Smrtící tajnosti ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit dívku na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu během vánočních svátků? Po posledním, velmi bolestném případu se detektiv šéfinspektor Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne se svým týmem na vraždě krásné tanečnice burlesky pracovat, najdou souvislosti s útoky ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou. Jen toto napadení však skončilo smrtí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405037/big_smrtici-tajnosti-Y8q-405037.jpg 4.62012
Série:

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 6.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Cosmopolis
Originální název:

Deadly Secrets, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (545)

Kniha Smrtící tajnosti

martin9929
29. května

Asi zatím nejlepší díl.

_Lucie_97
10. května

Další pokračování série, které jsem přečetla jedním dechem. Jsem moc ráda, že autor trochu změnil běžný styl vyprávění příběh, takže jsem si užila ten aha moment, kdo je vrahem a co se doopravdy stalo. Už teď se těším na další díl


monika0356
09. května

Skvele cteni, knihy se ctou samy, urcite doporucuji precist celou serii.

judith141
08. května

Tak tenhle díl byl za mě naprosto super!!!

Dada077
07. května

(audio, číta Martin Stránský! - top )
Dobrý príbeh, dobré postavy, koniec prekombinovaný ako keby téma na príkaz, mne by stačil aj klasický koniec krimi, ale aj tak hodnotím plným počtom hviezdičiek. Bryndza u mňa ostáva jedným z top autorov.

sestraJoy
25. dubna

TENHLE PŘÍPAD JE ODPORNÁ BAŽINA. VŠICHNI JI NENÁVIDĚLI .... Erika a její vánoční případ. Jede si to svoji pohodičku, jako ostatní knihy a možná i proto se autor snažil konec nějak osvěžit a speciálně vykombinovat. Je to fajn, ale asi si dám chvíli pauzu.

Mike99
16. dubna

Mám příběhy Eriky rád, stejně jako kdysi, když jsem hltal už za bolševika dostupné příběhy Steva Carelly :-) (od Ed Mc Baina). V závěru zvrat, ale zase ne tak překvapivý.

Grety
27. března

Kniha je čtivá, napínavá a Erika je sympatická vyšetřovatelka. Za mě super.

1 ...