Němý svědek

Němý svědek https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410334/bmid_nemy-svedek-nhw-410334.jpg 4 201 68

Emmino nejtemnější tajemství je pohřbené hluboko v minulosti. Pravda ale nezůstane skryta dlouho… Emma je milující manželka a oddaná matka… a také vrah. Léta mlčí o mrtvém milenci, kterého pohřbila v zahradě. A mohla by to tajit dál, kdyby byl její život méně dokonalý. Emmin manžel Alex chce, aby se přestěhovali, ale dokud se jí nepodaří zahladit veškeré stopy svého zločinu, nemůže jen tak dům opustit. Když se rozhodne tělo vykopat, zjistí, že hrob je prázdný. V panice se Emma ke všemu přizná manželovi. Ale to je jen začátek. Později o ní Alex zjistí věci, které by býval rád věděl dřív. A také věci, které by raději nevěděl vůbec.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Silent Victim , 2018

Pavlína2019
06.03.2024 5 z 5

Mě se kniha velice líbila. Velmi dobře se mi četla. Prostě mi téma sedlo. A hlavně se mi líbilo, že jsem pořád nemohla přijít na to, kdo je ten opravdový cvok. Já doporučuji.

Janaves
07.10.2023 2 z 5

Do čtení jsem se nutila. Téma dobré, ale příběh ne.

čef
30.09.2023 3 z 5

Doporučuji vřele všem těm, kteří mají v oblibě moderní psychothrillery v té nejčistší formě. Mohou se ponimrat všemi záhyby duší všech 4 zúčastněných osob a hádat, jak to všechno vlastně bylo a kdo je ten největší psychouš a manipulátor. Pro mne to tedy vůbec nebylo. Vztah dívka versus učitel mne nebere, hádky mezi postavami a mazlení s děťátky mne taky nerozněžní. Přeji však samozřejmě postiženým příjemnou zábavu.

dencazrnu
05.02.2023 3 z 5

Za mě zajímavý thriller, který byl celkem dobře napsaný. Líbilo se mi, že kniha střídala pohledy různých osob a měli jsme možnost podívat se i do minulosti. Díky krátkým kapitolám kniha rychle ubíhala. Ale i přes to všechno hodnotím knihu jako průměrnou. Nebyla špatná, ale knih v tomto žánru je velké množství a já musím přiznat, že jsem se nedokázala úplně začíst a už teď, když po pár dnech píšu recenzi moc nevím, o čem kniha byla. Takže knihu spíše hodnotím mezi ty lehčí a méně propracované, ale čtivost se knize upřít nedá.. :-)

Veve11111
16.12.2022 5 z 5

Napätie sa pomaly stupňovalo, dej gradoval. Do poslednej kapitoly rozmýšľate, kto je vlastne "dobrý" a kto "zlý". Čo sa tam vlastne stalo? Takéto knihy mám rada. Aj keď záver taký predpokladaný, žiadny wow efekt, ale celkovo knihu hodnotím veľmi pozitívne.

Lexie321
09.06.2022 4 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila. Jednotlivé kapitoly a postavy, čo ich rozprávali sa dobre a rýchlo čítali. So záverom som bola osobne spokojná.

TeriLoch
21.05.2022 4 z 5

Téhle knížce jsem moc velké naděje nedávala a o to víc mě mile překvapila! Příběh zajímavý, líbily se mi návraty do minulosti a pohled na věc od více postav. Díky krátkým kapitolám se knížka dobře a rychle četla. Doporučuji :)

Holly.W
18.01.2022 4 z 5

Od knihy jsem moc nečekala, ale mile mě překvapila. Četla se dobře, nenudila jsem se, dokonce jsem místy byla i napnutá, jak to bude pokračovat. Takže za mě dobrý.

micha-ella
05.01.2022 3 z 5

Typický thriller pro ženy - do polovičky čtivé, další polovina volovina, konec béčkový. Do děje je vraženo skoro všechno, co by mělo být překvapující, ale je toho nad soudnou míru. Četla jsem i autorčinu knížku Pravda a lži - a ta se mi zdála ještě slabší.

Miro67
05.01.2022 4 z 5

Dostat se do spárů manipulátora změní život v peklo. O to víc je to tragické, když jeho kouzlu podlehne mladá dívčina.
Příběh je věrohodný, vyprávěn z pohledu tří hlavních postav. Takže všem vidíme do hlavy a překrucování pravdy ze strany Luka na nás neplatí. Bude mít Emma nakonec štěstí, že vše ji pomůže překonat Alex, partner, který slíbil s ní zůstat v dobrém i zlém?

em75
27.11.2021 4 z 5

Líbily se mi krátké kapitoly a vyprávění z více pohledů. Hodně napínavá kniha, přemýšlela jsem, kdo je opravdu blázen. Jen ten konec mě malinko zklamal. Ten být trošičku jinak, dala bych plné hodnocení.

ivana1975
07.08.2021 5 z 5

Tak toto bolo brutálne... Fuj ešte teraz mám zimomriavky. To čo zažívala Emma by som nezvládla a klobúk dolu pred autorkou, že sa pustila do takejto témy. Za mňa všetky hviezdičky

preciousek
21.07.2021 5 z 5

Právě docteno, za mě paráda, krátké kapitoly, takže to odsejpalo a byla jsem napnutá, kde je vlastně pravda.... Doporučuju

Januli
06.05.2021 3 z 5

Banda psychicky nemocných lidí, takhle hodnotím postavy. Příběh je takový mišmaš, který má dost mezer. Ale dočetla jsem to, kapitoly krátké a pokud nepřemýšlím nad tím vším tak i čtivé.

princesse
02.05.2021 4 z 5

Vcelku pěkná cvokárna. A tak to mělo i být, takže určitě kniha splnila očekávání. Čtivé to bylo rozhodně, mělo to spád a krátké kapitoly tomu výrazně pomáhaly.

jana79
13.03.2021 4 z 5

Tak hned v prvni stránce přišel trošku šok i zklamání, protože mi přišlo, ze uz je odhalen konec a kniha bude jen o tom jak k tomu došlo. Ale kupodivu ne, jen mi některé části přišli moc rozepisovane a jiné zas tak rychle jakoby našup napsané. Ale kniha je vcelku zajímavá, upoutá tím, že chcete vědět, jak to bylo a od určité části (nechci prozradit děj) chcete vědět, co se vlastně stalo. Je to dobrá detektivka a kniha stojí za prectenim, ale takové to wow a čtení jednim dechem s mrazenim v zádech nečekejte. Přesto doporučuji mě se líbila.

RebeccaLynn
12.03.2021 2 z 5

Na můj vkus překombinováno: vyprávění ve dvou časových rovinách ě ještě z pohledu různých lidí. Autorka to asi chtěla udělat zajímavé, ale na mě to nefungovalo. Nezvládla jsem dočíst.

SilvieSisinka
22.12.2020 4 z 5

Tak tahle kniha je ta co se čte sama.

Řinakateřina
17.12.2020 4 z 5

Skvělá knížka , mělo to spád, konec malinko překombinovaný, ale stojí za přečtení :)!

gordon13
04.12.2020 3 z 5

No, začalo to dobře..celkem napínavý a zajímavý příběh se v druhé polovině zvrhl v docela nevěrohodnou slátaninu,kterou jsem měla problém dočíst. Škoda, začátek byl nadějný...

tajemství thrillery pro ženy

2019  74%Němý svědek