Smrtící tajnosti ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit dívku na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu během vánočních svátků? Po posledním, velmi bolestném případu se detektiv šéfinspektor Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne se svým týmem na vraždě krásné tanečnice burlesky pracovat, najdou souvislosti s útoky ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou. Jen toto napadení však skončilo smrtí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405037/smrtici-tajnosti-Y8q-405037.jpg 4.6734
Série

Inspektorka Erika Fosterová 6.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno (ekniha) · Cosmopolis
Orig. název

Deadly Secrets · 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (266)

Kniha Smrtící tajnosti

Přidat komentář
jaroslav63
dnes

Erika se v každém dalším díle řady chová víc jako slepice, neschopná mít normální vztahy s ostatními - a to myslím pracovní či přátelské, o partnerovi ani nemluvě. A pořád se diví, že se podle toho chovají i ostatní k ní. Přijde mi to, že už je to za hranou uvěřitelnosti. Podobně jako když Nesboův Harry Hole je sice v každém dalším díle horší a horší alkolohik, ale přesto dělá stále krkolomnější a nebezpečnější kousky.

seracén
včera

Kniha opět nezklamala,nemohla jsem se odtrhnout,už se těším na další knihu.

fis.rena
15. září

Opět pěkný příběh,který je čtivý,má náboj a plyne sám. Moc jsem chtěla rozsáhlejší popis burleskního vystoupení Marissy,poznat ji více než jen jako zmrzlou mrtvolu u vchodu, ale i tak super. Rozuzlení dobré,řekla bych,že i v klidu uvěřitelné a motiv zajímavý. Spokojenost.

ivzu77
13. září

Pro mne zase očekávaná klasika, na tento šestý díl jsem se těšila a nezklamalo mne nic.

Nuttelka
11. září

Mám ráda detektivky, kdy skoro do poslední stránky nevím, kdo je vrah. Další super kniha s výbornou Erikou, úplně mám husí kůži z toho všeho, čeho jsou lidé schopní... Nikdy nevíte, jací jsou vaši sousedé, nebo lidé, o kterých si myslíte, že je dobře znáte.
Roberte, těším se na další tvé knihy s Erikou a s čím dalším na nás vyrukuješ :-)

Martina23275
06. září

Další super knížka a dej. Hned od zacatku vás knizka vtahla do děje a nemohla jsem od ni odtrhnout oči. A potom ten závěr, kdy mi padla čelist kdo to udelal. To jsem byla opravdu v šoku. Všechny knizky se mi moc líbily, ale tahle byla jiná v tom, ze vraha opravdu zjistíte na konci.

Yorika
06. září

Po slabších dílech zase o něco propracovanější příběh.Eričin románek ustoupil do pozadí, což jsem uvítala.Měla jsem pocit, že Bryndza se občas nemohl rozhodnout jestli píše lovestory nebo detektivku.
Tento příběh má spád a bavil mě tak asi nejvíce ze všech jeho detektivek s Erikou.

iška
03. září

Napínavé, svižné, prostě bezvadná detektivka.