To prší moře

Hančin svět naruší poprvé nečekaný rozvod jejích rodičů a střídavá péče, o níž rozhodne soud. V otcově nové rodině se setká s Alešem, synem otcovy ženy. Měla by ho považovat za bratra, ale ona se do něj zamiluje. Nešťastně, protože Aleš v ní vidí především sestru. Jenže to není jediný Hančin problém. Nejdřív otcova a potom i matčina smrt ji zcela vykolejí a Hanka obtížně hledá způsob, jak se se vším vyrovnat, hledá někoho, o koho by se mohla opřít. Zprvu jí pomáhá babička, jejíž životní příběh jako by předznamenal i Hančiny osudy. A pak potká o hodně let staršího Huberta, který dělá, co jí na očích vidí. Ale bylo jejich setkání opravdu náhodné, nebo Hubert sleduje svůj vlastní cíl?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356556/big_to-prsi-more-rIL-356556.jpg 3.71419

Kniha To prší moře

Jančislava

Kniha byla spíše průměrná, už jsem od p. Třeštíkové četla lepší, ale i horší. Hlavní postava nebyla úplně sympatická. Líbilo se mi, jak se postupně odkryval příběh postav. Znovu bych ji asi číst nechtěla, ale nebyla špatná.

Jana_2

Ponořila jsem se do knihy. Po přečtení mám smíšené pocity. Opět kniha s otevřeným koncem a spoustu nevyřčených tajemství. Ale já jsem opět unešená a mrzí mě, že mám dočteno už.

MilaJ

Plytké téma, dost zmatečně napsané. Ty 2 hvězdičky za odvahu. :)

AngeliS

Já si knížky obecně pamatuju špatně. Tohle také hodnotím dost zpětně a stejně vím, o čem byla. I proto můžu si myslím říct, že byla skvělá. Taková hodně plná emocí, do kterých je třeba se trošku ponořit a snažit se být k hlavní postavě empatický. Bláznivé, ale chytlo mě to za srdíčko... :D

Péťa86

Opět trošku psycho, ale je to relativně poutavě napsané a přečetla jsem jí vcelku rychle. Jen přemýšlím nad tím, že jsem měla z knížky spíše smutný dojem.

Kacased

Četla jsem dlouho, nebavilo mě to. Osudy žen v této knize a možná ve všech knihách této spisovatelky jsou bolestné, bez lásky, bez života.

uzivatel1190

Bohužel zklamání, kniha mě vůbec nenadchla, odložila jsem ji po pár stránkách, strašně zmatečná.

Zujaja

Ze začátku mi trvalo než jsem se začetla, ale opět mě kniha nezklamala. Zajímavě propojeno, pěkné.