Nunynka Nunynka komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Ze začátku jsem byla z knihy nadšená,ale čím déle jsem knihu četla,tak tím mě to přišlo moc překombinované. Ale je pravda,že ke konci jsem musela pořád číst,abych věděla jak to vlastně dopadne. Takže ve finále dávám čtyři hvězdičky.

03.05.2020 4 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Po hodně dlouhé době kniha co jsem měla přečtenou opravdu rychle. Je to jedna z těch knih,kdy si hledáte každou volnou minutu na čtení. Nemůžu říct,že by byla nějak brutálně napínavá,ale byla prostě hodně čtivá. Určitě doporučuji!

27.04.2020 5 z 5

Jako zvěř Jako zvěř Kerstin Signe Danielsson

Na mě bylo v knize moc postav a hodně jsem se ztracela a konec jsem tak nějak nepochopila. Asi jsem se na knihu málo soustředila a je to můj problém,ale bylo to všechno strašně moc zamotané.

25.04.2020 3 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Kniha byla čtivá a bavila mě. Opravdu ze života,ale ten konec jsem trošku nepochopila. Za mě zůstal otevřený konec,ale možná je to jen můj pocit.

19.04.2020 4 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Po dlouhé době kniha,kde hlavní hrdina není superman. Vyšetřování napomáhaly náhody a konec byl fakt super.

14.04.2020 5 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

Líbila se mi zápletka a kniha byla napínavá. Jen mě to občas přišlo trochu až moc přitažené za vlasy. Bála jsem se,že jak se jedná o děti,bude mi z toho smutno,ale tady se dělo tolik věcí,že jsem neměla čas nad jejich osudy nějak více přemýšlet.

08.04.2020 4 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Deaver je pro mě top autor a moc se na jeho knihy a zápletky v nich těším. A Lincoln je prostě srdcovka. U této knihy jsem se opět nenudila,ale s koncem jsem tentokrát měla docela problém. Víc radši nenapíšu,abych něco neprozradila,jen mě přijde,že autor už začíná moc kombinovat.

02.04.2020 4 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Jedna ze slabších knih této autorky. Chování všech osob v této knize mi byl odporný a doufám,že snad nikdo takto neuvažuje. Ale je pravda,že kniha byla opět napsána tak,že mě zajímalo jak to všechno dopadne.

28.03.2020 4 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Kniha byla fajn. Od začátku tam bylo nějaké to napětí a touha se dozvědět,jak to všechno skončí. Hvězdičku ubiram za naivitu hlavního hrdiny.

21.03.2020 4 z 5

Prokletí horské dívky Prokletí horské dívky Emily Carpenter

Mě se kniha líbila a četla se mi dobře. Konec byl trošku přitaženy za vlasy,ale i tak byla kniha docela napínavá.

15.03.2020 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Opět jsem se od knihy nemohla odtrhnout a moc mě bavila. Jen mě docela vadí,že Martin je díl od dilu stále větší super hrdina.

08.03.2020 4 z 5

Ani ta nejlítější bestie Ani ta nejlítější bestie Edward Bunker

Čekala jsem v knize nějakou pořádnou akci a začátek byl na mě moc vlažný a nebavil mě. Konec to trošku vylepšil,ale stejně nejsem z knihy moc nadšená. Je spíš pro chlapy.

02.03.2020 3 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Mě se kniha líbila. Seriál miluju a v knize bylo docela dost věcí,které jsem nevěděla. Je pravda,že kniha je psána z pohledu Američanky a proto některé srovnávání se sitcomy,které jsem vůbec neznala,bylo pro mě nazazivne. A také pasáže o lesbičkách,transexualech a černošských herečkách byli z dnešního pohledu až moc popisované. I když chápu,že v době vysílání Přátel se tyto témata hodně řešila.

22.02.2020 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Kniha nebyla špatná,ale tak nějak jsem už dopředu věděla co se bude dít. Čtenáře thrillerů v této knize už nic moc nepřekvapí.

17.02.2020 3 z 5

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

Když chci oddych od detektivek a thrillerů přečtu si nějakou tu romantiku. A tato kniha byla přesně to,co jsem potřebovala. Příběh ze života se šťastným koncem. Četla se sama.

15.02.2020 4 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Úžasný příběh. Dlouho jsem nic tak skvělého nečetla. Román,kde o dramata není nouze,je zde napětí a nějaká ta romantika. Autorka má neuvěřitelný přehled. Doporučuji!

12.02.2020 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Jeho předešlé 3 knihy se mi líbily o hodně víc. Za konec přidávám hvězdičku,protože ten byl parádní,ale jinak to na mě bylo zdlouhavé a tentokrát mě vadilo,jak vše bylo popisováno až moc rozvláčně. Ale jinak autora řadím mezi top spisovatele.

03.02.2020 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Taková čtenářská jednohubka. Neurazí,ale ani z toho člověk není na větvi. Kdyby byla delší,tak by mě už nebavila,takhle to bylo akorát.

26.01.2020 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Kniha byla napínavá a musela jsem stále číst abych věděla jak to dopadne. I když jsem na pachatele přišla velmi brzo,vůbec mě to nevadilo. Občas mě rozčilovala naivita vyšetřovatelů,ale i to vůbec nebylo na obtíž. Těším se na další knížky od autora.

24.01.2020 5 z 5

Má sestra a další lháři Má sestra a další lháři Ruth Dugdall

Kniha mě začla bavit asi tak od půlky. Přišlo mi,že tam nebylo žádné napětí. Do čtení jsem se docela nutila.

19.01.2020 3 z 5