Mé syny zničil heroin

Elizabeth Burton-Phillipsová není spisovatelka. Tuto knihu napsala jako matka dvou chlapců-dvojčat, od třinácti let experimentujících s drogami. Prošla se svými syny celou cestu jejich postupného pádu na dno a věří, že příběh její rodiny pomůže ostatním rodičům drogově závislých vyrovnat se s nastalou situací a snad i v lepším případě těmto událostem vůbec předejít. Zkuste se vcítit do role rodiče, jehož potomek ztratí jakékoli zábrany, protože jeho mysl a tělo ovládl heroin. A zkuste si představit, že máte takové potomky dva. Že vaši synové jsou dvojčata na heroinu, lžou vám, podvádějí vás a okrádají. Co je silnější, mateřská láska, nebo pud sebezáchovy? Co dělat, když vidíte, že ani jejich sourozenecká láska se nestala tím, co by jim mohlo podat záchranné lano? Pevné bratrské pouto představuje spíš přítěž, která způsobuje, že se vzájemně neustále stahují do propasti. Z tohoto začarovaného kruhu existuje jediná cesta ven. A tou je smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21586/big_me-syny-znicil-heroin-SH3-21586.jpg 4.4174
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , Jota

Mum, Can You Lend Me Twenty Quid?, 2006

Kniha Mé syny zničil heroin

alena9989

Skvělá kniha, tohle by měli číst mladý, kteří hazardují s drogami. Aby věděli, jak jejich rodiny trpí. A je pravda, jedna důležitá věc: ten , kdo se chce zbavit závislosti, musí hodně chtít, protože jakákoliv dobrovolná pomoc okolí a rodiny, je Sisyfovská- tedy marná.

Surikata369
02.11.2020

Opravdu silný příběh... Pro mě taková ,,srdcovka", tahle kniha. Co drogy dělají s rodinou feťáka? Toto.

Meggie7
05.10.2020

příběh matky, které heroinu propadli oba synové.. dvojčata .. moc dobré čtení

GYROTOURBILLON
19.08.2020

Kniha napsaná matkou 2 synů. Věřím , že to psát muselo být těžké . Aktuální téma , drogy jsou všude kolem nás , a spadnout do nich není problém..V bytě kde bydlím -tedy nad námi se jedna takováto osoba tehdy 17 nacházela. A že to uměla rozjet - radši nekomentuji ... údajně sjetá napadla vl. otce , který ji tedy spacifikoval.

Kája95
02.12.2019

Knih o drogách vyšlo spousta. Stejně jako ty o holocaustu, islámu atd atd se hodnotí těžce. Samozřejmě je to hrozný příběh. Ale tentokrát ve mě nic moc nezanechal. Ale věřím že ostatním se bude líbit

Kjája
09.10.2019

Paní má můj obdiv, že musela čelit noční můře všech rodičů a sebrala sílu napsat tohle "varování"...

vendul_
29.07.2019

Je to ošklivé téma. Jen čistě z mého pohledu, kniha mě někdy v třetí třetině začala "nudit". Vše se opakovalo (jasně, vím, že je to podle skutečnosti a drogy tohle si lidmi dělají) a komentáře sester atd mě spíš rušily. Nevím, četla jsem lepší knihy na toto téma. Každopádně někomu třeba zrovna tahle sedne.

Pája699
24.05.2019

Další kniha, která mě o drogách nezklama. krásně napsané