Pojď se mnou, Radko!

Osmnáctiletá Radka si brzy uvědomuje, že krása, kterou ji příroda obdařila, není vše, že hlavní je potkat opravdovou lásku a nalézt pevné místo v životě. S tímto poznáním překonává nejrůznější úskalí: hrozí se rozkolu mezi rodiči, plno nástrah jí přináší škola, hlava se zatočí při pohledu do Jeho očí... Její kluk je hezký jako obrázek, chytrý jako kniha, je hodný - ale stačí to? Je takový, aby se na něj mohla vždy spolehnout? Radka odpovědi na své otázky nachází o prázdninách, které tráví s partou přátel v Itálii....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2176/pojd-se-mnou-radko-4Nk-2176.jpg 4.3491

Radka 3.

Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Víkend

Kniha Pojď se mnou, Radko!

Ella161
26.09.2020

Radčina cesta za štěstím byla dlouhá, plná chyb, ale i úspěchů. Hodnotím všechny tři díly dohromady. V první jsem jí fakt nesnášela. To, jak opovrhovala každým a vším. Kráse a hezký vzhled nadevše! Chudák Pavel si s ní něco vytrpěl. Ale jsem ráda, že jí ukázal jiný pohled na svět a Radka se nechovala zas až taková nána. Druhý díl jsem probrečela. No jo, fakt si nedělám legraci. Přišlo mi strašně smutné, jak se Radka na Pavla vykašlala, že na něho nečekala a nechala se oblbnout hezounem Erikem! Erika jsem nikdy neměla v lásce. Choval se jako gentleman a co z něho vykvetlo! Bídák jeden. No ale jak se zachovala Radka k Pavlovi, tak se Erik zachoval k Radce. Vlastně si to zasloužila za všechno, co Pavlovi udělala! Tenhle, tedy třetí díl, se mi líbil nejvíce. Radka konečně dospěla, měla smysluplné názory. Jejich dovolenou v Itálii jsem si moc užila. Hlavně ty chvíle s Pavlem! To byl vždycky můj favorit. Správný, věrný kluk. Radku moc miloval a já jsem ráda, jak to dopadlo! Konec jsem samozřejmě tak proplakala, protože jsem jim to z celého srdce přála!

Tesssay
25.09.2020

Mam rada celou trilogii o Radce, a i kdyz uz mi davno neni “-nact”, tak se k ni rada cas od casu vracim.

Monkas1
22.09.2020

Mám pořád ráda od LL knihy, taková nostalgie, za mě ano:-)

Ygrayne
04.02.2020

Nejlepší díl celé série, krásné zakončení. Matěje bych kopla do zadku jak mi lezl na nervy...

luci33
25.08.2019

Radka dělala tolik bot, tolik špatných rozhodnutí, že nejde ve třetím díle smazat, co víte z dílů předchozích, a přesto je natolik skutečná, a jejich vzájemně opětovaná touha zkusit to ještě jednou a lépe natolik zřetelná, že jim prostě nejde nefandit.

Aknel26
21.08.2019

Důstojné uzavření celé trilogie, jen škoda, že Radka se z jedinečné osobnosti stává typickou hrdinkou většiny lanczovek – sympatickou dívkou téměř bez záporných vlastností, která umí vše vyřešit a každý ji má rád. I na slohu je znát, že knížka vyšla dlouho po prvním dílu, v autorčině nejplodnějším období. Zatímco první dva díly jsou psané v minulém čase, tento je jako většina knížek v přítomném.

Iva B.
10.06.2019

Tohle je asi moje nejoblíbenější od LL. Čtu si ji každé léto a pořád mě to baví :) Je to taková nostalgie, návrat do puberty a období, kdy člověku nemusel nic řešit :)

Pája699
27.05.2019

Další z mých oblíbených triolgie z dětských let :-) Ať je mi kolik je, ale vždy když potřebuji nějaký oddech, ráda si knížky od paní Lanczové přečtu. Má to příběh, děj, zasmějete se, není to na jendo brdo. I když tento poslední bych o trošku zkrátila, na můj vkus moc natažené, ale jinak nemám nejmenší vhrýdy :-)