Pája699 Pája699 komentáře u knih

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Jednu hvězdičku prostě ubrat musím. Tento díl nebyl pro mě zase tak DOKONALÝ. Předchozí díl nastavil laťku hodně vysoko! Ava a Luc….to je kapitola sama pro sebe. Ráda bych je viděla spolu... buď ať je dá autorka dohromady, nebo ať jim najde někoho jiného do páru. Tohle natahování jak v seriálu Dallas mě upřímně začíná štvát a nudit a jsem z toho i vytočená :-D Konec velmi zajímavý a jsem zvědavá, jak tohle všechno dopadne a bude pokračovat….Prvního vraha jsem si tipla hned, jak se objevil na scéně. Druhý vrah by mě ani ve snu nenapadl. Z toho jsem byla překvapená. Jinak pokračování téhle úžasné série mohu jen doporučit!

13.10.2021 4 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

O chlup se mi Prokurátor líbil více, ale to neznamená, že Komisař byl špatný a nudili by jste se u něj. Za mě super čtení. Má to švih, akci, žádná zbytečná omáčka kolem. To se mi u spisovatelky líbí, že zbytečně scény nenatahuje na x stránek. Méně je opravdu někdy více. Radek sympaťák, Zuza trošku naivní husička, ale co, krásně se doplňovali a mě se to líbilo a bavilo. Těším se na pokračování.

13.10.2021 4 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Chtěla jsem ubrat jednu hvězdu za rychlý konec s dopadením pachatele a málo vysvětlení motivu celkově. Za mě by si to pár stránek zasloužilo, ale ne, takhle kniha si zaslouží 5 hvězd. Byla to jízda a nenudila jsem se ani trochu Halucinace, zlé sny, strach a následné sebevraždy. Na koleji v Cambridgi se děje něco podivného. Odpovědí se musejí dopátrat detektiv Mark a sympatická posila Lacney, která mě hrozně baví. Za mě neskutečný příběh.

08.10.2021 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Nemůžu jinak, ale mě to prostě bavilo a čtení jsem si maximálně užila. Odlehlý ranč Broken Bar, mrazivá zima, divočina, pomalu nikde ani živáčka. Určité popisné scény jsou brutální a mě až mrazilo v zádech. Přeživší, statečná žena Sarah Bakerová si získala moje sympatie. Romantika + krimi, najdete v knize od každého něco. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče byl můj hrdina, který byl Sarah přítelem, velkou oporou a nakonec i zachráncem.

„Hra začíná v okamžiku, kdy obě strany vědí, že se hraje….“

04.10.2021 4 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Já jsem spokojená sice to bylo místy zbytečně natahované, ale za mě i tak super počtení. Komisařce D.D. začínám přicházet na chuť. Celou dobu jsem si myslela, že jsem vraha odhalila a stála si zatím, jen jsem čekala až na to vyšetřovací tým přijde taky. Nooo konec mi ukázal, že jsem se spletla a bylo zase všechno jinak :-D Za mě úžasná kniha

29.09.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Opravdu mám ráda příběhy Kim Stoneové a celé jejich party, ale ruku na srdce, tohle mě prostě nebavilo. Chybělo mi tam napětí, nějaký waw efekt se taky nekonal. Tak nějak to lehce plynulo a byl konec. Za mě určitě nejslabší díl a zlatá střední cesta..neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne.

29.09.2021 3 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Jednu hvězdu ubírám za poměrně vleklý a trošičku nudný začátek. Jako chápu, že to tam muselo být, aby to nakonec všechno do sebe zapadlo a mělo to hlavu a patu a čtenář se zorientoval, ale i tak…pak jako když lusknete prsty se rozjel neuvěřitelně šťavnatý příběh, který vám nedal spát a nutil vás číst dál a dál. S čistým svědomím můžu doporučit a určitě sáhnu po další knize od autorky. Na tetu Lydii mám averzi ještě teď a je mi z ní zle…

22.09.2021 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Pecka. Tehle příběh mě vážně dostal a neskutečně bavil. Vtipné hlášky a chování dědečka Marvina taky neměli chybu. Dědeček jde s dobou :-D Forenzní psycholožka Zoe a agent FBI Tatum tvoří super dvojici, která se krásně doplňuje. Zoenina minulost se prolíná s přítomností brrrr. Nudit se určitě nebudete. Konec slibuje další skvělé počteníčko druhého dílu, těším se.

21.09.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Další pěkná oddychovka z pera autorky. Stále mám úsměv na tváři, když si vzpomenu na příběh sympatické Emerie a rozvodového právníka Drewa. Vtipné dialogy tomu dodávájí šmrnc a jiskru. Za to když si vzpomenu na Alex, tak mám naběhnutou žílu na čele, jak jsem rozčilená z její chamtivosti a celkovému chování. Peníze, peníze a zase peníze. Silně nesympatická postava. No a ten konec….málem slza ukápla.

14.09.2021 5 z 5

Pandemie Pandemie Franck Thilliez

Thilliez mě opět nezklamal.....
Přiznám se ale, že se mi do knihy moc nechtělo díky dnešní době, kdy o pandemii slyšíme od rána do večera skoro 2 roky. No přátelé, byla jsem mile překvapena, jak mě děj dostal a uchvátil. Chvílemi mě až mrazilo, jak se to podobá realitě. Perfektně napsané, za mě určitě na 100% doporučuji k přečtení. Kruh se uzavřel….

14.09.2021 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Wow, tak tohle bylo něco. Autorka si mě pěkně povodila jak loutku na provázku. Odsouzený sériový vrah Hamish, k tomu sympatický a charismatický. Je opravdu vinen, či nevinen? Dokonalá zápletka, má to švih, prostě luxusní záležitost. A to rozuzlení…tak nějak jsem tušila, kdo nakonec asi bude vrah, ale i tak, rozuzlení mě prostě dostalo . Vypadá to, že jsem si našla další oblíbenou autorku.

07.09.2021 4 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Tak tohle byla hodně velká pohádka, která mě moc neokouzlila. Na můj vkus moc přeslazené, jak cukrová vata. Kráska a Zvíře v jiném podání. Ani to moc nezachránilo, že to mělo takovou malou „krimi“ zápletku. Autorku mám ráda, ale tohle mi prostě nesedlo a ani popravdě moc nebavilo.

02.09.2021 3 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Tak tohle byl opět povedený případ inspektora Adama Fawleyho. Brutální, mrazivé, dech beroucí. Chvilkama jsem měla našlápnuto na správnou stopu, ale autorka mě zase svedla z cesty. Píše prostě skvěle. Vše dopodrobna popsané, podezřelých víc než dost, ale z odhalení vraha jsem byla svým způsobem „znechucená“. Závist není vůbec dobrá vlastnost a kam až to dospělo…..Konec opět otevřený, určitě další díly budou stát za to .-) doporučuji k přečtení.

02.09.2021 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

(SPOILER) Tak tohle mi neskutečně sedlo. Miluju box a prostřední MMA, tkž tato kniha byla jak dělaná mě na míru Za mě jedno velké ANO a jdu hned objednat zbylé díly ze série. K tomu úžasnááá obálka, moje srdce plesá. Jednu malou výtku bych přeci ale jen měla. Epilog byl více rozvedla, takové hodně krátké sdělení, jak to s hlavními hrdiny Mavericka a Reese dopadlo. Klidně bych byla i po pokračování knihy .-) Příběh mě neskutečně bavil.

„Náš jediný a jedinečný, dámy a pánové! Nejobávanější začátečník, jaký kdy vkročil do tohoto ringu.
KRÁL, Mstitel, Maaaaverick Caaaage!“

26.08.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

(SPOILER) Tak po přečtení tohoto příběhu hořím i já :-D Krásný příběh a perfektně napsaný k tomu. Plus bonusy v podání receptů. Sympatická, energická, vtipná Bianca plná života a temperamentu, wow. „Netvor“ Jackson poznamenaný svým životním příběhem, není nakonec tak špatný, jak se na první pohled může zdát. V přítomnosti Bianci se mu ledové srdce pomalu rozpouští. Jejich vztah byl jak na horské dráze. Jak bylo napsáno v knize: Facka, facka, pusa :-D Lépe bych to nenaspala a ještě si z toho můžete udělat drink :-) Určitě doporučuji a už se nemůžu dočkat další knihy!

26.08.2021 5 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

(SPOILER) Rebeka Murphyová je uvězněná na 5 měsíců na opuštěném ostrově...a proč? někdo ji chce zabít. Je její bratr Johnny stálě na živu? Jak se s tímhle vším popere, aby přežila a uviděla své dvě dcerky? Na tyto otázky dostane odpovědi v této nové knize skvělého autora Tima :-)
Jako upřímně zápletka super, rozuzlení už tak perfektní nebylo, aspoň pro mě. Místy mi přišel děj zdlouhavý, napětí tak akorád. Budu upřímná, David Raker mi tam prostě chyběl. Ty jeho myšlenkové pochody k odhalení pravdy. Třeba se dočkáme i pokračování?? mě by osobně zajímalo, jak to bylo s jejich matkou..proč odešla od 3 dětí ze dne na den?

18.08.2021 3 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Knihu jsem zhltla jak malinu. Byl to přesně ten příběh, který během letních dnů vám vytvoří na tváři ůsměv :-) Nenáročné, pohodové čtení, kde nechybí humor. Příběh sexy Huntera a sympatické Natálie vás určitě dostane a vtáhne vás do svého příběhu. Puberťačka Izzy a její vztah s otcem byl také zajímavý. Jen mohl být více dopodrobna popsán, ale pihu na kráse to neubralo .-) Za mě určitě ano!

18.08.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Kniha se mi líbila, ale příběh lehce pokulhával. Na mě to bylo zbytečně natahované a některé pasáže se opakovaly pořád dokola. Mám tě ráda - verzus rozcházím se s tebou. Strašně jsem se těšila na příběh z prostředí letušek a pilotů a celkově z letiště :-) Ale kniha Výpověď se mi od autorky líbila více. Tady mi chybělo i více humoru. Zlatá střední cesta za mě .-) Knihu ale určitě nezavrhuji a doporučím ji dále k přečtení..záleží na čtenáři :-)

13.08.2021 3 z 5

Krvavý anděl Krvavý anděl Franck Thilliez

Styl psaní je jiný, než jsem od autora zvyklá, ale i tak jsem se tím prokousala :-) Jak už tu bylo řečeno i já první díl četla bohužel až jako čtvrtý :-( Na druhou stranu jsem ráda, že konečně vím, jak to bylé celé a od začátku s Sharkovou manželkou. Teď vše zapadá na své místo. Příběh velmi brutální, brutální a nemilosrdný vrah, který je vždy o dva kroky na před. Jelikož čtu Cartera, tak už jsem na ledacos zvyklá :-D Určitě bych nedoporučila slabším povahám. Mě příběh bavil a zaujal.

09.08.2021 4 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Lisa Ballantyne

Asi by se mi kniha četla líp, kdybych nebyla celou dobu svým způsobem naštvaná. Strašně mě štvalo Angelino chování, ale nejvíc mě zvedalo ze židle a vytáčelo chování matky Donny. Jak Angela mluvila s rodiči, její drzé chování a jak jí to všechno prošlo…jsem v údivu ještě teď. Jako určitě to bylo volání o pomoc a o pozornosti. Je vážně síla, jak jedno obvinění ze sexuálního obtěžování obrátí život na ruby tolika lidem.

09.08.2021 3 z 5