Nunynka Nunynka komentáře u knih

Neslušný návrh Neslušný návrh Emma Wildes

Občas zajdu do knihkupectví a koupím si knihu ve slevě. Zatím jsem nešlápla vedle až teď. Knížka spadá do červené knihovny a to mě opravdu neba.

11.02.2014 2 z 5

Velmi oddychová knížka. Čte se jedním dechem a moc se těším na filmové zpracování.

30.01.2014 4 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Chvíli trvalo než jsem se do knihy pořádně začetla. A pak,když jsem přečetla poslední kapitolu,tak mě mrzelo,že to tady končí a nepokračuje. Hned jsem si běžela do knihkupectví pro 2.díl,ale zatím ho nemají. Tak se mám na co aspoň těšit.

22.01.2014 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Některé pasáže už se mi zdáli přehnané. Ze všech knih Larse to bylo nejslabší a opět je to na pokračování.

03.01.2014 3 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Nebylo to tak napínavé a nové jako první díl,ale kniha se četla velice dobře. Akorát tam bylo zbytečně moc prvoplánových náhod. Už se velice těším,jak to vše dopadne v posledním díle. Doufám,že nás čeká nějaké překvápko.

27.12.2013 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Kniha byla skvělá. Chytla mě od začátku do konce. Bylo to opravdu ze života. Trochu jsem se bála těch mnoha postav,ale zorientovala jsem se docela brzo. Vřele doporučuji.

25.12.2013 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

25.12.2013 5 z 5