtrhnout, žádná chluchá místa, děj plynul a byl napínavý. Že je David skoro nesmrtelný a děj někdy těžko uvěřitelný už neřeším. To k tomuhle spisovalteli prostě patří :-)

13.02.2020 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Drsná kniha o domácím násilí a trestu smrti. Po přečtení této knihy mě až trochu mrazí. Žádná týraná žena to nemá jednoduché a vypořádá se s tím po svém. Více takových knih...ženy by se za to neměly vůbec stydět a bát promluvit!! Co se týče Cliftona, tak až do samotného konce jsem tajně doufala, že to dopadne jinak. Určitě stojí za přečtení.

10.02.2020 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Po nějakém čase jsem opět sáhla po knížce od Sandry a musím říct, že jsem byla nadšená. Romantický příběh s nádechem krimi. Závěř byl určitě jedno velký překvapení a no a Bernie??? tak toho jsem odhalila správně...pěkná odděchovka, která stojí za přečtení.

06.02.2020 4 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Mám ráda tuto autorku a knihy od ní se mi líbí, ale tohle bylo trošku zklamání....čekala jsem daleko více...bylo mi tak nějak jasné, jak to dopadne a nepletla jsem se. Autorka se sice snaží nás zmást a svést na jinou stopu, ALE...Jediný motiv toho všeho jsem neuhádla. Minulost lidí skrývá mnohé...

03.02.2020 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Trošku pomalejší rozjezd, ale pak se nešlo od knihy od trhnout jak mě to v táhlo do děje. Škoda, že jsem knížky nečetla popořadě, takhle by se určo konal větší wow efekt na konci rozuzlení. Ale i tak to byla jízda a nesmrtelneho Davida Rakera prostě žeru :-)

31.01.2020 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Pro mě je tato kniha nejlepší z celé série. Silný příběh, vážné téma, jak se ženami zachází pomalu jako s kusem hadru. Jak si může někdo dovolit soudit jiný a určovat jim osud, když sám je pro mě pro společnost tím největším zlem. Kniha mě dostala a bavila. Asad, Rose a Carl je super vyšetřovací trojka...

28.01.2020 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

S touto knihou jsem tak nějak na vážkách...pan Weaver umí psát velmi čtivě a napínavě, o tom žádná... všechno tohle kniha měla,ale upřímně tento děj mě nijak zvlášť nezaujal, nenadchl. V závěrech je mistr..vždy se mi líbí, jak je vše dopodrobna vysvětleno. I tak se těším na další knihu autora :-)

23.01.2020 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Skvělé! Colleen mě ani v této knize nezklamala a vtáhla mě do děje...smutné...emotivní...krásně propracovaný příběh. Přečteno za jediné odpoledně ( jak jinak :-). kniha opravdu nemusí mít 500 stran, aby vás bavila. Méně je někdy opravdu více. Miluju knihy od této autorky :-)

20.01.2020 5 z 5