Němý svědek

Němý svědek https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410334/bmid_nemy-svedek-nhw-410334.jpg 4 201 68

Emmino nejtemnější tajemství je pohřbené hluboko v minulosti. Pravda ale nezůstane skryta dlouho… Emma je milující manželka a oddaná matka… a také vrah. Léta mlčí o mrtvém milenci, kterého pohřbila v zahradě. A mohla by to tajit dál, kdyby byl její život méně dokonalý. Emmin manžel Alex chce, aby se přestěhovali, ale dokud se jí nepodaří zahladit veškeré stopy svého zločinu, nemůže jen tak dům opustit. Když se rozhodne tělo vykopat, zjistí, že hrob je prázdný. V panice se Emma ke všemu přizná manželovi. Ale to je jen začátek. Později o ní Alex zjistí věci, které by býval rád věděl dřív. A také věci, které by raději nevěděl vůbec.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Silent Victim , 2018

Haduwig
30.08.2019 3 z 5

Co může čtenáře nalákat více, než pohřbený milenec, který zmizí? Bohužel očekávání se nenaplnilo. Byť je autorčin styl psaní čtivý a začátek Vás chytne, postupně kniha ztratí tempo. Emma ve mě mnoho sympatií nevzbudila, žádný význačný zvrat se nekoná a gradace příběhu selhává. Němý svědek není špatná kniha, ale po pár dnech nemáte důvod si na ni vzpomenout.

alilunka
26.08.2019 2 z 5

Knížka se od začátku vyvíjela docela slibně. Ale v druhý polovině knížky už je celkem jasný, jak to dopadne. Závěr to ovšem totálně zazdil a zklamalo mě, že to zabralo sotva 4 stránky a ještě to bylo odfláknutý.. za mě tak 6/10. Škoda.

kanitsuj
20.08.2019 3 z 5

Příběh je poměrně originální, protože situace, od které se odvíjí, je zároveň děsivá i absurdní. Postupem času, kdy už všichni zúčastnění kopou nebožtíka, bohužel absurdnost začne převládat. Jak stránky ubíhaly, problémy hlavní postavy s jídlem mne už vyloženě obtěžovaly a nebýt trochu napětí těsně před koncem, možná bych knížku ani nedočetla. Problematický byl i manžel hlavní postavy, který šel doslova přes mrtvoly, nedovedu si představit, že by někdo takový skutečně existoval a to jeho tušení nebezpečí, to už byl opravdu úlet, k němuž se autorka musela uchýlit, jinak by neměla jak to celé ukončit.

Veju007
18.08.2019 4 z 5

Emma má ve skříni schovaného pořádného kostlivce...a taky pohřbeného na rodinném pozemku!
Po delší době zase trošku napínavější thriller, který zachycuje i trošku kontroverznější témata a kterou zhltnete za víkend.
Líbil se mi pohled na děj očima vícera postav a charaktery hlavních hrdinů konečně zase jednou dávaly vcelku smysl.
Nečekala jsem tolik zvratů a teorie o tom, kdo co udělal jsem během čtení několikrát překopávala a klidně bych knížce přidala třeba další stovku stránek na ještě pořádnější a napínavější teror. Ale jinak, jo, super, já se bavila!

Fashion
10.08.2019

Je to také 7/10 miestami je fajn a niekedy sú tam zbytočné stránky o ničom...dej je zaujímavý ale koniec by som si vedel predstaviť iný no v celkovom hodnotení nesklamala.

Mono.666
05.06.2019

Dnes som si ju kúpila, verím že nesklame :)

Stanislava27
15.05.2019 5 z 5

Mne sa kniha osobne veľmi páčila.

eva2114
19.04.2019 4 z 5