Teď, nebo nikdy

Teď, nebo nikdy

Detektivní román s psychologickou zápletkou vypráví příběh lékaře, který je za nejasných okolností postřelen, jeho žena zavražděna a malá dcerka unesena. Lékaři se po návratu z nemocnice ozvou únosci s žádostí o výkupné a on na radu svého přítele právníka uvědomí o únosu policii. Je ovládán jedinou myšlenkou, najít svou dce... celý text

Lékaři se po návratu z nemocnice ozvou únosci s žádostí o výkupné a on na radu svého přítele právníka uvědomí o únosu policii. Je ovládán jedinou myšlenkou, najít svou dcerku, ale akce skončí neúspěchem a hrdina se rozhodne pátrat po dítěti sám i přesto, že policie ho podezřívá z vraždy manželky. V pátrání mu pomáhá jeho bývalá přítelkyně, agentka FBI, a společně začnou rozmotávat klubko falešných stop a záhadných souvislostí až k nečekanému a dramatickému rozuzlení. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21505/ted-nebo-nikdy-OjM-21505.jpg 4.154

No second chance (2003)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub

Adelka123456

Tak tohle patří ke Cobenovým lepším kouskům...

Pavlnka

Moc mě kniha nenadchla, kdo to byl, jsem tušila už od začátku, i když pořád docházelo k nějakým novým odhalením. Ale zase úplná ztráta času to není.

moudivlacek
04.10.2016

Tak tomu říkám psychologický román s detektivními prvky. Úžasně vyvedený příběh, který zanechává velmi silný dojem i dost dlouho po přečtení knihy.
Závěr vám doslova vyrazí dech. Bují zde velmi silné emoce, vysoké napětí, plno překvapivých zvratů.
Bylo to moje první setkání s autorem a rozhodně se podívám po nějaké jeho další knize.
Doporučuji!!!!

čekanka13
12.04.2016

Četlo se to hezky, ale neškodilo by vynechat "vatu". Asi tak 300 stránek by pak úplně stačilo a přitom by vše podstatné zůstalo.

Juzzy
02.01.2016

Opět vynikající. Není co dodat.

ŽanKaa
18.09.2015

Túto knihu som práve dočítala a zanechala vo mne ako vlastne všetky Cobenove knihy silný dojem.Ani na sekundu som sa nenudila a nemala chuť odložiť ju ako sa to pri niektorých knihách stáva.Síce
ma opäť nesklamala moja intuícia a tušila som kto za všetkým stojí dosť dlho dopredu,ale aj napriek tomu dávam pomyslených 10 bodov z 10.

Moniks
08.01.2015

Moc povedená kniha od začátku až dokonce.....napínavé,smutné a konec srdcervouci!!!!!nečekaný!!!!doporučuji přečíst:-)5hvězd!

Kateřina1011
17.09.2014

Moje druhá knížka od tohoto autora, také nezklamala.

laklom53
22.03.2013

Souhlasím ,velice dobrá kniha.

Aliii
04.09.2012

Napínavá kniha, která příznivce žánru určitě nezklame.