Smrtící tajnosti ekniha

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit dívku na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu během vánočních svátků? Po posledním, velmi bolestném případu se detektiv šéfinspektor Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne se svým týmem na vraždě krásné tanečnice burlesky pracovat, najdou souvislosti s útoky ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou. Jen toto napadení však skončilo smrtí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405037/big_smrtici-tajnosti-Y8q-405037.jpg 4.61634

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 6.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Cosmopolis

Deadly Secrets, 2018

Kniha Smrtící tajnosti

Lucijáš276

Opět bomba dech beroucí! Mrzí mě, že je to poslední díl ze série a tajně doufám, že budou další případy s Erikou!

viweb

Děj měl spád, četlo se to samo a dobře. Nemohu si pořád zvyknout, že hlavní postava je jmenována křestním jménem a ostatní postavy příjmením. Cítila jsem to jako rušivý element. Stojí za přečtení.

Karoley
28.12.2021

Dokonalá vražda vyžaduje dokonalé krytí..

Detektivky od Roberta Bryndzy jsem si zamilovala. Jsou neobyčejně čtivé, hltáte stránku za stránkou, ani na okamžik se nenudíte a najednou je konec.. a potřebujete nutně další díl ;)
Po dočtení celé série s Erikou Fosterovou musím říct, že se mi nejvíce líbily Temné hlubiny, Dívka v ledu a Do posledního dechu. Už se moc těším na novou sérii s Kate Marshallovou!

mekkejla
28.12.2021

Tentokrát bych asi dala spíš 4 hvězdy, ale za ten nečekaný závěr prostě musím jednu přidat!

Evkae36
11.12.2021

Příběh mi přišel vcelku takový utahaný, ale závěr velmi překvapil. Když už jsem si myslela, že je případ vyřešen, ukázalo se, že je vlastně všechno jinak.

_Brunetka_
19.11.2021

Pro upřesnění, hodnotím 4,5*.

Troufám si říct, že tohle je úplně nejlepší detektivka, kterou jsem od autora četla. Proč to tak nenapíšeš pokaždé, Roberte? Styl psaní byl samozřejmě bombový, stránky mizely pod rukama. Kniha měla ten správný říz, napětí a spád – tohle jsou zkrátka ty body, které vám u každé jeho knihy opakuju. Příběh a sledování vyšetřování mě bavily od začátku do konce. Erika se mi za tu dobu, kterou jsem s ní strávila, už solidně dostala pod kůži a pro její skvělý tým mám slabost. Co mě ale na téhle knize tak moc dostalo? Konečně to bylo zamotané a mělo to geniální zápletku, která mě šokovala (tohle slovo jsem snad o Robertovi ještě nenapsala) a byla jsem z ní totálně nadšená – dokonalost prostě. Vrah mi tedy byl velkým překvapením a jeho motiv mě dostal. Takže tohle šíleně doporučuju a jsem zvědavá, jestli nás čeká další díl s Erikou.

March
18.11.2021

Musím říct, že WAU, poslední díl a byla to jízda. Rozuzlení bylo nečekané, kniha měla všechno, chybělo už jen zjištění, že tohle není poslední díl, pane Bryndzo, prosím, ještě další díly s Erikou:-)

Lienilda
18.11.2021

6. dil se mi libil asi nejvice a rozuzleni pripadu bylo originalni.