Udělala jsem chybu

Jsou věci, o kterých se ve slušné společnosti nemluví. Jako třeba schvalování prostituce. Stejně tak jsou věci, které se ve slušné společnosti nedělají. Jako třeba mít sex s manželem kamarádky své sestry. Jenže fyzioterapeutka Roz je osamělá matka – a je zoufalá. Její podnikání zkrachovalo, tíží ji dluhy, kam se podívá, a musí vysvětlovat svému malému synovi, proč nemají žádné peníze, i když tráví tolik času v práci, a proč jim zrovna někdo odstěhoval všechen nábytek. Teď ale dostala nečekanou nabídku od cizího člověka, kterému se líbí. Za jednu společnou noc jí zaplatí tolik, že se Roz může znovu postavit na nohy. Roz nevidí jinou možnost než přijmout. I když se právě seznámila s velmi sympatickým mužem a ví, že pouští do hodně nebezpečného podniku. Na motivy autorčiných románů, odehrávajících se v okolí jezera Windermere, natočila v roce 2019 britská televize ITV šestidílnou sérii Deep Water....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408979/big_udelala-jsem-chybu-2Cr-408979.jpg 4.2131
Detektivky, krimi, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , BB art

The Mistake I Made, 2015

Kniha Udělala jsem chybu

FoxFox

Příjemná oddechovka na proložení náročnějších knih. Styl autorky mám ráda, dobře se mi čte.

florentinas

Dobré pohodové čtení, které se na konci trochu rozjelo :D

ctenarkaEva

Zajímavý, neotřelý příběh, i když bych uvítala víc napětí. Thriller si představuji jinak, ale kniha byla celkem čtivá.

jasmína

Kniha mě překvapila, vůbec nebyla špatná, jen jsem nečekala takový konec, nebudu prozrazovat ....

sabca

Zajímavým způsobem získala osamělá matka peníze když její podnikání zkrachovala a málem na to doplatila. Trochu kriminálka, trochu román pro ženy se četl dobře a za sebe doporučuji.

Monika1717

(+ SPOILER) Hlavní hrdinka neudělala jednu chybu, ale pěkně vršila jednu za druhou. V některých chvílích jsem ji nesnášela. Našla si špatného muže, připravil ji o všechny peníze, rodiče jí půjčili peníze, které šetřili celý život, zase o všechno přišla. Věčně byla v práci, doma malý syn, který nechápe, co se to u nich děje. Na jedné párty se potká s mužem, který jí slíbí peníze za sex / Neslušný návrh ???? /. A není sám. Tak nějak jsem nepochopila, jak si ty peníze užila, něco koupila a byly zase pryč. Nakonec na to doplatil její syn, když ho milencova manželka přejela autem. V některých chvílích jsem hlavní hrdinku nesnášela, ale to už jsem psala.

knihomolkaL

Takový průměr. Nebylo to špatné, ale autorka mě bohužel nedokázala tak úplně vtáhnout do děje, nebyla jsem prostě napnutá, abych už honem četla a věděla, co bude dál.
Hlavní hrdinka mi ne zcela sedla, nějaké její jednání jsem chápala, ale další zas bohužel absolutně ne. Prostě a jednoduše - podle mě - neurazí, nenadchne.

P3_tis

Zajímavá zápletka. Určitě se kazda žena dokáže vcitit do hlavní hrdinky.
Ale chybělo mi tam asi trochu napětí, které mě nutí číst dal a dal.