oskarina oskarina komentáře u knih

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Knížka me bavila, každopádně tam neco chybělo. Dala bych spíše 3,5*. Další díly si s nejakou pauzou nejspíš přečtu také, protože me zároveň zajímají další osudy rodiny.

01.02.2020 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nejlepší kniha od paní Mornstajnove! Během prvni půlky knihy jsem mela nespocetnekrat husi kůži. Posledni část knihy me bavila méně, přesto jsem se nemohla odtrhnout.

25.01.2020 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Knížka mi přišla zdlouhavá, necítila jsem žádné napětí, spíš jsem byla chvilkami znechucená z děje :-D
Ke konci jsem si dokonce myslela, že knihu odložím, což by se dle slov níže opravdu u thrilleru stát nemělo..
Upřímně jsem velice překvapená z tak vysokého hodnocení.

15.01.2020 3 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Neurazilo, nenadchlo.

10.01.2020 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Přesně jak píší ostatní - roztomilé a vtipné.
Jen tedy neustále omílání "Óčka" mi přišlo už od začátku trapné.

11.12.2019 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Myslím si, že nějaké části knihy by se daly mnohem lépe promyslet do detailu, chvilkami jsem se bála.

06.12.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

U knihy mi chybí alespoň nějaké napětí, během přečtení člověk propluje životy hrdinů a jak již nekdo zmiňoval, nikdy z nich vlastně není natolik sympatický. Knížka se mi každopádně líbila.

30.11.2019 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Za mě paráda! Hrozně se mi líbil Erotikon a Nejlepší víkend mi přišel podobnější než Prvok, Šampon, Tečka a Karel.
Hartlovi knihy si jsou sice podobné, ale to životy lidí také. Už se těším, až autor napíše další knihu.

22.11.2019 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Oddechovka přečtena během jednoho vecera.. Jen závěr bych brala šťastnější:)

09.11.2019 4 z 5

Štěstí.cz Štěstí.cz Valerie Freiová

Bohuzel jsem ani nedocetla, v pulce jsem knihu odložila. Tematika seznamek mne bavi, zprávy od “zájemců” byly přesné :-D Jen mi tema prislo vcelku spatne uchopene a zpracované.

09.11.2019 2 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Po dlouhé době kniha, do které jsem se začetla hned na první stránce. Nadruhou stranu mne ale moc nebavil závěr knihy. Prislo mi, ze uz se poradně nic nedeje a navic me nastval otevreny konec.

09.11.2019 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

První polovina knihy pro mě bylo až utrpení, ale v půlce se to změnilo a příběh mne hrozně chytnul. Dějová linie Huberta mi přišla výborná.

06.11.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Naprostá bomba! Úžasná oddechovka, moc se mi líbilo, jak byl příběh zapletený (bývalý přítel, bratr ve vězení). Kapitoly jsou vždy popisovány na střídačku z úhlu Tiffy/Leona, zaujalo mne, že se mi střídalo, čí vyprávění mne bavilo víc.

29.10.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha mne bavila, přečetla jsem ji během dvou dnů, ale bohužel mne tolik nenadchla. Děj mi přišel pořád dokola, až na pár výjimek žádné velké zvraty. Hodnotím 3,5*

29.10.2019 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Asi je to tím, že jsem měla velká očekávání, ale kniha pro mě byla mírným zklamáním.
Kdyby šlo hodnotím 3,5*.
Některé úseky jsou zbytečně natahované a něco mi v knize hrozně chybělo, ale nedokážu popsat, co.

18.10.2019 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Výborná kniha! nemohla jsem se odtrhnout. Líbí se mi, jak jsou všechny postavy propojené.
Dle mého názoru lepší než Bábovky.

16.10.2019 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Přesto, že jsem se v knize totálně ztratila a vpodstatě do konce jsem nechápala, jak to tedy s postavami je, dávám 4*, protože mne příběh bavil.

16.10.2019 4 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Opravdu si nepamatuji, kdy naposledy jsem odložila knihu. Mrzi me to, moc jsem se na ni těšila, ale zvládla jsem dojit jen asi do čtvrtky knihy, protože styl psani me vubec nedokázal vtahnout do deje, skoda

01.10.2019 1 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

S Erotikem se nedá srovnávat, každopádně další skvělá kniha od Hartla, určitě si přečtu i další.
A až na jednu část mě moc potěšilo, jak kniha skončila.

27.09.2019 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren