Nunynka Nunynka komentáře u knih

Sloni mají paměť Sloni mají paměť Agatha Christie

Konečně kniha u které jsem v půlce tak nějak tušila jak to vlastně asi bylo. A zápletka se mi líbila. Agatha a Hercule jsou prostě super. A knihy ještě lepší než filmy.

11.06.2017 5 z 5

Jsem tak nějak v rozpacích. Všude jsem o knize slyšela,ale vlastně jsem pořádně nevěděla o čem je. Až díky čtenářské výzvě jsem se odhodlala ji přečíst. Ze začátku se mi strašně moc líbila,ale postupně jsem se začala nudit a konec mě doslova naštval. Vždyť se vlastně nic nevyřešilo a já ani nevím jestli chci číst další díly.

03.06.2017 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Tak moc jsem se na toho pana spisovatele,o kterém každý mluví a má ho každý rád, těšila a takové zklamání. Možná právě kvůli tomu velkému očekávání jsem hodně zklamaná. V první půlce jsem to chtěla vzdát. Ale přetrpela jsem to. Pak, když začal být hlavní hrdina stále opilý,tak jsem si řekla to už snad nemůže být horší. V ději jsem se ztrácela. Až rozuzlení to trošku napravilo. Jen díky podobným komentářům tady a ujištěním, že další díly jsou super tohoto autora úplně neodepíšu.

24.05.2017 3 z 5

Třikrát Nero Wolfe Třikrát Nero Wolfe Rex Stout

Knihu jsem našla u dědy v knihovně a jako vášnivá čtenářka detektivek jsem nemohla odolat. Detektiv Nero Wolf a jeho poskok jsou moc sympatičtí. Ale ve finále mě jejich případy až tak nenadchly. Byly moc komplikované a stále jsem musela přemýšlet kdo je kdo. Takže za mě průměr. Vracet se ke knize nebudu.

16.05.2017 3 z 5

Deník špatné matky Deník špatné matky Stephanie Calman

Byla to taková oddychovka. Kniha se mi líbila a to asi z toho důvodu, že jsem ji četla mezi kojením mého syna. A vzhledem k tomu, že mám ještě jednoho tříletého syna,tak jsem se docela autorčinými příhodami bavila.

21.04.2017 3 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Za zacatek ubiram hvezdicku. Ale druha polovina se rozjela a melo to rychly spad. U nekterych kapitol jsem si rikala,ze by se mohla autorka vice rozespat. Celkove se mi kniha moc libila.

02.04.2017 4 z 5

Katova dcera a ďábel z Bamberku Katova dcera a ďábel z Bamberku Oliver Pötzsch

Prvni tri dily katova dcery jsem cetla tak pred tremi lety a mela jsem strach,ze nebudu vedet o cem vlastne ctu. Zvlast,kdyz ctvrty dil nemuzu nikde sehnat. Ale musim rict,ze me kniha bavila od zacatku az do konce. Vraha jsem netusila,takze docela prekvapko. A premyslim,ze se vratim k prvnim dilum.

02.04.2017 5 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Opet skvely Deaver. Knizku jsem hltala a moc se mi libila zapletka. Take se mi libilo propojeni pribehu Amelie a jejiho byvaleho pritele. Moc se mi libi jak si autor se ctenarem hraje a vzdy dokaze prekvapit.

18.02.2017 5 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Trochu mi tam vadilo to nadpřirozeno. Ne detektivku tam toho bylo až moc. Ale jinak se mi kniha líbila. Líbí se mi v knihách propojení soukromého a pracovního života a tady toho byl dostatek. Hlavně propojení případu s rodinou.

08.02.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Podle komentářů zde,jsem začla číst knihu Veronikou. Myslela jsem si,že Jáchym bude lepší a Veroniku nějak přelousknu. Ale bylo to naopak. Příběh Veroniky se mi moc líbil a nedokázala jsem přestat číst. Pořád jsem si říkala,že jsem moc zvědavá na toho Jáchyma když Veronika je tak super. Jáchym se taky četl jedním dechem,ale Veronika byla pro mě top. Každopádně takhle skvěle napsat knížku tímto neobvyklým způsobem - klobouk dolů. Dlouho jsem nebyla z nějaké knížky takhle nadšená.

24.01.2017 5 z 5

Modrá sféra Modrá sféra Jeffery Deaver

Kdyby to byla moje první přečtená kniha od Deavera,tak jsem z ní nadšená. Ale vzhledem k tomu,že mám od něho přečtených většinu knih,tak je pro mě zklamáním. Nemohla jsem se do těch počítačových termínů nějak začíst. Kolikrát jsem se přistihla,že vlastně nevím o čem čtu. A konec byl už tak nějak předvídatelný.

17.01.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se cetla sama. Moc jsem se tesila az zacnu cist dalsi kapitolu a prectu si dalsi pribeh,ktery je propleteny s ostatnimi. A jak tady nekso pise,te postav uz tam je moc a je to zamotane,tak me se postavy nepletly. Knihu doporucuji.

07.01.2017 5 z 5

Oheň a bič Oheň a bič Dick Francis (p)

Pribeh se mi libil a byl i napinavy. Ale zdalo se mi,ze ho mohl autor jeste vic rozvest. Jinak to byla prvni kniha od tohoto autora a pokud se mi jeste dostane do rukou dalsi,tak si ji klidne prectu.

28.12.2016 4 z 5

V nejvyšších sférách V nejvyšších sférách Arthur Hailey

Zatím nejslabší kniha od Hailyho. Možná je to tím,že mě politika až tak nezajímá. A také vzhledem k době kdy byla kniha napsaná,tak je téma docela zastaralé. I když v době migrační krize je tam spousta místa na zamyšlení. A hlavně se mi zdál konec tak nějak neukončen.

21.12.2016 3 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Pro mě měla knížka ponurou atmosféru. Napínavá byla od začátku až do konce a líbilo se mi,jak se postavy vyvíjely. Hlavně postavy záporáků byly velice dobře napsány, Celkově bych knihu doporučila.

07.12.2016 4 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Za pomalejší rozjezd dávám čtyři hvězdičky. Konec byl napínavý a strhující,to mě na knížkách od Deavera baví. Tentokrát jsem zápletku pochopila trošku dřív než obvykle.

25.11.2016 4 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Každý večer jsem se těšila do postele až knížku otevřu a začnu číst. Moc mě zajímala celá pointa. A konec mě trošičku zklamal. Myslím si,že zlodějíčci byli trošku navíc a konec byl jak z nějakého amerického akčního filmu. Jinak kniha byla povedená a napínavá. Taková duchařská detektivka. Třošku něco jinýho než na co jsem u knih tohoto žánru zvyklá.

06.11.2016 4 z 5

Konečná diagnóza Konečná diagnóza Arthur Hailey

Ze zacatku mi trochu trvalo dostat se do deje. Porad jsem premyslela kdo je kdo. Ale pak jsem se do zacetla a opet me pan Hailey prekvapil. Kdyz si predstavim kolik toho musel nastudovat. Nektete detaily byly za me navic,jako napriklad amputace nohy,ale musim smeknout. Na to,ze se dej odehrava v 50.letech,tak me prijde stale aktualni.

27.10.2016 4 z 5

Chopinův rukopis Chopinův rukopis Jeffery Deaver

Az do konce knihy jsem dej tak nejak nepochopila. Bylo hodne znat,ze kazdou kapitolu pise nekdo jiny a jde si svou vlastni cestou. Cetla jsem vzdy jednu kapitolu pred spanim a do druheho dne jsem zapomnela o cem o cem vlastne kniha je. Urcite se k ni vracet nebudu.

18.10.2016 1 z 5

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Cetla jsem nejdrive druhy dil a az ted se mi dostal do ruky prvni dil. A ten se mi libil o hodne vic. Ale co mi na knize vadi,je neustale vraceni do minulosti. Vi, ze spisovatel chce zaujmout,aby si ctenar precetl dalsi dily,ale me tim naopak odrazuje.

09.10.2016 4 z 5