Štěstí.cz ekniha

aneb Jak je těžké najít chlapa Zhruba čtyřicetiletá, svou přirozeností a nadhledem sympatická Aneta časem dospěje k názoru, že život rozvodem nekončí. Za účelem seznámení se proto odhodlá využít novodobou podobu jednoho z nejstarších řemesel – dohazovačství; sama pak třídí adepty a setkává se s případnými muži pro život. Skutečnost leckdy předčí fantazii. Autorka knihy uchopila skutečné zážitky, nepřesolila je, nepřepepřila, zachovala jejich syrovost a připravila k podávání tak, že každé sousto vzbuzuje chuť na sousto další. Žena, která ještě nečetla Štěstí.cz, o hodně přišla. Jednak se nepobavila a nezvedla si spolu s hlavní hrdinkou Anetou sebevědomí, a jednak nezískala algoritmus na životní situaci, která ji může potkat již zítra. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120670/stesti-cz-120670.jpg 2.8148
Romány, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Machart

Kniha Štěstí.cz

Bramhr
25.11.2020

(+ SPOILER) Knihu jsem četla v rámci výzvy 2020 téma...aneb...
Zřejmě bych ji asi ani nikdy nečetla, protože by se také hodila pod Obalku, která se vám nelíbí...
Nakonec jsem ji zfoukla za pár dní a zabila chvíle v tramvaji, ač si již nějakou dobu nevěřím na knihy "na sílu"-do výzvy .
Nakonec mně kniha překvapila, jak jednoduše utíkala a happyend mi tak akorát sednul, ač přitažená za vlasy BYLA

niggle
24.11.2020odpad!

Jsem zvědav, zda se dočkáme i zážitků "sympatického" čtyřicátníka se ženami na seznamce. Mně stačilo: "Touto cestou se chci omluvit všem mužům, kterým jsem tak trochu zavařila zveřejněním jejich teď už ohraných esemesek a zpráv. No tak, pánové, nemračte se, rozšiřte si obzory, nastudujte nové citáty, přeformulujte a slohově vybruste zprávy, které jednoduše vyměníte za ty staré. My ženy za tu trochu práce přeci stojíme." Zřejmě to má být humor, ale možná je to spíš arogance a neschopnost sebereflexe. Ze zkušenosti se seznamkou mohu říct, nic výjimečného... Takže "pánové", klidně se "mračte" (nebo buďte dokonce nas*aní, když vám k tomu dá žena, třeba na seznamce, důvod).

uminaa
25.08.2020

Vtipne napísaná cesta k najdeniu toho pravého ;) Výsledok - zasmiala som sa, párkrát som sa zhrozila, párkrát nahnevala a aj poučila. Nie je to kniha roka, ale svojím spôsobom som po jej prečítaní spokojná. Hlavne to malo šťastný koniec :)

Dresia
07.06.2020

(+ SPOILER) Hlavní hrdinka mi byla tak nesympatický, až se divím, že nakonec našla fajn chlapa ;). Téma je mi (bohužel) blízké, takže vím, že realita odpovídá, ale zpracování mě nebavilo, neseděl mi její smysl pro humor, takže jsem se ani nezasmála.

ujunka
14.04.2020

Aneta mi k srdci moc nepřirostla. Uměla být pěkně protivná a pitomá... Myslím, že její dobrodružství na seznamce je trošku přitažené za vlasy. Copak tolik chlapů na první schůzce navrhuje společné bydlení? I když... U některých člověk asi vážně neví :-D každopádně, kniha se čte dobře, neurazí, nenadchne, zapadne... Dvě hvězdy, ať nežeru :-):-)

Emma007
05.12.2019

Pohodové čtení, které ani neurazí, ani nenadchne. Čte se poměrně dobře, ale musím přiznat, že mě kniha místy trochu nudila, postrádala jsem nějakou větší zápletku. Hlavní postava přechytračelé, lehce potrhlé učitelky, která se na potkání vyspí s každým druhým, mi navíc přišla celkem nesympatická. Doporučuji spíše ženám nad 40, které hledají oddechové čtení.

oskarina
09.11.2019

Bohuzel jsem ani nedocetla, v pulce jsem knihu odložila. Tematika seznamek mne bavi, zprávy od “zájemců” byly přesné :-D Jen mi tema prislo vcelku spatne uchopene a zpracované.

interceptia
10.08.2019

Kniha nezklame, ani neohromí. Je to takové jednodušší čtení někam k vodě, když se vám nechce moc přemýšlet. Hlavní postava Anety na jednu stranu působí sebevědomě a jistě, na druhou je při seznamování docela naivní, což mi nejde dohromady. A nakonec happy end jako v americkém filmu.