Bez závazků přehled

Bez závazků
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454418/bmid_bez-zavazku-TiB-454418.jpg 4 577 577

S Hunterem jsme to vzali od konce. Potkali jsme se na svatbě – on patřil k přátelům ženicha a já k přátelům nevěsty. Celou svatební hostinu jsme po sobě pokukovali. Jiskřilo to mezi námi. Pak jsem chytila kytici a on podvazek. Když mě konečně vyzval k tanci, mezi řečí navrhnul, abychom dali průchod naší vzájemné přitažlivosti. Jeho nevymáchaná huba mě asi měla odradit, ale opak byl pravdou. Z nějakého důvodu mě to šíleně vzrušovalo. Skončili jsme spolu na hotelu. Příštího rána jsem odletěla zpátky do New Yorku a nechala mu na nočním stolku falešné telefonní číslo. Často jsem na něj pak myslela, ale po posledním nevydařeném vztahu jsem byla odhodlaná nechat podobné frajírky plavat. O rok později jsme se s Hunterem potkali na křtu děťátka našich přátel. Přitažlivost se nevytratila, spíš naopak. Napětí mezi námi se dalo krájet. Tentokrát si vyžádal mé skutečné telefonní číslo. Tak jsem mu nechala telefon na svou matku. Měla zvláštní dar zahnat svými hovory o manželství a dětech jakéhokoli chlapa na útěk. Přišlo mi to vtipné, dokud mámě skutečně nezavolal. Nějakým zázrakem se mu podařilo získat si ji. Nemohla jsem tomu uvěřit. Pak mi oznámil, že letí do New Yorku řešit pracovní zakázku a navrhnul, abychom těch osm týdnů v jednom městě strávili oddáváním se vzájemným sexuálním hrátkách. Třeba se nám tak konečně podaří dostat jeden druhého z hlavy. Osm týdnů skvělého sexu bez závazků? Co jsem mohla ztratit? Byla jsem přesvědčená, že nic. Byl to přece jen sex. Dočista bez lásky. Jenže víte, co se říká – jak si usteleš...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Sex, Not Love , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez závazků. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (129)

monushka
04.05.2024 3 z 5

Tuto knihu jsem dostala v loňském roce k narozeninám od kolegů v práci, kteří ví, že erotická literatura není nic pro mě. Ale byla jsem zvědavá. Strašně mi vadily vulgární výrazy pro krásné věci spojené se sexualitou. Když ale tohle přehlédnu, příběh měl i děj, takže to ve finále nebylo pro mě takové utrpení. A ve finále i přes označení erotický román, ve se nejednalo o erotický román v pravém slova smyslu.

LenkaStr
18.03.2024 3 z 5

Je to čtivé, je to předvídatelné, je to od autorky takový, řekla bych, standard. Hunterova backstory mě rozhodně zaujala víc jak Nataliina, ale asi je to logické, on měl tajemství, ona ne. Jestli jsem něco něčekala, tak že se u čtení i dojmu.


Eliska107107
21.01.2024 3 z 5

Docela fajn. Asi bych snesla více erotiky, když už má nálepku "erotika".;-)

všechny komentáře

Související novinky (3)

10 nejprodávanějších eknih (únor)

23.03.2021


Knižní novinky (2. týden)

10.01.2021


Knižní novinky (14. týden)

31.03.2019


Citáty z knihy (2)

V životě nejde o to, získat velkou výhru. Jde o to, komu zavoláte jako prvnímu, když vyhrajete.


Občas máš v plánu jet přímo, jenže život ti do cesty postaví odbočku a ukáže se, že je to ta správná cesta.


Kniha Bez závazků v seznamech

v Právě čtených7x
v Přečtených848x
ve Čtenářské výzvě39x
v Doporučených28x
v Knihotéce377x
v Chystám se číst238x
v Chci si koupit48x
v dalších seznamech6x