Pája699 Pája699 komentáře u knih

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Detektiva Eastona Frosta a jeho kocoura jsem si vážně oblíbila. I když tato kniha se mi líbila o něco méně než Noční pták. Tady mi chybělo více napětí, něco co by mě přimělo knihu neodkládat. Jinak to ale není vůbc špatná detektivka se zajímavým koncem. Útok kocoura radši ani nebudu komentovat :-) Určitě se těším na další knihu Klikatá cesta

03.06.2020 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Příběh Avery z pohledu Camerona....určitě jsem ráda za tuto knihu ve které se lecos vysvětlilo, ale asi doporučuji číst po nějakém časovém intervalu od sebe. Je dobré vědět, jak to všechno citil Cam, co se mu hodilo hlavou a jak to všechno bral. Krásně to do sebe zapadá. Pohodové čtení.

26.05.2020 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Určitě lepší jak první díl. Calla mi byla sympatická a příběh neotřelý s nádechem tak trošku krimi. Za mě povedená knížka... žádný slaďák...četla se sama. Určitě přečtu celou sérii. Autorčin styl psaní se mi líbí.

25.05.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásný, milý příběh. Zase jsem se vrátila do náctiletých let :-) Tyto příběhy čtu v době, kdy potřebuju relax a pohodu..účel splněn. Cameron a Avery byla sympatická dvojka, ale stejně se mi nejvíc líbila želva Rafael :-)

21.05.2020 4 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Po poměrně dlouhém začátku, se to pak rozjelo ve slušný thriller. Zoe Walkerová zjistí, že má inzerát na erotických stránkách. Tím se dá do pohybu celý sled událostí. Konec, odhalení pachatele a epilog, mě vážně dostal. Tohle jsem nečekala. S odhadem jsem byla o kilometr daleko :-)

19.05.2020 3 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

První kniha od autora se mi líbila, ale tohle vážně předčilo mé očekávání. Kniha vážně nemá chybu a opravdu nejde odložit z ruky :-) Spadla mi brada úžasem. Četla jsem každou volnou chviličku, vážně napínavé. Dvě dějové linky, které na konci příběhu krásně do sebe zapadnou. Sabina a Maarten mě dostali na svojí stranu a už se moc těším na další jejich případ.

19.05.2020 5 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Glenn, Jenks, Wilcox, Hank, Major, Kerra a Trapper to jsou jména, která tvoří tento neobyčejný příběh a nedají vám spát dokud tu zápletku nerozlousknete. Takový zamotaný balíček kde je vše. Napětí, láska, drama, vášeň, krimi, touha, odhalení, rozuzlení. Klasická Sandra :-) Za mě krásně napsáno.

12.05.2020 4 z 5

My My Elle Kennedy

Já tuhle dvojici prostě žeru. Přečteno na jeden zápřah - jak jinak. Tohle se čte prostě samo :-) Sotva začnete číst, hned je konec. Jamie a Wes jsou nejlepší přátele a pár, který řeší pár problémů. Hlavně jak se vyrovnat s utajeným vztahem....na závěr: Chci další pokračování :-)

11.05.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tak já nevím no....asi zkráceně - kniha neurazí, ale ani jinak zvlášť nenadchne.Nejsem tak učarovaná, jako z předchozích knih autora. Hlavní hrdinka Kate Marshallová je mi sympatická se zajímavou minulostí, která tomu dodává více šťávy. S asistentem Tristanem tvoří super dvojku. No uvidíme co přinese další díl...snad bude stát za to pokračovat v další sérii :-)

06.05.2020 3 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tak tohle je určitě jedna z nejmorbidnějších a nejsadističtějších knížek od Cartera. Místami až nechutné, ale byla to prostě špice!! Tohle číst doma sama pozdě večer určitě nedoporučuju :-) Prostě waw, nemám slov. Skvělé čtení od začátku až do konce.

04.05.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Dala bych klidně i 10 hvězd, kdyby to bylo možné. Říká se to nejlepší nakonec a tady to platí na 100%. Bohužel jsem četla knížky na střídačku a tento díl mi vyšel jako poslední, ale za mě určitě nejlepší od autora! Tohle byla prostě třešnička na dortu. U knihy jsem se ani trochu nenudila, čtiví jak blázen. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Prostě TOP. Jooo a pachatele jsem i odhalila, což mě potěšilo :-)

28.04.2020 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tohle byla prostě pecka!! Psáno jiným stylem, ale to mi vůbec nevadilo a kniha je jedna velká paráda, kterou musíte přečíst. Skvelě popsané pasáže myšlenky vraha. Jooo Lucien se s tím opravdu nemazlil a fakt mě až místy z jeho přiznání mrazilo....Je až k nevíře, jak si od začátku až do konce s vyšetřovateli pohrával i s jejich myslí. Ale věřila jsem Robertovi, že to všechno zvládne a nenechá se zlomit.

23.04.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tak tuto knihu řadím na TOP a k mým nejoblíbenějším! Příběh Tate a Milese jsem hltala jedním dechem. Colleen mě ještě nikdy nezklama a vždy mě rozebere na malé kousíčky. Je až neuvěřitelné, jaké emoce ve mě její knihy vyvolávají.

20.04.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Celá série se autorovi moc povedla. I když u této knihy jsem trošku na rozpacích. Začátek suprový, ale pak to pro mě ztratilo tu správnou šťávu a tak nějak se mi to vleklo a musela jsem se nutit do čtení. Odhalení pachatele, mi přišlo přitažené za vlasy. Linky soukromých dějů mi přišly uspěchané, svým způsobem nedokončené. Předešlé knihy se mi líbily více.

17.04.2020 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Není důvod se nějak obšírněji rozepisovat :-) Chris Carter prostě umí a zatím mě žádná z jeho knih nezklamala. pokaždé hltám stránku za stránkou do samého konce. Jeho fantazie nezná mezí, až člověka občas mrazí :-) jinak opět brilantní příběh!!

14.04.2020 5 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Obálka knihy mě moc neoslovila, ale krásný, čtivý bříběh vám to vynahradí. Lucy Clark to ani jinak neumí :-) Příběh Evi a Jacksona je toho důkazem. Za mě krásný zážitek. Při čtení jako bych byla v Tasmánii a potápěla se taky. Určitě stojí za přečtení.

14.04.2020 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Ukradené životy...pro mě téma s kšeftováním lidských orgánů a prodejem s bílým masem je vždy těžké. Vždy mi běhá mráz po zádech. Nejsmutnější na tom je, že se toto opravdu děje i ve skutečném životě. Kniha se čte ale dobře. Inspektorka Lottie mě mírně štvala svým chováním. Za mě hvězda dolů za ten konec..trošku mi to přišlo, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. I když to pak do sebe vše zapadá, tak to bylo až moc překombinované.

07.04.2020 4 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Začátek byl na mě vcelku zdlouhavý, trošku se vlekl. Líbilo se mi prolínání s minulostí. No a ten konec..famfárový! ten mi to vynahradil. Za mě průměrná detektivka.

03.04.2020 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Každý příběh od autorky je psán poutavě a zanechá ve mě vždy stopu. Musím ale nechtíc přiznat, že pro mě je to zatím nejslabší kniha. Příběh Sydney a Ridge je plný emocí, touhy k tomu druhému, nenaplněné lásky, skládání písní. Na mě tam prostě bylo od začátku a ž dokonce "moc slz". kniha se ale jinak četla velmi dobře. Pustila jsem si k tomu i písničky, aby to mělo tu správnou šťávu :-)

30.03.2020 4 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Tleskám a smekám. Opravdu strhující příběh, který mě prostě bavil. Po obrácení poslendní stránky musím říct, že potřebuju pokračování..takhle to přeci nemůže skončit?! :-) Každý jsme určitě v průběhu čtení měli svojí teorii kdo jak a proč. Musím ale přiznat, že mě autorka dokonale mátla stránku za stránkou a já vlastně nevěděla, čemu věřit. Dokonale mi vzala tu jistotu a musela jsem číst dál a dál, abych konečně odhalila pravdu.

27.03.2020 5 z 5