Nunynka Nunynka komentáře u knih

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Kniha se četla dobře a rychle,ale nějak se to celé vleklo. Neměla jsem ani moc potřebu řešit co že se tam vlastně stalo. A při závěru mi vlastně ani nepadla brada. Takže dávám takový průměr.

14.01.2021 3 z 5

Sedm minus jedna Sedm minus jedna Arne Dahl (p)

Za mě spokojenost. Napínavé od začátku až do konce. Podle komentářů tady jsem se bála,že to bude nesrozumitelné a překombinované,ale vůbec mi to nepřišlo. Všechno do sebe zapadalo. Jen mám strach,že než začnu číst další díl,tak zapomenu,co se dělo v této knize.

09.01.2021 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak za mě naprostá pecka. Napínavé a hlavně jsem do konce nevěděla,jak to vlastně dopadne. Už se těším na další díly a to moc!

03.01.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Za čtivost musím dát pět hvězdiček. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. I když se žádné překvapení nedělo. Moc mě baví dějová linka hlavních hrdinů.

29.12.2020 5 z 5

Katova dcera a hra se smrtí Katova dcera a hra se smrtí Oliver Pötzsch

Katova dcera opět nezklamala. Napínavé od začátku do konce a to rozuzlení nemělo chybu.

25.12.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha mě ze začátku moc bavila,ale postupně,jak jsem začala zjišťovat,jak se vše asi odehrálo,tak jsem byla trošku zklamaná. Čekala jsem ten příběh asi více propracovaný. Ale nemůžu knize odepřít čtivost.

09.12.2020 4 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Já se moc omlouvám za dvě hvězdičky. Určitě měla kniha nějaké poslání,ale já jsem se od začátku v ději ztrácela. Možná kdybych ji přečetla na jeden zátah,tak ji pochopím. Ale neustále jsem přemýšlela kdo je kdo,co ten zase v příběhu pohledava a vůbec jsem se nemohla začíst.

05.12.2020 2 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Tato kniha se mi líbila od autorky zatím asi nejvíc. Sice žádné moc velké překvapení,ale kniha se mi moc dobře četla a těšila jsem se na ni.

26.11.2020 5 z 5

Případ Kláry P. Případ Kláry P. Jan Vavřík

Příběh byl silný a emotivní. Jen mě moc vadilo až moc popisů pocitů a vlastně celkové psaní chvílemi o ničem. A co mě vadilo opravdu nejvíc byly chybějící písmena ve slovech a někdy dokonce slova ve větách. Ale za to sám autor nemůže.

17.11.2020 3 z 5

Mediace Mediace Petr Bazger

Kniha byla super. Opravdu ze života. A hodně dlouho nad ní ještě budu přemýšlet. A takové knihy mám moc ráda. Palec nahoru :-)

10.11.2020 4 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

První díl se mi líbil o malinko víc. Kniha je čtivá a i napínavá,ale prostě až moc přehnaná. A některé pasáže s mrtvými byly i na mě moc. A to si myslím,že mám knih podobného typu už hodně přečtených. Každopádně třetí díl si určitě přečtu.

08.11.2020 3 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Občas to bylo opravdu hodně neuvěřitelné,ale jako celek se kniha četla moc dobre. Jdu na další díl

01.11.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kniha byla čtivá. U autorky se mi líbí,že nerozvíjí příběh vyšetřovatelů,ale potenciálních podezřelých. V půlce jsem se začala trochu domnívat,co se asi stalo,ale i tak mě kniha bavila.

24.10.2020 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Moc se mi líbily dvě dějové linky i když spousta lidí tady píše,že tam bylo moc postav a že se ztráceli. Mě se to naopak líbilo. I řešení soukromých životů vyšetřovatelů bylo fajn. K dokonalosti tam pořád něco chybí,ale i tak se těším na další díly s Fabianem.

19.10.2020 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Jako kniha se četla dobře,ale to je asi tak všechno. Já čtu knihy proto,abych se něco dozvěděla,pobavila se,utekla z reality všedního dne a to se tady teda opravdu nestalo.

09.10.2020 3 z 5

Černá vdova Černá vdova Markéta Harasimová

Tak já nevím. Každopádně je kniha určena převážně ženám. Být chlap,tak se mi asi nelíbí. Od začátku mě chytla a četla jsem ji s chutí. Ale ten konec za mě byl už trošku přes čáru. Nevím jestli hodnotit třemi nebo čtyřmi hvězdičkami.

07.10.2020 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Tak za mě po dlouhé době úplně top kniha. Je pravda,že dlouho se vlastně nic neděje,ale i tak to bylo čtivé. A potom jsem se nemohla odtrhnout. Knihu jsem četla přes týden a každý den jsem se na ni moc těšila a teď mám v sobě nějaké podivné prázdno. Moc se těším na druhý díl.

26.09.2020 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Dej byl velice podobný předchozímu dílu. Možná mě bavil trošku víc. Jen mě tentokrát přišlo,že některé věci zůstaly nedořešené. Ale i tak jsem si knihu přečetla s chutí.

16.09.2020 4 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Dej byl napínavý a kniha se velmi dobře četla. Líbilo se mi nakouknout do života Hitlera a uvědomit si,že ne všichny lidi okolo něho s ním souhlasili. Jen ten konec byl za mě až moc.

10.09.2020 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Až na příliš rychlý konec se mě kniha líbila. Jen začátek byl trochu zdlouhavejsi a konec zase šup šup a konec.

31.08.2020 4 z 5