Zlomené srdce ekniha

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358802/zlomene-srdce-DpV-358802.jpg 4.4450

David Raker 7.

Detektivky, krimi, Romány, Thrillery
Vydáno (ekniha), Mystery Press

Broken Heart, 2016

Kniha Zlomené srdce

Warty

Jako vždy se od příběhu nešlo odtrhnout. Skvěle napsané a neskutečně napínavé. Zatím se mi tento díl asi líbil nejvíc.

vila_z_lesa

Wow, Weaver opravdu umí, šlo vidět, že si psaní knihy užil. Tenhle díl mě bavil snad nejvíc.

EmillyT

Napínavé a čtivé jako všechny knihy T. Weavera. Jen mi přijde, že případ od případu je překombinovanější a překombinovanější, ale možná je to i tím, že čtu celou sérii postupně a neprokládám to jinými knihami.

iveta3689

Děj je napínavý, tohle Weaver prostě umí. Člověk se nedokáže od knihy odtrhnout. Indicie, které David nachází a propojuje a celé pátrání je trochu moc překombinované. Ale pokud nebudeme knihu analyzovat a necháme se jen unášet, tak je výborná.

lifeoptimist

hvězdičku beru, protože jsem se jaksi nemohla začíst přes tu "filmovou přehršel" ale poslední třetina knihy, to pak byla jízda

AnneH7
29.12.2020

Rozjezd trochu pomalejsi, ale druha polovina knihy byla opet skvela.

petra2284
13.12.2020

Kniha opet super

Lenia1606
14.11.2020

Moc se mi líbila. Na konci jeden zvrat za druhým. Napínavé, propracované. Těším se na další kousek.