Němý svědek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emmino nejtemnější tajemství je pohřbené hluboko v minulosti. Pravda ale nezůstane skryta dlouho… Emma je milující manželka a oddaná matka… a také vrah. Léta mlčí o mrtvém milenci, kterého pohřbila v zahradě. A mohla by to tajit dál, kdyby byl její život méně dokonalý. Emmin manžel Alex chce, aby se přestěhovali, ale dokud se jí nepodaří zahladit veškeré stopy svého zločinu, nemůže jen tak dům opustit. Když se rozhodne tělo vykopat, zjistí, že hrob je prázdný. V panice se Emma ke všemu přizná manželovi. Ale to je jen začátek. Později o ní Alex zjistí věci, které by býval rád věděl dřív. A také věci, které by raději nevěděl vůbec....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/410334/nemy-svedek-nhw-410334.jpg 4.216
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

Silent Victim (2018)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Němý svědek

Přidat komentář
kanitsuj
včera

Příběh je poměrně originální, protože situace, od které se odvíjí, je zároveň děsivá i absurdní. Postupem času, kdy už všichni zúčastnění kopou nebožtíka, bohužel absurdnost začne převládat. Jak stránky ubíhaly, problémy hlavní postavy s jídlem mne už vyloženě obtěžovaly a nebýt trochu napětí těsně před koncem, možná bych knížku ani nedočetla. Problematický byl i manžel hlavní postavy, který šel doslova přes mrtvoly, nedovedu si představit, že by někdo takový skutečně existoval a to jeho tušení nebezpečí, to už byl opravdu úlet, k němuž se autorka musela uchýlit, jinak by neměla jak to celé ukončit.

Veju007
18. srpna

Emma má ve skříni schovaného pořádného kostlivce...a taky pohřbeného na rodinném pozemku!
Po delší době zase trošku napínavější thriller, který zachycuje i trošku kontroverznější témata a kterou zhltnete za víkend.
Líbil se mi pohled na děj očima vícera postav a charaktery hlavních hrdinů konečně zase jednou dávaly vcelku smysl.
Nečekala jsem tolik zvratů a teorie o tom, kdo co udělal jsem během čtení několikrát překopávala a klidně bych knížce přidala třeba další stovku stránek na ještě pořádnější a napínavější teror. Ale jinak, jo, super, já se bavila!

Fashion
10. srpna

Je to také 7/10 miestami je fajn a niekedy sú tam zbytočné stránky o ničom...dej je zaujímavý ale koniec by som si vedel predstaviť iný no v celkovom hodnotení nesklamala.

Mono.666
05. června

Dnes som si ju kúpila, verím že nesklame :)

Stanislava27
15. května

Mne sa kniha osobne veľmi páčila.

eva2114
19. dubna

Precitana za jeden den. Nie zla. Nie exkluzivna. 80%