Zlomené srdce ekniha

Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358802/big_zlomene-srdce-DpV-358802.jpg 4.3620

David Raker 7.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Mystery Press

Broken Heart, 2016

Kniha Zlomené srdce

Kami33

I když mám tuto sérii ráda, tento díl už mi přišel opravdu překombinovaný.

EliskaD

Co mám po 7 dílech k Timu Weaverovi a jeho sérii s Rakerem stále psát? I další příběh je velmi čtivý, napínavý a stále si drží originalitu co do zápletky jako takové, tak i momentů překvapení v při jejím rozuzlování.

tami1

Knize prospěla skutečnost, že tentokrát detektiv Riker řeší jen jeden případ. Tempo je skvělé, tedy až do doby, kdy se autor té jednoduchosti lekne a začne vše zdlouhavě vysvětlovat a tím natahovat. Přesto je kniha čtivá a zábavná.

vladka16

Jo, jo, jo, moje druhá kniha od tohoto spisovatele. Přiznám se, že detektivky moc nečtu. Tedy do teď , asi se poohlédnu i po dalších knížkách od Tima Weavera. Jen koukám, že jsem nezačala od prvního dílu, ale asi mi to nebude až tak vadit. David prostě umí.

JaniMa

Tenhle díl to u mě měl těžké už od úvodních kapitol. Přijde mi, že do filmového světa se poslední dobou v různých knihách vydávám až příliš často. Přerušit kvůli tomu čtení série se mi ale nechtělo.
Jsem ráda, že jsem si před čtením tohoto dílu dala od série malou pauzu, protože knihy v ní jsou svým způsobem na jedno brdo. Zlomené srdce nabízí celkem napínavý příběh s nepříliš překvapivým, ale srozumitelným vyústěním. Davidův pohled na život mi přijde zvláštní, stejně jako chování některých aktérů popsaného příběhu, ale kdo ví… třeba je problém u mě.
V dalších knihách bych ocenila více zvratů nebo paralelních dějových linek, které by do knihy přispěly kapkou života. V knize postrádám cokoliv originálního, podle čeho by se mi mohla zapsat do paměti. Vylíčení prostředí, charakterizace postav, popis akčních scén, ... nejsou špatné, ale zdají se psané stále podle stejného schématu.

Evaho73

Táto kniha mala naozaj zaujímavý a pútavý začiatok. Záhada okolo zmiznutia ma okamžite zaujala. Postupne však autor začal vytvárať príliš veľa vedľajších zápletiek a vedľajších príbehov, vďaka ktorým som začala strácať záujem o skutočné zmiznutie a začalo ma to trochu nudiť. Nemôžem si pomôcť, hoci príbeh mal  svoju atmosféru aj  postavy sú slušne vyprofilované, ale  bolo tam jednak dosť  ťažko uveriteľných scén  a jednak dej bol zbytočne zdĺhavý, čo v závere ubralo na efektívnosti.

edith79

Parádní díl. To filmové prostředí let minulých, ta příchuť noir hororů, to hollywoodské pozlátko...to bylo naprosto skvělé. Strašně mě to bavilo. Samozřejmě je to David Raker, takže některé situace a zápletky jsou méně uvěřitelné, ale já mu to všechno odpouštím, protože atmosféra knih Tima Weavera mě prostě vždycky dostane.

Eduarda

Ale tak to mě fakt bavilo! Název je divočina, to jo, ale jinak to má všechno! Zmizení, záhadu, zločin, tajemství, atraktivní prostředí, postupné odkrývání historického příběhu, provázané detaily a vychytávky, sympaťáka Rakera a ještě něco navíc (tentokrát v podobě menšího množství bizarně brutálních scén, za to bych snad dala i šestou hvězdu).